Far Cry 3 Indir

5/5 - (1 vote)

Far Cry 3 Indir

Far Cry 3, Ubisoft’un popüler birinci şahıs nişancı oyunundaki üçüncü taksit değil, aynı zamanda ilerleyen franchise için de dikkat çekici bir dönüm noktası. Far Cry 3 hala bir Far Cry unvanının ana unsurlarını içeriyor; tropik bir ada, çılgın düşmanlar, gizli ve patlamalar ve tonlarca yoğun eylem. Bununla birlikte, RPG mekaniğinin akıllı kullanımında biberleme formülü de yeniden tanımlar. Kendini tropik bir adada mahsur kalan genç bir adam olan Jason Brody’nin hikayesini takip ederken, hayatta kalmak ve ciddi bir düşman tehdidi almakla görevlendirileceksiniz. Arkadaşlarınız tehlikede ve geri çekilecek güvenlik ağı olmadığında, çılgın korsan lideri Vaas’ı indirmek ve tropik adayı korsan kontrolünden kurtarmak sizin elinizde.

Far Cry 3 İndir

Diğer  Far Cry gibi Far Cry 3, oyuncuya çeşitli savaş fırsatlarına yaklaşırken bir dizi seçenek sunmakla ilgilidir. Jason Brody olarak tam bir süper asker değilsin; sadece kendini kötü bir durumda bulan üniversite yaşında bir çocuk. Bu nedenle, adayı keşfetmek, yeteneklerinizi geliştirmek ve geliştirmek için iyi bir zaman harcayacaksınız. Jason’ı aşiret bölgeleri, güzel manzaralar ve çok sayıda tehlikeli kayalıklarla egzotik bir yolculuğa götürecek ana misyonlar dizisi var. Dünya haritanız sürekli olarak sis tarafından gizleniyor, ancak radyo kulelerine tırmanıp onları düzelterek, yakındaki çeşitli yerleri açığa çıkarabilirsiniz. Görevlerin yanı sıra, genellikle korsan istilacıları tarafından kontrol edilen çeşitli karakollar ve keşfedilecek yerler vardır. Bu alanları özgürleştirerek yeni yan görevlere erişebilir,

Açık dünya keşfine odaklanmanın yanı sıra, Far Cry 3 formüle birkaç yeni mekaniği tanıttı. Bunlardan en önemlileri karakter ve silah yükseltmelerinin yanı sıra avcılık görevleri ve işçiliğidir. Ana hikaye misyonlarını takip etmediğinizde veya karakolları özgürleştirmediğinizde, adanın birçok hayvan sakinini avlamak için zaman harcayabilirsiniz. Kurtlar, ayılar, köpekler ve kuduz yaratıkların diğer tüm çeşitleri avlanmak için kullanılabilir ve onları öldürmek genellikle bazı işçilik malzemeleriyle sizi ödüllendirir. Yeterli malzeme toplayarak Jason’ın yeteneklerini daha da geliştirerek yeni silah yükseltmeleri ve teçhizatları yapabilirsin.

Ayrıca genellikle görevleri tamamlamak ve karakolları kurtarmak için ödüllendirilen beceri puanları kazanarak yeni yetenekler kazanabilirsiniz. Bu beceri puanları, üç yetenek ağacına yayılmış çeşitli yeteneklerin kilidini açmak için kullanılabilir. Bu ağaçlar, gizli, uzun menzilli doğruluk ve kaba kuvvet saldırısı gibi çeşitli savaş seçeneklerini temsil eder. Her ne kadar beceriler başlangıçta çok fazla oyun değiştirmiyor olsa da, daha sonra yetenekler bazı vahşi savaş seçeneklerine izin verir ve bu da silahlı çatışmalar sırasında durdurulamaz bir güç haline getirir. Oraya ulaşmak biraz zaman alıyor, ancak oyun boyunca ilerlemek ve Jason’ı daha güçlü hale getirmek, oyunun en ödüllendirici yönlerinden biridir.

İyi miktarda içeriğe sahip, ancak RPG mekaniğine ve yağma güdümlü oyuna çok fazla gömülmemiş bir birinci şahıs nişancı arıyorsanız, Far Cry 3 mükemmel bir seçimdir. Ana hikaye, deneyimi biraz psychedelic yapan çeşitli bükülmeler ve dönüşlerle eğlenceli ve bazen oldukça şaşırtıcı. Sadece biraz buhar boşaltmak istiyorsanız, harika 10 dakikalık oyun gezileri yapan çok sayıda karakol var. Gizli taraftarlar için, geniş savaş seçenekleri ve keyifli avlanma yan görevleri karşılamak için fazlasıyla yeterli olacak. Genel olarak konuşursak, Far Cry 3 oynamak eğlenceli, iyi içerik ve çeşitliliğe sahip ve önyükleme yapmak için iyi bir hikayeye sahip bir atıcı. Gelecek yıllarda aklınıza kesinlikle yapışacak unutulmaz karakterler ve kötü adamlar var,

Far Cry 3 İndir

ÖZELLİKLER

• Açık dünya birinci şahıs nişancı
Kendi FPS maceranı yarat. İster yoğun koş ve silah eylemini, gizli yakın çekim inişlerini veya uzun menzilli keskin nişancıyı tercih edin, silahlarınızı, yeteneklerinizi ve her göreve yaklaşımınızı özelleştirin. 

• Bir tehlike ve keşif
adası Dağ sıraları ve bataklık otlaklarından beyaz kumlu plajlara kadar çeşitli ada oyun alanlarını keşfedin. Kalıntıları keşfedin, egzotik hayvanları avlayın, mini oyunlar oynayın ve kara, deniz veya hava yoluyla hızlı bir şekilde seyahat edin. Adanın kasabaları, tapınakları, nehir limanları ve daha fazlası ile savaşın! 

• Unutulmaz bir hikayeyi ve çılgınca karakterleri ortaya çıkarın Bir
Yazarlar Birliği Ödülü kazananı tarafından yazılan, insanlığın karanlık tarafına cesur bir yolculuk yaparken ilgi çekici ve rahatsız edici bir karakter kadrosuyla karşılaşın. 

• Tam bir işbirliği kampanyasında arkadaşlarınızla
oynayın Çevrimiçi veya bölünmüş ekranla oynayın ve sizi en iyi olmak için zorlayan ve galip gelmek için birlikte çalışan dört kişilik bir kampanyada bir araya getirin. Oranlara karşı hayatta kalma arayışında adayı bir mürettebatın gözünden yaşayın. 

• Farklı bir çok oyunculu cins
Yenilikçi çok oyunculu beceri ve takım oyununu ödüllendirir. Seviye atlamak için, oyuncular savaş çığlıklarıyla güçlendirerek, takım arkadaşlarını canlandırarak ve destek silahlarını arayarak birbirlerini desteklemelidir. Her maçtan sonra, oyuncular düşmanları için eğlenceli ve bükülmüş yollarla cezalandırma veya merhamet gösterme seçeneğine sahipler, etkileşimli kesme sahneleri ile koreografiye tabi tutulmuşlar. 

• Yeni içerik oluşturmak ve bunlara erişmek için harita düzenleyiciyi kullanın
Güçlü ve kullanımı kolay Far Cry® Harita Düzenleyici, yeni ve geliştirilmiş özelliklerle geri döndü. Bir harita üreticileri topluluğu, tüm dünyanın tadını çıkarması için en iyisi olmak üzere, tamamen yeni içeriklerin sürekli akışını sağlar. Birlikte verilen araçları kullanarak, hızlı ve kolay bir şekilde inanılmaz haritalar yapabilirsiniz. 

• En yeni grafikler ve oynanış
Far Cry® 3, size Assassin’s Creed® 2, Assassin’s Creed® Brotherhood ve World in Conflict® gibi kritik öneme sahip başlıkları getiren birinci sınıf oyun tasarımcıları tarafından geliştirilmektedir.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...