Far Cry Primal Torrentle Indir

5/5 - (1 vote)

Far Cry Primal

Far Cry Primal, birinci şahıs nişancı oyunlarından oluşan bir video oyunudur. Ubisoft Montreal tarafından oluşturulur. Ubisoft Entertainment SA oyunu tanıttı. 23 Şubat 2016’da PlayStation 4 ve Xbox One için yayınlandı. Daha sonra, oyun 1 Mart 2016’da PC oyunları için Microsoft Windows için yükseltildi.

Bu oyun ana Far Cry serisinin bir uzantısıdır. Mezolitik Çağ’da geçen ilk oyundur. Hikaye, bir avcı olarak yolculuğuna başlayan ve daha sonra kabilenin lideri haline gelen Wenja kabilesinin avcısı Takkar etrafında dönüyor. Şaman Tensay’dan yerel hayvanları evcilleştirmek için teknikleri öğrenir. Takkar, rakip kabileleri Ull ve Batari’yi mağlup etti ve zaferini köylülerle kutladı. Son sahnelerde, Ull’un kızı, hayvanları evcilleştirme yeteneğini de öğrendiğini temsil ediyor.

Oyuncu Takkar’ı kontrol eder ve mızrak, kulüp, yay ve sapan gibi silahlara erişebilir. Oyuncunun özellikleri daha fazla yetenek içerecek şekilde yükseltilebilen bir baykuş vardır.

far cry primal torrentle indir

Size tropik ve Himalayalar’da çılgın maceralar veren Far Cry serisi, bu sefer sizi hayatta kalma mücadelesinin daha önce hiç olmadığı kadar gerginleşeceği yere götürecektir. Şaşırtıcı bir faunanın yaşadığı açık dünyanın pitoresk genişlikleri arasında her şey olabilir. Beklenmedik durumlara hazırlıklı olun! Kendinizi Taş Devri’nde ve dolayısıyla ölümcül bir tehlikede bulacaksınız. Arazi tamamen mamutlar ve kılıç dişli kaplanlara aittir ve kişi besin zincirinin başlangıcında bir yerdedir. Bir grup avcının son kurtulan sensin. Ölümcül bir silah yapmalı, kendinizi vahşi hayvanlardan korumalı, bölge için düşman kabilelere karşı savaşmalı ve av değil, avcı olduğunuzu kanıtlamalısınız.
far cry primal torrentle indir

Bedava indir Far Cry Primal torrent. Atıcı türünde efsanevi Far Cry oyunlarında oynayanlar çeşitli maceraların tadını çıkarabilir ve farklı ortamları ziyaret edebilirler. Yeni proje geliştiricisinde Ubisoft benzersiz, lezzetli bir şey bekliyor. Kendinizi tarih öncesi dünyada bulacaksınız. Bu zaman, insanların her ne pahasına olursa olsun ateş üretimini öğrenmeleri, kendilerini vahşi hayvanların saldırılarından korumaya, hayatta kalmak ve evrime devam etmek için her türlü çabayı göstermeleri ile karakterize edilir. Böyle bir dünya, mamutların ve kaplanların ve diğer hayvanların yadsınamaz gücü ile karakterizedir. Bütün bunlar 12 000 yıl önce Dünya’da oldu. O dünyanın adı – Oros. 2016 kışında piyasaya sürülen ve çeşitli oyun platformlarında bulunan bir sanal gerçeklik oyunu projesinde yer almaktadır.

Ana karakter hakkında konuşalım. Adı Thakkar. O bir avcıdır ve Oros’un sert dünyasında hayatta kalmayı başaran tek kişidir. Belki ilk bakışta tek olan budur? Yolunda Thakkar’a öğretecek çok şeyi olan diğer insanlarla tanıştı, çünkü yetenekleri yeni kahramana. Oyun ayrıca çok basit bir yöntemle avlanan vahşilerle buluşacak – ileriye doğru koşuyor, elinde bir mızrakla durmuyor. Sadece hayvan avı sırasında değil, insanlarda da taşırlar. Dünya Oros az önce problemlerle dolu. Ve sadece vahşi hayvanlar, tehlikeli mamutlar, kaplanlar ve avlar değil.

Oyunda yapmanız gerekenler
Karakterinizi kontrol ederek, vahşi insanlara, yırtıcılara, farklı hayvan ailelerinin temsilcilerine saldıran düşmanlara karşı savunmanız gerekecektir. Bu dünya sadece medeniyeti geliştirmeye yeni başlıyor. İçinde hayatta kalabilmek için, karakterin ona çalışmasına ve savaşmasına yardımcı olacak bir silahı nasıl oluşturacağını öğrenmelidir. Her şey, genellikle hayvan kemikleri gibi kolayca temin edilebilen malzemelerden yapılır. Ayrıca nasıl ateş yakılacağını, avlanacağını da bilmelisin, çünkü yemek yiyip hayatta kalabilmenin tek yolu. Ayrıca, ücretlerini beslemeyi de unutmayın. Ana karakterden önce oldukça güçlü bir hedef – Oros’un fethi ve bazılarının düşünebileceği gibi – ilkel bir hayatta kalma. Ona ulaşmak için büyük çaba göstermelisiniz. Kurbanı öldürmeyi başarırsanız, çok yakında yırtıcıların etrafında olacağınızı unutmayın. Bu nedenle,

Ön sipariş verme
Oyunun hem birincil kampanya hem de ekleme olacağını belirtmek gerekir. Far Cry Primal, tek bir geçişle karakterizedir. Ancak bunun dışında, yaratıcılardan iyi haberler var – oyunu tamamlayacak bir proje olan Mamut Efsanesi’ni yarattılar. Üç özel görev olacak. Ancak, erişim sadece Far Cry serisinde yeni bir taksit olarak sipariş vermeyi seçebilecekler. Sizi memnun etmek istiyoruz, bu erişim Far Cry Primal torrent’i oyun kaynaklarıyla indirmeye karar verenler olacak.

far cry primal torrentle indir

Özellikler repack:
– Bu Fisher tarafından Uplay-Rip dayanmaktadır – Kesmeyin
/ hiçbir
kodlama
sürüm v1.3.3 – HDD üzerinde 15 dakika, SSD (bilgisayara bağlıdır) 15 dakikalık kurulum süresi
– HD dokular mevcut. CPY serbest bırakılmaz.
– Oyunun doğru şekilde korunması için, dizin oluşturma klasörlerini etkinleştirmeniz gerekir.
– “Belgelerim” klasöründe oyunun ilk çalıştırılmasından sonra görünecektir – “CPY_SAVES”
– Sağ tıklayın, sonra özellikleri ve diğerleri. Dizine eklemeye izin vermek için kutuyu işaretleyin
– Oyun menüsü

eklentilerindeki dil ayarlarını değiştirme :
“Mamut efsanesi 3 ek iş.
Ne olduğunu bulmak için şamanın fincanından Othlebnite – bir mamut olmak. Sürüyü diğer hayvanlardan ve insanlardan korumak için ilkel gücü hissedin ve düşmanı ezin.
“Yeni silahlar – Dubina” kan Shasta “: Dişlerle kıllar ve düşmanların kanında yıkanmış Dubina kemiği. Bir kez kötü lider Udam olan Ulla’ya aitti.
” 4 set kazanım: nadir kaynaklara erken erişim ve eşsiz kişiselleştirme yetenekleri . “Kit” kılıç dişli kaplan “: nesnelerin üretimi için hayvan derileri erken erişim olsun Urus özel kılıç dişli kaplanlar olacak – ateşli öfke somutlaşmış.
” Kit “Baykuş”: kaynaklara erken erişim olsun nesnelerin üretimi. Ellerinizi özel işaretlere koyun Vinge kabilesi.
“Kit” Mamut “: dayanıklılığı artıran bir iksir için tarife erken erişim sağlayın. Urus gizemli kül mamutları olacak.
» Bombaları Ayarla: Bu zorlu dünyada hayatta kalmanıza yardımcı olacak iki ek bomba.

Sistem gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10 – yalnızca 64 bit için!
İşlemci: Intel Core i3-550 | AMD Phenom II X4 955
RAM: 6 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 (1GB) / AMD Radeon HD 5770 (1GB)
Disk alanı: 20 GB

Bu sayfada Far Farry Primal torrent oyununu ücretsiz olarak PC’ye indirebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=DCSCpCfiyaA

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...