Farming Simulator 18 Torrent

3.5/5 - (2 votes)

Farming Simulator 18 Torrent

Giants Software tarafından geliştirilen Farming Simulator 18, sizi şimdiye kadar yapılmış en büyük el çiftçiliği simülasyon serisinde tekrar ağırlamak için yepyeni bir ekran görüntüsü serisini ortaya koyuyor! PC ve konsollarda milyonlarca oyuncuyu cezbettikten sonra, Farming Simulator bu yaz PlayStation®Vita ve Nintendo 3DS ™ ‘ye Farming Simulator 18 ile geri dönüyor. Bugün, oyunun ilk yeni ekran görüntülerini açıklıyoruz. Yeni bir çevre, bir dizi yeni araç ve marka, yeni ürünler, yeni hayvanlar ve daha fazlası dahil olmak üzere Farming Simulator’un el versiyonları!

Tarım Simülatörü 18 Torrent

Farming Simulator 18’de modern bir çiftçi olun! Buğday, kanola, mısır, şeker pancarı, patates ve ilk kez ayçiçeklerini toplayan yeni bir Güney ABD ortamına dalın. Domuzlar vazgeçilmez koyunlara ve ineklere katıldığından, yetiştirmek ve taşımak için yeni hayvanlarla hayvanlarınıza dikkat edin! Ayrıca ormancılıkta yer alın – Nintendo 3DS sürümü için yeni bir etkinlik. Çiftliğinizi genişletmek için ürünlerinizi dinamik bir pazarda satın. Kariyeriniz ilerledikçe, 50’den fazla tarım aracı ve makinesi yelpazesine erişim kazanın. Bunlar, ilk defa AGCO’nun en saygın markaları: Challenger, Fendt, Massey Ferguson ve Valtra dahil olmak üzere endüstrideki en büyük 30 isimden sadakatle yeniden yaratıldı.

Farming Simulator 18’de modern bir çiftçi olun! Buğday, kanola, mısır, şeker pancarı, patates ve ilk kez ayçiçeklerini toplayan yeni bir Güney ABD ortamına dalın. Domuzlar vazgeçilmez koyunlara ve ineklere katıldığından, yetiştirmek ve taşımak için yeni hayvanlarla hayvanlarınıza dikkat edin! Ayrıca ormancılıkta yer alın – PC sürümü için yeni bir etkinlik. Çiftliğinizi genişletmek için ürünlerinizi dinamik bir pazarda satın.Kariyeriniz ilerledikçe, 50’den fazla tarım aracı ve makinesi yelpazesine erişim kazanın. Bunlar, ilk defa AGCO’nun en saygın markaları: Challenger, Fendt, Massey Ferguson ve Valtra dahil olmak üzere endüstrideki en büyük 30 isimden sadakatle yeniden yaratıldı.Tarım Simülatörü 18 Torrent

Farming Simulator 18’de modern bir çiftçi olun! Kendinizi büyük bir açık dünyaya bırakın ve birçok çeşit mahsulü toplayın, hayvanlarınıza (inek, koyun ve domuz) dikkat edin, ormancılıkta yer alın ve çiftliğinizi genişletmek için ürünlerinizi dinamik bir pazarda satın!

AGCO’nun en saygın markaları Challenger, Fendt, Massey Ferguson ve Valtra da dahil olmak üzere, endüstrideki en büyük 30 isimden sadakatle yeniden yaratılmış 50’den fazla tarım aracı ve makinesinden oluşan geniş bir seçime erişebilirsiniz. Sürücü ve yeni ekipman kullanın ve şeker pancarı, patates, buğday, kanola, mısır ve ilk kez ayçiçeği hasat.

Derin ve güçlü bir simülasyon deneyimi, geniş bir açık dünya ve yepyeni makineler de dahil olmak üzere geniş bir araç filosu ile Farming Simulator 18 sizi şimdiye kadar oluşturulan en eksiksiz el tipi tarım simülasyonuna davet ediyor!

Tarım Simülatörü 18 Torrent
Farming Simulator 18’in özellikleri şunlardır: • En büyük tarım makinesi üreticilerinin bazılarından gerçekçi traktörler ve kamyonlar kullanın
• Altı farklı ürün ekin ve hasat edin: Buğday, kanola, mısır, şeker pancarı, patates ve ayçiçeği
• Domuzları doğurun ve kâr için satın
• Süt ve yün üretmek ve satmak için ineklerinizi ve koyunlarınızı besleyin
• Yeni ön yükleyici ataşmanları, balya veya ahşap taşırken seçeneklerinizi genişletir
• Daha iyi sonuçlar için AI yardımcılarını yönetin veya araçlarınızı istediğiniz bir yere götürmelerine izin verin
• Yeni 3D grafik gösterisi bile makineleriniz ve güney ABD ortamı hakkında daha fazla bilgi
• Özel makinelerle odun hasat edin ve kereste satmak
• WiFi ve Bluetooth için yerel çok oyunculu modda arkadaşlarınızla oynayın

PC Gereksinimleri

CPU: Bilgi.
CPU HIZI: 2,0 GHz Intel veya eşdeğeri AMD çift çekirdekli işlemci.
İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10.
VİDEO KARTI: Nvidia Geforce GTS 450 Serisi, AMD Radeon HD 6770 grafik kartı veya daha iyisi (en az 1 GB VRAM)
ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 6 GB.

Nasıl kurulur?

  1. Tıklayın  “İndir Oyun”  butonuna.
  2. İndir  “Tarım Simülatörü 2018”  Yükleyici (Destekler devam ettirilebilir İndirme).
  3. Yükleyiciyi açın, İleri’ye tıklayın ve Yüklenecek dizini seçin.
  4. Belirttiğiniz dizinde Tam Sürüm oyunu indirelim.
  5. Oyunu açın ve oynamaktan keyif alın.
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...