Fallout Shelter Indir

5/5 - (1 vote)
Fallout Shelter, Vault-Tec’in son teknoloji ürünü yeraltı Kasası’nı kontrol etmenizi sağlar. Mükemmel Kasayı inşa edin, Konut sakinlerinizi mutlu tutun ve onları Çorak Toprakların tehlikelerinden koruyun. MÜKEMMEL VAULT OLUŞTUR Daha parlak bir gelecek yaratın. Yeraltı. 2 metrelik anakayanın altındaki bir kazıdan Vault Life’ın resmine dönüştürmek için çeşitli modern odalardan birini seçin. YÜKSELEN BİR TOPLUMA YATIRIN Konut sakinlerinizi tanıyın ve onları mutluluğa götürün. İdeal işlerini bulun ve gelişmelerini izleyin. Yeteneklerini geliştirmek için onlara kıyafetler, silahlar ve eğitim sağlayın. ÖZELLEŞTİR İşçiliği ile değersiz önemsiz yararlı öğelere dönüştürün. Berber Dükkanı’ndaki herhangi bir sakinin görünümünü özelleştirin. PROSPER İyi yönetilen bir Apps Kasası, çeşitli becerilere sahip çeşitli Konut sakinleri gerektirir. Yeni Sakinleri çekmek için bir Radyo Odası inşa et. Veya, kişisel yaşamlarında aktif rol almak; çöpçatan oynamak ve kıvılcım sinek izle. ATIKLARI KEŞFEDİN Arkaplanların patladığı yüzeyi keşfetmek ve macera, elverişli hayatta kalma ganimeti veya söylenemeyen ölüm aramak için Yerliler’i yer üstüne gönderin. Yeni zırh ve silahlar bul, deneyim kazan ve Caps kazan. Ama ölmelerine izin verme. KASINIZI KORUYUN Pastoral Vault yaşamı nükleer sonrası yaşamın tehlikeleri nedeniyle zaman zaman bozulabilir. Konut sakinlerinizi dışarıdan gelecek tehditlere karşı korumaya hazırlayın. ve içeride. Vault-Tec araçları sağlamıştır, ancak gerisi size kalmış. Ne için bekliyorsun? Apps Kasanızı bugün ÜCRETSİZ oluşturmaya başlayın. ya da konuşulamaz ölüm. Yeni zırh ve silahlar bul, deneyim kazan ve Caps kazan. Ama ölmelerine izin verme. KASINIZI KORUYUN Pastoral Vault yaşamı nükleer sonrası yaşamın tehlikeleri nedeniyle zaman zaman bozulabilir. Konut sakinlerinizi dışarıdan gelecek tehditlere karşı korumaya hazırlayın. ve içeride. Vault-Tec araçları sağlamıştır, ancak gerisi size kalmış. Ne için bekliyorsun? Apps Kasanızı bugün ÜCRETSİZ oluşturmaya başlayın. ya da konuşulamaz ölüm. Yeni zırh ve silahlar bul, deneyim kazan ve Caps kazan. Ama ölmelerine izin verme. KASINIZI KORUYUN Pastoral Vault yaşamı nükleer sonrası yaşamın tehlikeleri nedeniyle zaman zaman bozulabilir. Konut sakinlerinizi dışarıdan gelecek tehditlere karşı korumaya hazırlayın. ve içeride. Vault-Tec araçları sağlamıştır, ancak gerisi size kalmış. Ne için bekliyorsun? Apps Kasanızı bugün ÜCRETSİZ oluşturmaya başlayın. Ne için bekliyorsun? Apps Kasanızı bugün ÜCRETSİZ oluşturmaya başlayın. Ne için bekliyorsun? Apps Kasanızı bugün ÜCRETSİZ oluşturmaya başlayın.Fallout Sığınak İndir

Bethesda’dan sürpriz bir gündelik vuruş

Fallout Shelter, Fallout 4’ün 10 Kasım 2015 sürümü için beklerken oynamak için harika bir küçük kaynak yönetim oyunudur. azalmak.

Fallout Shelter’ı indirmek ve oynamak ücretsizdir ve ayrıca isteğe bağlı mikro ödemelere sahiptir. 

Yeraltı ile Aşağı

Fallout Shelter’daki işiniz Apps Kasası sakinlerinin yaşamlarını yönetmektir. Apps Kasası’nın hayatta kalmak için ihtiyaç duyduğu kaynaklara sahip olması için görevler ayırırsınız. Yavaş yavaş kasanızın boyutunu ve tesislerini genişletebileceksiniz, umarım hayatta kalanlarınız için daha iyi bir yer haline getirebilirsiniz.

İnsanlar siz onları oluştururken odalara yerleştirilmek için Apps Kasanızın dışında bekleyeceklerdir. Tüm odalar için her zaman yeterli güce sahip olduğunuzdan emin olun, yoksa kapanacak ve yaşanamaz hale gelecektir. Oynaması kolay ama zorlayıcı. Nüfusunuz çalıştıkça, oluşturdukları kaynakları toplamak için konumlarına dokunursunuz.

Bir Denetçinin hayatını yaşa

Fallout Shelter’ı rekabette öne çıkaran şey, gerilim ve risktir. Kaynaklarınız azalmaya devam ediyor, bu yüzden çalışanlarınızın iyi çalıştığından emin olmak için sürekli baskı altındasınız. Apps Kasası’nı geliştirmek için harcayabileceğiniz oyun para biriminde kazanmak için beklemek zorundasınız, ancak işleri acele etmek için bir risk almayı seçebilirsiniz.

Bir risk almak iyi olabilir ya da bir yangına ya da istilaya neden olabilir, yine de çözmeniz gereken başka bir sorun. Ayrıca size daha fazla kaynak sağlayacak ve ilerlemenizi hızlandıracak gerçek parayla öğle yemeği kutuları da satın alabilirsiniz. Sabırsızsanız, Fallout Shelter’ın bekleme yönünü çok fazla bulabilirsiniz.

Fallout Shelter ile ilgili bir başka harika şey de grafikleri. Oyun oynamak için birçok ücretsiz aksine, çok hoş dokunuşlar ve atmosfer bir sürü ile gerçekten harika görünüyor. 

Oynaması ücretsiz

Fallout franchise’ı hakkında hiçbir fikriniz olmasa bile, Fallout Shelter çok eğlenceli. Hiçbir şey için ödemek zorunda kalmayacaksınız ve geliştiricinin oyuna koyduğu kalite ve bakım açık.

Fallout Shelter radikal olarak yeni bir şey yapmaz, ancak her şeyi iyi yapar. Fallout hayranları ve kaynak yönetimi oyunlarından hoşlanan herkes için şiddetle tavsiye edilir. 

Artıları

  • Eğlence
  • Risk faktörü
  • İyi grafikler ve stil

EKSİLERİ

  • Çok yenilikçi değil
  • Daha küçük ekranlarda ara yüz
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...