Farming Simulator 2015 Indir Torrentle

5/5 - (1 vote)

Farming Simulator 2015 Indir Torrentle

Yepyeni bir grafik ve fizik motoruyla Farming Simulator 15, Farming Simulator serisini yeni bir döneme taşıyan ayrıntılar ve görsel efektlerle dolu muazzam bir açık dünya sunuyor.

Kendi çiftliğinizi yönetin: hasattan hayvancılığa ve taze ürünlerin satışından odun kesmeye kadar, sömürünüzün faydaları yeni ve daha güçlü araçlar veya araçlar geliştirmenize ve yatırım yapmanıza izin verecektir.

Yeni İskandinav ortamı tarafından sunulan yüzlerce dönümlük arazi ve yenilenmiş Kuzey Amerika ortamı arasında, 40’tan fazla ünlü üreticiden (20 yeni marka dahil) 140’tan fazla otantik araç ve tarım aleti kullanın ve kullanın: New Holland, Ponsse, Case IH, Deutz-Fahr…

Bu yeni ekipman, tamamen Farming Simulator’da yeni bir etkinliğe adanmış bir dizi araç ve araç içeriyor: odun kesme!

tarım simülatörü 2015 indir torrentle

Farming Simulator 2015, çiftçi simülatörü serisinin bir sonraki ekidir. Yeni grafik ve fiziksel motorların yanı sıra birçok detay ve görsel efektle dolu açık bir oyun dünyası sayesinde oyun franchise’ı yeni bir seviyeye taşıyor. Çiftliğinizi yönetin: hasattan hayvancılığa, taze ürünlerin satışından ormanın kesilmesine kadar. Bu faaliyetlerden elde edilen gelir, daha güçlü araçlar ve araçlar geliştirmenize ve yatırım yapmanıza olanak tanır. Tarım Simülatörü 15, tarımsal bir atmosfer, bir hayvan dünyası olan tamamen yeni bir dünyada sizi bekliyor: tavuklar, koyunlar, ekinler de dahil olmak üzere inekler ve her türlü satış. Çiftliğinin gelişmesiyle birlikte yönetim süreci, iki büyük dünya tarafından paylaşılan başka bir altyapıda gerçekleşir.

Farming Simulator 15 oynamaya başladıktan uzun süre sonra gözlerimin yüksekliği parlamaya başladı. Düşüncelerim ve John’umun dizel ödülü dışında hiçbir şey düşünmeden, tarlalarımı ekerken, ekerken ve hasat ederken, en iyi şekilde idiotik olarak rahatlatıcı bulduğum konu yüzünden değil. Deere ürünleri beni kurtarmak için şirket. Kötü sağlık durumunun kötü olması, altında bir şey olduğu anlamına gelmez. Sadece traktör porno.

Başlangıçta kabaca Farming Simulator 15’i inkar edilemez derecede etkileyici tarım makineleri dizisini yaratma çabası nedeniyle işlevseldim. Traktörler ve ataşmanlar, olması gereken her yerde anahtarları, düğmeleri ve düğmeleri dikkate alarak şaşırtıcı bir şekilde görürler, yanıp sönen ışıklar, gerçekçi bir şekilde alışveriş yapan burguları ve hatta bir keresinde doğal olarak görünen kirden bahsetmişlerdir.

Oysa oyunun yakılmasında ayrıntılara daha az dikkat edildi. Örneğin, ABD’yi çevik olmayı seçsem bile, kazancım dolar değil Euro olarak ölçüldü; yayınlanan heveslilik sınırları 55’ti, yine de traktörlerimdeki hızölçerler MPH’yi değil, saatte kilometreyi ölçüyorlardı. Vibes’lerin aslında “Amerikanlaştırılması” için hiçbir çaba, yeniden görüş alanı içindeki herkesin düzenine göre kırmızı, beyaz ve maviyi tokatladı. Düzeltme: İncelemenin sonucu üzerinde bu gözetimin çok az etkisi olmasına rağmen ölçümleri değiştirmek uygulanabilir.

Bu yüzeysellik yandaki tüm iddiasızlığı gider. Fizik bir irrasyonelliktir – kayalık çıkıntılardan daha kük bir kesme kenarı, Mako’yu Mass Effect’te sürmeyi hatırlattı ve hayaleti daha sonra iyice büyümüş tarlalar, çalılar ve hatta yayalar izledim, geçen. Yine de ahşap çitler ve mandallar beni bir balondan atladıktan sonra oditoryuma vurduğum gibi kısa ve ölü olarak durdurdu. Biraz çaba göstererek, diğer traktöre atlamaktan başka bir yere çekilmesinin alışılmadık olmadığını öğrenmeksizin traktörünü devirmeyi başardım – neyse ki, meydana gelen zamanından önce zıplayana kadar birkaç tane yüz yüze çarptım. tekerlekleri üzerinde.

tarım simülatörü 2015 indir torrentle

Bu Farming Simulator 2015 torrent için duvar kağıdı  . Çiftçilik yapmak ve simülatör oyunları oynamak istiyorsanız hemen indirin. Dürüst olmak gerekirse bu oyunu oynayan insanların rahatlatıcı ve eğlenceli, aynı zamanda oyunun yönüne dayanarak buldu. Bu oyunu oynarken modern çiftçi gibi hissedebilirsiniz, ayrıca bu simülatörde gelecekte kullanabileceğiniz birçok yararlı şey öğrenebilirsiniz!

Farming Simulator 15, yönlendirilmemiş oyunun her bir parçasıdır. Daha sonra birkaç traktör, temel aletler ve hasat edilmeyi bekleyen bir buğday şovuna başladım. Ama bir kez yapıldıktan sonra, tamamen kendi başıma kaldım, büyük ölçüde bilgilendirici olmayan öğreticinin yardım etmediği bir etki ve temel mekaniği açıklayan kısa bir görüş takvimi ama çok küçük.

Emtia fiyatları arz bazında dalgalanır, ancak her emtia türü boyunca oklar fiyatının olup olmadığını, fiyatın, satışların veya oyunu hissettiren herhangi bir fotoğraf albümü olmadığını gösterir. yanı sıra tutarlı bir şey daha uykuda devam ediyor. Aslında, cömertçe cömert yan görevler sayesinde her şeyden önemli değil: Üç ​​çim-mordan işi tamamlayarak gün ışığında tek bir saatte sadece 20.000 avro kazandım. Daha da kötüsü, aynı avluya sıfırdan karar verdim, hepsi tek bir dönem.

İnsanlar ölü gözleri ve ifadesiz yüzleri takip eden zombileri göz önünde bulundurarak amaçsızca yeniden taklit ediyorlar.
Ve traktörler kadar güzel, diğer tüm bunların taklitinde Farming Simulator 2012’den çıkmış olabileceği görünüyor. Dokular düz, itiraz mesafeleri keskin, kırpma hataları bol ve dünyanın her biri etkileşimli değil. İnsanlar kaba amaçsızca, artı zombilere göre, ölü gözlerden ve ifadesiz yüzlerden önce ve her birini tek tek aldığım dükkanda, havalı isteğe bağlı dernek ekipmanım tamamen boştu: Satın alımlarım, sihrin ortasında, Park yeri. Aslında ürpertici güzel.

Üzücü kısmı aslında tarım zevk olmasıdır. Sıralarımı düz tutmak, eskimiş Hurlimann’a devam etmek için büyük miktarda kanola ve mısır çekerek ve gerçekten çok fazla düşünmek zorunda değilim. Bir saatin artırılmış payını sadece bir gece mısırdan siloma çekip siloma götürdüm, biçerdöver yuvarlanmasını ve arenadan ayın serinliğini izleyerek geçirdim. Aslında oyunu bile oynamıyordum. PC bir şey yapmak taklit nişan oldu ve yine de bir çiftlikte geçmiş geçmiş hissetmeye en yakın oldu. Daha sonra saha bitti ve birlikte ortasında bitirildi, biçerdöver rölantide bir bakış açısına geldi ve tutulan elim tek kelime etmeden kayboldu. Ulaşacak başka bir şey olmadığını akılda tutarak, traktörleri değiştirdim,

tarım simülatörü 2015 indir torrentle

Sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi:  Windows Vista / 7/8
  • İşlemci:  2.0 GHz Intel veya eşit AMD İşlemci
  • Rastgele erişimli hafıza:  2 GB
  • Sabit Disk:  3 GB Ücretsiz
  • Video Belleği:  512 MB OF (ATI RADEON HD 2600 / NVIDIA GEFORCE 8600 VEYA YÜKSEK)
  • DirectX:  9.0c
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...