Far Cry 4 Torrentle Indir

3.5/5 - (11 votes)

Far Cry 4 Torrentle Indir

Kirat’a hoş geldiniz. Kirat, Himalayalar’da kaybolan küçük bir ülkedir. Anjay Gale rolünde, annenin son isteğini yerine getirmek için oraya gitmelisin. Ancak bu yolculuk kolay değil – sonuçta Kirat’ta iç savaş yanıyor. Burada, tehlikelerin her adımda beklediği geniş bir açık dünyayı incelemek zorundasınız. Burada, her kararın sonuçları olacaktır ve her eylem bir hikaye yaratır. Ünlü selefinin imajında ​​ve benzerliğinde yaratılan Far Cry 4, birkaç kat daha büyük olan açık dünyada daha da mükemmel hale gelen yepyeni bir oyunun yanı sıra size izin veren güncellenmiş bir ortak geçiş sistemi sunuyor oyuna katılın veya istediğiniz zaman bırakın.

Far Cry 4

Far Cry 4 tür birinci şahıs nişancı video oyunudur. Ubisoft Montreal tarafından geliştirildi. Oyun Ubisoft tarafından destekleniyor. 18 Kasım 2014 tarihinde PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox 360, Xbox One ve Pc Oyunları için Microsoft Windows gibi platformlarda yayınlandı.

Bu oyun Far Cry serisinin 4. versiyonu. 2012 yılında yayınlanan Far Cry 3 oyununun devamıdır. Kurmaca bir Himalaya ülkesi olan Kyrat’ta geçen oyunun hikayesi ve genç bir Kyrati-American, Ajay Ghale’yi takip ediyor. Ajay Lakshmana’da ölü annesinin küllerini yaymak için memleketi Himalaya’ya döner. Yolculuğu sırasında Kraliyet Ordusu tarafından yakalandı. Altın Yoldaki komutanın yardımıyla Sabal hapisten kaçtı ama ülkeyi terk edemedi. Altın Yol’un bir üyesi olan Ajay, birçok mücadele ile karşı karşıyadır. Finalde, Ajay’ya Altın Yol’un liderini seçme şansı verildi.

Oyuncu düşmanları yenerek ve görevleri tamamlayarak EXP kazanabilir. Oyuncu tarafından alınan kararlar Kyrat’ın kaderini seçecektir.

Ücretsiz Far Cry 4 oyun torrent. Bu oyunu bilenler, yeni parçaların çıkmasını dört gözle bekliyorlar. Bu efsanevi diziyi tamamlayacak olan Far Cry 4 torrent oyununu indirmekten mutluluk duyuyoruz. Birçok açıdan önceki bölümleri aştı ve bu türün en iyilerinden biri. Yaratıcılar, yeni tanıtımlar, iyi geliştirilmiş kaliteli parçalar ile oyuncuları her seferinde şaşırtmaya ve her versiyonu daha iyi ve daha güzel yaratmaya çalışıyorlar. Oyunun dördüncü serisi, değiştirilebilen mükemmel grafikler ile karakterizedir. Ancak önceki sürümler de parlaktı, ancak devam eden en yüksek övgüyü hak ediyor. Ayrıca, şimdi mümkün olan en yüksek seviyeyi açın, oyun dünyası tanınmayacak kadar genişledi. Oyun daha eğlenceli ve heyecan verici olacak ve kullanıcılar birçok yeni şeyi düzenleyebilecek ve kontrol edebilecek. Etkileşimli oyun ve oyuncu her aksiyon gösterilir ve oyunun gidişatını ayarlamak. Ayrıntılardan da bahsetmeliyiz. Oyunun başlangıcında farkedilen gelişimi, çünkü oyun çok gerçekçi bir arka plan haline geldi ve ekranın önünde oturmuyor gibi görünüyor ve karakterinizin olduğu yerde bulunuyorsunuz. Ayrıca, içerik oluşturucuların çok sorumlu bir şekilde yaklaştığı animasyon ve animasyon da incelendi.

Far Cry 4 Torrentle indir

Dizideki sofistike dördüncü Far Cry 4 oyunu çok sayıda yeniliğe sahip, ancak yine de bazı eski unsurları ve yaratıcıların özelliklerini korumak istedi. Bu, her şeyden önce, olayların gerçekleştiği yerle ilgilidir. Daha önce olduğu gibi, kendinizi güneş ve sıcaklık dolu bir adada bulacaksınız. Ancak bu kez, arazi birkaç parçaya bölünecek ve harita üzerinde görülebilir veya kendiniz adanın etrafında dolaşabilir, ancak zaman harcamak zorunda kalacak. Çok iyi savaşıyorsunuz ve rakipler her fırsatta bekleyecekler. Yalnız olmanız gereken haydutları yok edin ve arkadaşlarınızın çok nadir olmasını sağlayın. eylem sırasında hatalardan kaçınmak için sistemin pasajları artık daha rafine ve iyileştirilmiştir. Bazen önceki sürümlerde karıştırılabilir, ancak şimdi her şey çok daha kolay. Oyun hikayesi, eylemlerinize bağlı olarak değişir veya daha hassas bir şekilde ayarlanır. Buna ek olarak, yenilikler arasında bir başka özellik de pasajdan sapma yeteneğidir ve bu versiyonda oyun temasını değiştirme şansı verir. Ormana gidin, zalimlerinizin intikamını alın, kendi savunmasını yapın ve oyunun tadını çıkarın, burada ve şimdi sunan Far Cry 4 torrent’i indirin.

Far Cry 4 Torrentle indir

minimum sistem gereksinimleri

 • İşlemci: Intel Core i5-750 @ 2.6 GHz veya AMD Phenom II X4 955 @ 3.2 GHz
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 4 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8 / 8.1 (yalnızca 64bit sürümleri)
 • VİDEO KARTI: NVIDIA GeForce GTX 460 veya AMD Radeon HD5850 (1GB VRAM)
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.0
 • VERTEX SHADER: 5.0
 • SES KARTI: Evet
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 30 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 1 GB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • İşlemci: Intel Core i5-2400S @ 2.5 GHz veya AMD FX-8350 @ 4.0 GHz veya daha iyisi
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 8 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8 / 8.1 (yalnızca 64bit sürümleri)
 • VİDEO KARTI: NVIDIA GeForce GTX 680 veya AMD Radeon R9 290X veya daha iyisi (2GB VRAM)
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.0
 • VERTEX SHADER: 5.0
 • SES KARTI: Evet
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 30 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 2 GB

https://www.youtube.com/watch?v=h6c_mawg4VM

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...