far cry 5 torrent

Far Cry 5 Torrent

Montana’nın özgür ve cesur ülkesi olan ama aynı zamanda Eden Kapısı olarak bilinen fanatik bir kıyamet tarikatına ev sahipliği yapan Hope County’ye hoş geldiniz. Kült lideri Joseph Seed ve kardeşleri Heralds’a karşı direniş ateşlerini ateşlemek ve kuşatılmış topluluğu kurtarmak için ayağa kalkın. Solo veya iki oyunculu kooperatifte ücretsiz Hope County. Kültü yenmek için kiralamak için Guns ve Fangs toplayın.
Far Cry 5 Torrent Talimatları Aşağıdaki indirme düğmesini tıkladığınızda torrent’i açmak isteyip istemediğiniz sorulacaktır. Evet’i seçin ve indirme işleminin başlamasına izin verin. Torrent uygulamanız yoksa uTorrent’i indirmek için buraya tıklayın. Far Cry 5t indirmeyi tamamladıktan sonra, torrent üzerinde sağ tıklayın ve “İçeren Klasörü Aç” ı seçin. Far Cry 5 klasörünün içini çift tıklayın ve “setup” uygulamasını çalıştırın. Oyunu kur. Hiçbir dosyanın bozulmaması için herhangi bir anti virüs biçimini devre dışı bıraktığınızdan emin olun. Tamamlandığında, Crack klasörünün içine girin, crack klasörünün içindeki dosyaları sağ tıklayın ve kopyalayın, Masaüstünüzde Far Cry 5’i sağ tıklayın ve “Dosya konumunu aç” ı tıklayın. Crack dosyalarını sağ tıklayın ve dizine yapıştırın, oyunu başlatın, eğlenin ve oynayın. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız,
5 ağlama

Far Cry 5 Full indir + Torrent + 5 DLC  far cry  Devam’ın devamı  Far Cry 5 Iso de Ubisoft oyuncuları güldürmeyi başarıyor. Diğer serilerinden çok daha iyi bir oyun sunan Ubisoft, Far Cry 5’teki açık dünya haritasında bize daha ücretsiz bir oyun deneyimi ve mükemmel grafikler sunuyor.

Amerika’nın Montana eyaletinde gerçekleşecek oyunda güçlü bir tarikatla savaşacaksınız. Montana’nın umut kasabası özgür ve cesur insanlarla doludur. Ama bu özgür ve cesur kelimelerin sizi aldatmasına izin vermeyin çünkü burası  Cennet Kapısı Tarikatın gerçek merkezi denir! Kültün lideri olan Joseph Seed ve kardeşleri, yayıncılara karşı savaşacağınız oyunda hiçbir şekilde çekimser kalmayacaksınız ve düşmanlarınızı vahşice öldürerek şehri kurtarmaya çalışacaksınız. Tabii ki, şehrin yerlilerinden biraz yardım alacaksınız.

Far Cry’nin bu açık dünya oyununda, kendi karakterinizi yaratacak ve kendi maceranızı belirleyeceksiniz. Oyunun en çekici kısmı grafik! Mükemmel grafiklerle oyunda gerçekçi bir oyun deneyimi yaşarken, optimize edilmiş grafikler sayesinde en iyi çözünürlükle oynayabilir ve PC’lerinizde en iyi fps’yi elde edebilirsiniz.

Aşağıda paylaştığım bağlantılardan  Far Cry 55 DLC’de hızlı bir şekilde buldum   Paketi ile tek bir bağlantı olarak indirerek, Far Cry 5’in mükemmel atmosferinde yerinizi alabilir ve Cennet Kapısı’ndan temiz Umut kasabası ve kasabayı kurtarmak için gereken ipucunu sıkın.

Far Cry 5, Ubisoft Montreal ve Ubisoft Toronto tarafından yapılan ve Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için Ubisoft tarafından dağıtılan bir aksiyon-macera birinci şahıs nişancı oyunudur. Far Cry oyun planında bir bölümdür ve 27 Mart 2018’de yayınlanmıştır. Far Cry 5 Oyunu Ücretsiz Doğrudan İndir Skidrow.

5 ağlama

Amerika Birleşik Devletleri Marshals ve bölge şerifinin konusu arasında Şerif Whitehorse (Christopher Heyerdahl), Mareşal Burke Yardımcısı (Doug Hutchison), delegasyonları Hudson (Luisa D’Oliveira), Pratt (Julian Bailey) ve bilinmeyen bir Junior Yardımcısı içeren ortak bir görev – Joseph’s Seed’e, Joseph Seed’e zarar vermek amacına el koyduğu için suçlama emri vermek üzere hizmet vermek üzere Eden Kapısı’na bağlanın. Yusuf’un hiçbir güvence sunmamasına rağmen, Tanrı’nın kendisine bağlı olmasını sağlamamasını sağlar. Kendisine eşlik edilirken, din adamları helikopterini çarpmalarını etkileyen grubu pusuya düşürdü. Joseph hayatta kalarak grup insanlarını elde etme fraksiyonuna liderlik eder. Far Cry 5 Bedava İndir PC Oyunu Son Derece Sıkıştırılmış Tam Sürüm.

Milletvekili, önemli bir hükümet belirsizliği ve sosyal liderlikle düşmanca ayrılan bir vakıf olan bitişik bir hayatta kalma uzmanı olan Richard “Dutch” Roosevelt’in (John Tench) yardımıyla hayatta kalır ve kaçar. Milletvekiline dinin, Joseph’i tahminlerinin memnuniyeti olarak yakalama taahhüdünü deşifre ettiğini açıkladı. Bitiş zamanlarının geldiğine inanarak, Hope County’nin yıkımını yıkamak için yoğun bir baskı olan “Reaping” i başlattılar. Bölge dış dünya tarafından ve kesilerek, Hollanda Milletvekili, umut toplamak için Hope County’nin her tarafına dağılmış ergen güvenliğini sağlamaya çalışıyor. Far Cry 5 Oyun Tek Kurulum Ücretsiz Doğrudan Torrent İndir.

Far Cry 5, Far Cry serisinin beşinci sürümüdür. Bu oyun, 2014 yılında piyasaya sürülen video oyunu Far Cry 4’ün yerine geçiyor. Eden’s Gate’deki Projeye dayanan hikaye. Büyüleyici bir lider olan Joseph Seed’in iman sahibi, ilçeyi komutasında devraldı. Birleştirme görevinde farklı departmanların komutanları, Joseph Seed’i tutuklamak için bir Eden’s Gate kilisesinde toplanır. Kült üyeleri Joseph’i korumak için güçleri pusuya düşürdü. Milletvekili hayatta kalır ve Joseph, kapıdan arkadaşları ile uzaklaşarak milletvekili teklif eder, yoksa arkadaşları ile idam edilir. Oyunun başında, arkadaşlarıyla birlikte Milletvekilinin Eden Kapısı’nı yalnız bıraktığı gizli bir son bulunabilir. Savaş ve soruşturmaya oyun vurgusu. Oyuncular, silah kullanarak düşman askerleri ve tehlikeli vahşi yaşamla savaşırlar.

5 ağlama

minimum sistem gereksinimleri

 • İşlemci: Intel Core i5-2400 | 3,5 GHz veya üzeri AMD FX-6300
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 8 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümler)
 • VİDEO KARTI: NVIDIA GeForce GTX 670 | AMD R9 270 (Shader Model 5.0 veya üstü ile 2GB VRAM)
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.0
 • VERTEX SHADER: 5.0
 • ÖZEL VİDEO RAM: 2048 MB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • İşlemci: Intel Core i7-4770 @ 3.4 GHz | 3,2 GHz veya eşdeğeri AMD Ryzen 5 1600
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 8 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümler)
 • VİDEO KARTI: NVIDIA GeForce GTX 970 veya AMD R9 290X (Shader Model 5.0 veya üstü ile 4GB VRAM)
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.0
 • VERTEX SHADER: 5.0
 • ÖZEL VİDEO RAM: 4096 MB

Leave a Reply