Farm Heroes Saga Indir

5/5 - (1 vote)

Farm Heroes Saga Indirin

Farm Heroes Saga Online,  Candy Crush saga gibi oyunlar damarında oynaması ücretsiz bir  üçlü eşleştirme bulmaca oyunudur. Kötü bir rakunun mahsullerinizi çalmasını önlemek için, önce benzer bitkileri eşleştirerek mahsulleri toplamanız gerekir  . Çeşitli farklı güçlendirmeler ve destek karakterleri ekstra yetenekler sağlar. Karikatür hayvan görselleri eğlencelidir ve platformlar arası oyun dahil olmak üzere eklenen özellikler eğlencelidir. Türünün çoğu oyunu gibi, bu oyun da oyuncuları uygulama içi satın alımlar yapmaya teşvik etmek için tasarlanmıştır.

Rancid the Racoon, kıymetli Çiftlik Topraklarını mahvetmeye çalışıyor ve yol boyunca yapabildiği kadar çok Ürünü çalıyor. Farm Heroes ile güçlerinizi birleştirin ve günü kurtarmak için Mahsulleri toplamaya yardım edin! Çiftlikteki Mahsulleri değiştirerek, eşleştirerek ve toplayarak yüzlerce seviyede bulmaca çözerek oynayın!

Toplamak için 3 veya daha fazla Ürünü eşleştirin, tüm önemli yüksek puana ulaşmak için daha büyük ve daha iyi eşleşmeler için hareketlerinizi planlayın! Rancid patron savaşları da dahil olmak üzere çeşitli oyun modları ve bulmacalarda muhteşem maceraları keşfedin!

Farm Heroes Saga, size yol boyunca yardımcı olacak çok sayıda güçlendirici ve güçlendiriciye sahiptir! Yedek hamleleriniz olduğunda Kahraman Modundan en iyi şekilde yararlanın, Kahraman Modu, bu büyük maçları daha da değerli kılan ekstra puanlar kazanmanızı sağlar!

En sevdiğiniz şekerleme oyununun yapımcıları, Farm Heroes Saga ile size bir çiftçilik macerası tadı getiriyor  . Oyunun unsuru, Rancid Racoon’un mahsulü bozmasını engellemek ve onu sonsuza kadar dışarı atmak için Farm Heroes arasında güçlü bir güç oluşturmakla ilgilidir. Farm Heroes Saga’yı PC Windows 7/8 veya Mac için indirdiğinizde sebzeler ve meyve çılgınlığınız tam HD grafiklerle canlanacak. Andy Android emülatörünü masaüstünüze kurduğunuzda, muhteşem bir çiftlik macerası manzarası sizi sonsuz bir mükemmel oyun deneyimi için bekliyor. Sevimli çiftlik hayvanları ara sıra ortaya çıkar ve mahsulleri hasat etme 3’lü eşleştirme bulmaca oyununu oynamak için çok daha eğlenceli hale getirir!

Sizin için yeni seçilmiş

King’s Candy Crush Saga’nın mekaniğini biliyorsanız, sihirli fasulye toplamak zor olmayacak. Sakarin ikramları, meyve ve sebzeler gibi çok daha sağlıklı bir alternatifle değiştirilir. Bu oyun her yaş için idealdir ancak çocukların taze hasat edilmiş mahsullerin daha sağlıklı porsiyonlarını yemeye daha ikna olup olmadığına dair bilinen bir kanıt yoktur. Bildiğimiz gibi, bazı yetişkinler başka hiçbir şey için ağız sulandıran gazlı içeceklerden ve şekerlemelerden bile vazgeçmezler. Daha fazlasını söylememize gerek var mı?

Farm Heroes Saga Indir

Daima yararlı olan Facebook bağlantısı, ekstra canlar için arkadaşlarınıza güvenmenizi sağlar. Sosyal medya, arkadaşlarınız ve yeni keşfedilen tanıdıklarınız arasında, gözünüzün görebileceği en gevşek soğanları yetiştirme puanlarını ve becerilerini karşılaştırmak için bir birim görevi görür! Andy uygulaması, Farm Heroes Saga’yı PC Windows 7/8 veya Mac için indirirken, Facebook, whatsapp veya Viber üzerinden dünyanın her yerindeki arkadaş ağınızla bağlantıda kalmanızı sağlar!

Becerilerinizi sınırlara kadar zorlayın

Candy Crush ve Candy Crush Soda Saga’nın getirdiği tüm zorlukları zaten aştıysanız, bu yeni alternatifiniz olacak. Farm Heroes Saga’nın etli arazileri ve yepyeni seviyeleri, size bir Çiftlik Kahramanı olmanın nasıl gerektiğini gösteriyor. Çilekleri değiştirmek ve havuç çiğnemek hiç bu kadar eğlenceli gelmiyor, sence de öyle değil mi?

Yeni güncelleme size muhteşem sihirli çekirdeklerden başka en yeni koleksiyonları getiriyor. Retriever, kartal ve altın oriollerin kapılmaya hazır olmasına dikkat edin. Rancid the Racoon’a dikkat edin ve her zaman salsa hareketlerini uygulamakla meşgul olduğundan emin olun, aksi takdirde muhteşem mısır tarlanızın kaderi gün ışığını göremez! PC Windows 7/8 veya Mac için Farm Heroes Saga’yı indirdiğinizde Andy size en güncel Android işletim sistemi güncellemesini, anlık bildirimleri ve sınırsız depolama alanını versin.

Don ‘t  dokunma dışarı çıkmak

Andy Android emülatörünün yenilikçi teknolojisi, ister Apple ister Android cihaz kullanıyor olsun, arkadaşlarınızla daha yakın ve sürekli iletişim halinde olmanızı sağlar. Google Play Store ve App Store kaynaklı uygulamaları oynatmak sorunsuz bir şekilde masaüstünüze senkronize edilebilir. Google aracılığıyla kaydedilen Bulut depolamayı destekler, bu nedenle bir Google hesabı oluşturmak her şeyden önce zorunlu bir prosedürdür. Bununla birlikte, Andy’nin akıllı özellikleri, uygulamaları masaüstünüzden çalıştırmanıza ve cep telefonunuzla taklit edilmiş bir joystick’in keyfini çıkarmanıza izin vermek için Mac OSX, Windows 7 ve 8’i destekler. Bunlar, bize genellikle ÜCRETSİZ uygulamalar getiren ancak tek bir cihazda sınırlı birleşme şansı olan iki farklı konsol arasındaki engelleri aşıyor. PC Windows 7/8 veya Mac için Farm Heroes Saga’yı indirin ve uyumluluk sorunlarını bir kenara bırakın.

Ortadan kaybolan sorun yok

Zor kazanılan seviyeleriniz ve yenilmez yüksek puanlarınız kaybolacağından mı endişeleniyorsunuz? Masaüstünüzle eşleştirilmiş mobil cihazınızdaki bulut depolama alanı, Google Play ve Andy aracılığıyla tam özelleştirme ve sorunsuz senkronizasyon sağlar. Uygulamalarınızı Andy İşletim Sistemi aracılığıyla tarayıcınız ile herhangi bir masaüstünden indirebilirsiniz. 1ClickSync, sadece birkaç basit adımda bu oyunları puanlarıyla birlikte Windows 7/8 veya Mac bilgisayarınıza getirmenizi sağlar. Bu şekilde, özellikle akıllı telefonunuzda çok az depolama alanınız varsa, sınırsız depolama alanından tam olarak yararlanacaksınız. Aşağıdaki adım adım kılavuzu izleyin ve Andy’nin size her iki dünyanın da en iyisine sahip olmanın nasıl bir şey olduğunu göstermesine izin verin:

Adım 1: Andy’yi   indirin ve yükleyin  . BIOS ayarlarında Sanallaştırmanın etkinleştirildiğinden ve ayrıca bilgisayarınızda en son video sürücülerinin kurulu olduğundan emin olun. Burada nasıl ilerleyeceğinize dair kullanışlı kılavuza ve ayrıca daha fazla yardıma ihtiyaç duyulan durumlarda bir Facebook destek grubuna göz atabilirsiniz.

Adım 2: Andy’yi açın ve kayıt prosedürünü tamamlayın ve kullanıcının bir Google hesabı olması durumunda, aynısı kullanılabilir.

3. Adım: Google Play’i açın ve Farm Heroes Saga’yı arayın ve talimatları izleyerek kurun.

Adım 4: Bir kez kurulduktan sonra, Farm Heroes Saga uygulaması kullanıma hazırdır ve kullanıcı artık bu uygulamanın tüm çekici özelliklerini bilgisayardan kullanabilir.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...