Farm Expert 2017 Indir

Farm Expert 2017 Indir

Farm Expert 2017 Indir

Çiftlik Uzmanı 2017 çiftçilik simülasyon oyunları, Her zaman yeni olandan memnun olmalısınız ve ilk olarak Steam’de piyasaya sürüldü. Bu oyun Silden tarafından yeni bir tarım geliştiricisi tarafından geliştirilmiştir ve ayrıca bir çiftçi olmanın ve arka bahçe atölyesine bakmanın gerçek sıkıntısı olacak ve diğer çiftlik faaliyetleri ile genişleyecektir. Sera bitkilerine dikkat etmelisiniz.

Burada, Çiftlik Uzmanı 2017 sanal tarımdır ve stüdyo Silden tarafından Playaway ile yaratılmıştır. İzlenecek yol, her yön ve sanal çiftlik için birkaç ipucu bulacaktır. Biz hileleri yönetmek için çiftlik ve hileler ekonomik yönleri ve operasyon tarafından tasarlanan bireysel ürünler olacak. Oyun sırasında farklı etkinliklerin ve yapıların doğru tanımları yoktur.

Tarım Uzmanı 2017  Dünya sümüksü alanlar ve yağmurlar ile çamurlu arazilerde bulunur. Büyüyen Gerçek zamanlı büyüyen havuz yağmuru. Önceden tanımlanmış malzemeyi kullanarak işlevselliği yeniden inşa etmeli ve ahıra tırmanmalı ve çim ve çalıları kesmelisiniz. Bir dizi hata düzeltmesi ve güncellemesi var. Bu oyunda, tavukları beslemek ve hayatta kalmak gerekir. Çiftlik Uzmanı sihirli bir şekilde kendisi ile ilgilenir. Sanırım çiftçiliğe benzetilmesi gereken bir şeye bakıyordum. 

Farm Expert 2017 hakkında daha fazla bilgi

Bu oyun, Windows 7 işletim sistemi ve önceki sürümleri olan tüketiciler tarafından kullanılabilir ve İngilizce ve Fransızca gibi birçok dilde alabilirsiniz. Mevcut sürümü 2016 ve 1/04/2017 tarihinde yükseltildi.

Farm Expert 2017’nin kurulum boyutuna ilişkin bilgiler Şu anda sunulmamaktadır. Hindistan, Sırbistan ve Romanya’da çok yoğun bir şekilde kullanılıyor.

Bu oyunu 2016 yılında kataloğumuza eklediğimizden beri 134 indirme var ve geçen hafta 23 indirme yapıldı.

Çiftlik Uzmanı 2017 İndir

Bu Harika simülasyon Oyunu gelişmiş toprak fiziği ve makine kuvvetlerinin gerçekçi bir versiyonuna sahiptir. Bu oyun, bahçe atölyesinde 170’den fazla makineyi tamir edeceğiniz açık bir dünyaya sahiptir. Hayvanları geliştirmeli ve toprakları yetiştirmelisin. 3 farklı bitki koruma ürünü kullanarak tarlalarınızın fantastik şeklini korumalısınız. Asitlik miktarını düzeltmek için toprağı kireçlemelisiniz. Bir bilgisayar yardımıyla bitkilerinize iyi bakmak ve genişlemenin her aşamasını izlemek istiyorsunuz. Farm Expert 2017’de bazı şaşırtıcı görseller var ve kesinlikle bu oyunla oynamak isteyeceksiniz.

Bu amaçla, farklı lisanslı tarım makinelerinin taşıdığı potansiyeli kullanabiliriz. Açıkçası, hem herhangi bir makinenin görünümünü hem de onları sürüş ve hareket ettirme yolunu içeren yüksek düzeyde bir oyun gerçekçiliğini etkiler. İlginç olan,  Farm Expert 2017’de , Kuhn, Grimme, Krampe, Pöttinger, Rauch, Landini, McCormick, Valpanada, Vogel & Noot, Kröger, Suer, Ponsse gibi önde gelen tarım makineleri üreticileri tarafından sunulan ve sunulan birçok çözüm var. , HB-Brantner, FSI, Kuxmann, Sipma ve Weremczuk.

Eğer onlar hakkında tutkulu iseniz, mutlaka  bilgisayarınızda  Farm Expert 2017 ücretsiz bağlantısını edinin ve onları kendi sanal tarım arazilerinizde hareket ettirerek içeriden tanımak. Çok sayıda (170’in üzerinde) farklı makine türü, oyun çekiciliğini daha da artıracaktır.

Farm Expert 2017  , çok çeşitli peyzaj ve yetiştirme yöntemleri ile ayırt edilen dört farklı harita temelinde gerçekleşiyor. Oyun yaratıcıları ayrıca üç farklı bitki koruma önlemi ve kireç (toprağın asitliğini düzenlemek için) gibi bir dizi ek destek ürününü tanıttı.

In  Çiftliği Uzmanı 2017 , sadece tarım arazileri kendimizi kısıtlamak değildir. Amacımız aynı zamanda meyve bahçesini yönetmek olacaktır (öncelikle sera kullanımı ile). Bu, amacımızın uygun bir hava nemi seviyesine dikkat etmek ve gerekli sıcaklığı korumak olacağı anlamına gelir. Açıkçası, hayvancılık da mümkündür, bu nedenle – eğer isterseniz – mutlaka  bilgisayarınızda Farm Expert 2017 PC  bağlantısını alın ve bu zor fakültede kendinizi deneyin.

Çok mod kullanımı ile takım çalışmasını seven oyuncular, belirli bir çiftliği sürdürme açısından işbirliği olasılığı nedeniyle kesinlikle memnun olacaklar. Tabii ki, klasik bir çiftlik simülatörünün  bulunamayacağı tek bir mod  da var. Bu nedenle, sanal bir çiftlik (ve sadece böyle bir çiftlik) yönetmekten hoşlanan herkes, Farm Expert 2017 oyunu İndir  bağlantısını almanız gerekir  . Bu oyunda herkes kendileri için bir şeyler bulacak. Çiftçi Hanedanı indirmek için başka bir büyük çiftlik simülatörü  .

Oyunun önceki sürümünde, içerik oluşturucular sunulan oyunun kalitesini ve gerçekliğini karlı bir şekilde etkileyen tamamen yeni bir fiziksel motor uyguladılar. Simülasyon burada, çoğu durumda, oyuncunun kendinizi zor ve erişilemez bir araziye gömebileceği kadar ilerlemiştir.

Farm Expert 2017’nin Özellikleri

İşletim Sisteminize ilk kurulumdan sonra deneyimleyebileceğiniz Farm Expert 2017’nin temel özellikleri aşağıdadır.

  • Dramatik simülasyon oyunu.
  • Yenilikçi toprak fiziği ve makine kuvvetlerinin mantıklı tasarımı var.
  • Açık bir dünyaya yerleştirin.
  • 170’in üzerinde makineye sahiptir.
  • Hayvan yetiştirin ve toprakları besleyin.
  • Asitlik miktarını düzeltmek için toprağınızı kireçleyin.
  • Şaşırtıcı görseller var.

Leave a Reply