Farmville 2 Indir

Farmville 2 Indir

Farmville 2 Indir

FarmVille 2, sizi çiftliğini yönetmekten sorumlu bir çiftçinin lastik çizmelerine sokan popüler Zynga oyununun devamı niteliğindedir  . Facebook’ta ve farklı mobil platformlarda mevcut olan FarmVille’in ikinci taksimi, mükemmel kalitede grafikler ve arayüz sunarken önceki sürümün kusurlarını düzeltir.

FarmVille 2: Country Escape’in ana amacı, hayvanları yetiştirmek ve çiftliğinizi büyütmektir  . Arazide çalışmanız, sığır yetiştirmeniz ve ürünlerinizi pazarlamanın yanı sıra bunları kooperatif işiyle paylaşmanız gerekecek  . Ancak böyle bir amaç için , size büyük bir verim vermesi için çiftliğinize gereken her şeyi sağlamanız gerekecek  , bu yüzden sıkışıp kalın ve zor ama rahatlatıcı kırsal yaşamın tadını çıkarmaya başlayın.

Her yaştan oyuncunun keyif alması için tasarlanan FarmVille 2, size kullanımı kolay ve anlaşılır bir arayüz sunar. Yeni binalar, özellikler ve grafikler, bu devam filminin ilki kadar başarılı olmasını sağlıyor. Bir çiftçilik eylemi için can atıyorsanız, FarmVille 2: Country Escape hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Zynga tarafından geliştirilen FarmVille 2, orijinal FarmVille’de bulunan kusurların çoğunu düzeltir. Oyun mekaniği basitleştirildi ve 3D grafikler oyunu gerçekten çarpıcı kılıyor. Tıpkı selefinde olduğu gibi, bu yeni taksit Facebook’ta ve çeşitli mobil platformlarda mevcut, böylece arkadaşlarınızı sizinle birlikte oynamaya davet edebilirsiniz.
FarmVille 2’nin hedefleri orijinal FarmVille ile aynıdır. Ödüller almak ve yeni özelliklerin kilidini açmak için çiftliğinizi yönetmeli ve büyütmelisiniz. Birçok oyuncunun keyif alacağı bir unsur, bu yeni sürümün, sosyal ağ entegrasyonunun daha ayrık olduğu ilk taksitten daha az müdahaleci olmasıdır. Zynga, bu devam oyununu çeşitli oyuncu demografileri için daha erişilebilir hale getirmek için büyük çaba sarf etti. Arayüz kolayca anlaşılabilir ve yeni başlayan oyuncular bile başlamakta ve ne yapmaları gerektiğini anlamakta sorun yaşamayacaklar.
FarmVille oyuncularının yaşadığı bir şikayet, öğreticinin oldukça uzun olması ve onu atlayıp oyuna başlamanın bir yolu olmadığı ve ne yapmanız gerektiğini zaten biliyorsanız kısıtlı bir his uyandırmasıdır. Bu aksamaya rağmen, FarmVille 2 harika grafikler ve sorunsuz çalışan seslerle dolu. İlk FarmVille’i oynamaktan keyif aldıysanız, devam filmini kesinlikle seveceksiniz.

Farmville 2 Indir

Bu dünya çok güzel şeylerle dolu ve oyun da onlardan biri. Oyunun gücü ve yardımı hakkında bunu açıklamama gerek yok ama tartışacağımız oyun kesinlikle bazı oyunların hayatımıza gerçekten nasıl yardımcı olduğunu size bildirecek. Pek çok oyun oynayabilirsiniz ve hiç şüphe yok ki, her oyun size fayda sağlar, örneğin beynimiz için harika bir egzersiz olan herhangi bir strateji veya bulmaca oyununu oynayabilirsiniz. Herhangi bir aksiyon oyunu bile doğru kararı gerçekten hızlı bir şekilde almanıza izin verir. Sadece bu tür oyunlardan öğrenebileceğimiz çok şey var.

Bu yüzden herhangi bir oyun oynamakla gerçekten ilgilenmeyenler, onlar için üzülüyorum. Tıpkı Facebook’ta oynayabileceğiniz tüm zamanların en ünlü oyunlarından biri olan Farmville var. Bu oyun hala diğer tüm oyunların zirvesinde ve bu neden böyle? Çiftçilik kavramı ve çiftliğimizi hasat etme, hasat etme, balık tutma ve hatta dekorasyon eğlencesi, arkadaşlarımızla da oynayabildiğimizde ve rekabet edebildiğimizde artar ve Farmville de budur ve bu oyun Zynga tarafından desteklenmektedir.

O oyunu sadece Facebook üzerinden oynayabilmemiz üzücü bir şeydi, artık değil. Artık Zynga  tarafından desteklenen  Farmville 2: Country Escape oynayabilirsiniz  . Bu oyun Farmville ile aynıdır, ancak iyi olan, Google Play Store’da ücretsiz olarak sunulan bir Android oyunu olmasıdır. Artık Farmville’in taşınabilir bir sürümüne sahipsiniz. Bu oyunla ilgili bir diğer güzel şey ise grafiklerin son derece düzgün olması ve eğlencenin ve sesin gerçekten harika olması, gerçekten ona bağımlı olacaksınız.

Tabii ki  , Farmville’in zorlu zorlukları içeren 2. bölümüdür, ancak çiftçilik yapmayı gerçekten seviyorsanız hiçbir şey yolunuza çıkmaz. Sadece mahsul toplamakla kalmaz, aynı zamanda balık tutabilirsiniz ve bunun dışında arkadaşlarınızla bağlantı kurabilirsiniz ve bunu yapmak için Facebook’a hiç gerek yoktur. Bu oyunun geliştiricisi gerçekten arkadaş canlısı olduğu için bize biraz daha harikalar sunarak bizi eğlendiriyor. Bu oyunun her güncellemesi birçok yeni harika şey getiriyor.

Bu oyunu seviyorsanız ve bu oyunu PC ve MAC üzerinde oynamak istiyorsanız, BlueStacks App Player’ı indirerek yapabilirsiniz  .  Birçok kişi neden PC’de Farmville 2 oynadığını söyledi? Peki cevabım neden olmasın? Dolayısıyla, tüm zamanların en iyi ve en bağımlısı oyununu PC veya MAC’de oynamakla ilgileniyorsanız, bunu gereksinimleri tamamlayarak ve aşağıda verilen kılavuzu takip ederek yapabilirsiniz.

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply