Farmville Indir

Farmville Indir

FarmVille, oyuncuların ekinleri ve ağaçları sürerek, dikerek ve hasat ederek çiftliklerini büyütmelerine olanak tanır. Oyuncular ayrıca çiftlik hayvanlarına da bakıyorlar: ineklerini sağmak ve tavuklarından yumurta toplamak.

FarmVille, CityVille’in en üst sırada yer aldığı Ağustos 2009 ile Aralık 201 0 arasında Facebook’ta günlük aktif kullanıcılar tarafından en iyi oyun oldu . Arkadaşlara oyun içi hediye verme, kooperatif üretim işleri ve çiftçi pazarında mal ticareti dahil olmak üzere oyunun sosyal yönlerini geliştirmeye devam ediyoruz. Mart 2011’de, oyunculara bir İngiliz kır çiftliğinden sonra ikinci bir çiftlik kurma fırsatı sunan FarmVille English Countryside’ı piyasaya sürdük.

Mayıs 2010’daki ilk perakende bağlantımızda, yaklaşık 7.000 mağazada Slurpee ve Big Gulp içecekleri dahil olmak üzere, FarmVille markalı oyun kartları ve pek çok hazır ürün satıcısı ürününde öğeler sunmak için 7-Eleven ile ortaklık kurduk. Lady Gaga’dan ilham alan ve oyuncuların Born This Way albümünden şarkıları dinleyebilecekleri Lady Gaga’dan ilham alan bir çiftlik olan GagaVille’i Mayıs 2011’de Lady Gaga ile ortaklık kurduk.

Farmville, Facebook veya MySpace’teyken oynamak için harika bir oyundur. Bitkileri ekebilir ve hasat edebilir, deneyiminizi geliştirmek ve çiftliğinizi daha hızlı ve daha büyük büyütmek için hayvanlar yetiştirebilirsiniz. Ten rengini ve yüz özelliklerini değiştirerek çiftçinizin avatarını istediğiniz gibi özelleştirin. Bu arada, tüm mahsulleriniz beklemedeyse komşularınızın da büyümesine yardımcı olabilirsiniz ve gerektiğinde karşılığında yardım alırsınız. Pazarda ekinmek için çeşitli sebze ve meyveler, yetiştirilecek hayvanlar ve binalar satın alabilirsiniz.

Farmville, Webware kategorisinin bir parçası olan Oyunlar alt kategorisindeki ücretsiz bir yazılım uygulamasıdır. Uygulama şu anda İngilizce olarak mevcuttur ve en son 2005-01-01 tarihinde güncellenmiştir. Program WinXP, WinVista x64, WinVista, Win7 x64, Win7 x32, WinOther üzerine kurulabilir.
Farmville (versiyon) web sitemizden indirilebilir. Başlamak için yukarıdaki yeşil İndir düğmesini tıklamanız yeterlidir. Şimdiye kadar program 64866 kez indirildi. İndirme bağlantısının güvenli olduğunu zaten kontrol ettik, ancak kendi güvenliğiniz için, indirilen yazılımı antivirüsünüzle taramanızı öneririz.

Mobil cihazlar için optimize edilmiş yeni bir  FarmVille  deneyimi artık mevcut! Bu var  Farmville  size ve oynamak istediğiniz yol için uyarlanmış. En iyisi de bedava olması!

 

Farmville Indir

İster 30 saniyeniz ister 30 dakikanız olsun, kendi hızınızda tarım yapın. Yeni Anonim Modumuzda arkadaşlarınızla veya kendi başınıza oynayın: Facebook gerekli değildir. İnternete bağlı değilken de oynayabilirsiniz. Ticaret yapmak ve paylaşmak için bir Çiftlik Kooperatifine katılın ve nadir ürünler toplamak için Çiftlik Maceralarına katılın. Artık FarmVille’i  istediğiniz zaman istediğiniz yerde oynayabilirsiniz  .

Çiftçilik, arkadaşlar ve eğlence dünyasına kaçın! Nadir ürünler toplamak ve yeni tarifler yapmak için çiftlik maceralarına çıkın. Hayvanları yetiştirin ve çiftliğinizi arkadaşlarınızla büyütün. Anonim Modda ticaret yapmak ve paylaşmak veya kendi başınıza oynamak için bir çiftlik Kooperatifine katılın. FarmVille’i  internete bağlı olmasanız bile istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayabilirsiniz  . Hepsinden iyisi, dünyanın en popüler çiftçilik oyunu oynamak ücretsizdir!

TROPİKLERE KAÇIŞ – Kendi tropik adanızda maceralar arayın – Eşsiz meyveler ve sebzeler yetiştirin, eğlenceli içecekler hazırlayın ve sevimli hayvanlarla tanışın – Adanızı yuva olarak adlandıran tüm tropikal mahsulleri ve egzotik hayvanları keşfedin – Bir sahil hanı çalıştırın ve bir cennette yeni hayat – Mini oyunlar oynayın ve Ting gibi yeni karakterlerle eğlenin

GİZEMİ, SIRLARI VE HAZİNELERİ KEŞFEDİN – Hikaye tabanlı görevleri arkeolog ve sörf uzmanı gibi ada rehberleriyle tamamlayın – Köpüren yanardağı ve antik maymun tapınağını keşfedin – Gizli odada gizli hazineleri ve nadir eşyaları keşfedin – Daha da fazla ada bulmak için keşfedilmemiş alanları araştırın sırlar

MİSAFİRLERİNİZ İÇİN OLANAKLAR OLUŞTURUN – Ada atölyelerini düzenleyin ve kendi kişisel cennetinizi yaratın – Bir Tiki Bar, Suşi Standı, Zanaat Atölyesi ve daha fazlasını satın alın – Konuklarınızın adanın keyfini çıkarmasına yardımcı olmak için misafirhanenizi genişletin ve rehberler kiralayın

ÖDÜLLER İÇİN MUHTEŞEM HAYVANLARI KEŞFEDİN VE FOTOĞRAF ÇEKİN – Vahşi yaşam rehberi Ting’in yardımıyla adanıza bir Vahşi Yaşam Merkezi inşa edin – Rengarenk Iguana gibi nadir ve egzotik hayvanları adanıza ikramlarla besleyerek çekin – Fotoğrafı çekerek ödüller kazanın

İndirme  “Farmville: Tropik Escape”  ve Android cihazınız ve PC’de yükleyebilirsiniz. Android cihaz kurulumu çok basittir, herhangi bir üçüncü taraf APK sağlayıcısına gidin ve APK’yi indirin ve yüklemek için Basitçe dokunun ve PC sürümüne gelince, bir emülatöre ihtiyacınız olacak. Uygulamayı PC’ye İndirmek ve Kurmak için aşağıdaki Kılavuzu izleyin.

Technobuffalo’ya göre Farmville’deki erozyonun ve diğer benzer oyunların çoğu aşağıdakilerden kaynaklanıyor:

  • Oyun pazarının aşırı doygunluğu. Her arkanı döndüğünde, yeni bir oyun çıkar ve çoğu karışıklık içinde kaybolur.
  • Facebook’ta oyun oynamanın sürekli düşüşü.
  • Yeni oyunların çoğu cep telefonlarına veya tabletlere yöneliktir. Bu nedenle, Mobile Strike gibi oyunlar için devasa reklamlar görüyorsunuz (reklamlarda Terminator Arnold’un “bak-benim telefonum patlıyor!” Diyen reklamları var)

Zynga, yatırımcılarını, azalan ödeme yapan oyuncu sayısını ve oyunlarını (ödeme) taşımaya istekli sosyal medya ağlarını destekleyemezlerse şirketin muhtemelen gidebileceği konusunda uyardı. Mali raporlar düşmeye devam ederse, şirket bir veya iki yıl içinde geçmiş olabilir.

Leave a Reply