Fallout New Vegas Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

Fallout New Vegas Indir

Ücretsiz Fallout New Vegas oyun torrent. Fallout New Vegas video oyununda çok sorumlu olan sıradan bir adam hakkında olacak. Kıyametten kurtulan Niu Vegas şehrine girmesi gereken bir platin çip ile suçlanıyor. Yolda karakteriniz biri ekose gömlek giymiş üç adam ve iki arkadaşı Büyük Hanlar çetesinin üyeleri ile buluşacak. Basit adam öldürdüler, Goodsprings’in yanına gömüldüler. Düşman bir silah 9 milimetre tabanca ve dar bir kaçış kahramanı olarak kullanıldı. Uyanır ve yatağında bir doktor olduğunu fark eder. Size zevkinize göre özelleştirme kahramanı için bir teklif yapacak. Kıyamet sırasında mutasyona uğrayan hayvanlar olan radyoaktif bölge olan Mojave adı verilen muazzam büyüklükte bir çölle karşılaşacaksınız. Emrinizde büyük bir silah cephaneliği var,

Fallout New Vegas Torrent İndir

Eylemleriniz sınırlı değildir ve istediğiniz hedefe ulaşmak için istediğinizi yapmakta özgürsünüz. Çevredeki tüm bölgeyi keşfetmek için çöl arazisi araştırma yapabilirsiniz. Dört hikaye ortaya çıkmadan önce, dünyanın III. Kahramanınız Big Mountain’da, araştırma kompleksinde, insanlara yardım etmek için yaratıldı, ancak çok farklı bir etkisi vardı, dehşete dönüştü. Yolda, karakter kendisi gibi aynı taşıyıcıyı deneyimliyor. Ancak, bu adam zaten çalışmıyor ve bunun nedenleri var. Ana karakter, sadece bir tane kalan bir hidroelektrik santrali için mücadeleye yardımcı olacaktır. Ve belki de geleceğin nasıl bir çöl olacağını etkileyeceksiniz.

Amerika’nın Nükleer Simülasyonda İlk Tercihi olan Vault-Tec tarafından getirilen muhteşem New Vegas’ın tüm manzaralarını ve seslerini deneyimleyin. Kendi kasanızın güvenliğinden ve konforundan Büyük Güneybatı’nın hain atıklarını keşfedin: Yeni insanlarla tanışın, korkunç yaratıklarla yüzleşin ve heyecan verici yeni bir yolculuğa kendiniz için bir isim verirken kendinizi en son yüksek teknoloji silahlarıyla donatın Mojave boş arazi.

Fallout New Vegas Torrent İndir

Keyfini çıkarın.

– Yeni Vegas’ta Sıcaklığı hissedin!

Nükleer serpinti bile Sin City’nin acelesini yavaşlatamazdı. Mojave Wasteland’ı süsleyen küçük kasabalardan New Vegas şeridinin parlak ışıklarına kadar çöl arazilerinin geniş alanlarını keşfedin. Büyük Güneybatı’yı sadece Fallout’ta hayal edilebileceği gibi görün.

– Sahtecilik Grupları, Renkli Karakterler ve Hosteslar!

New Vegas sakinlerinin hayatlarını değiştirecek sonuçlarla rakip gruplar arasında bir savaş meydana geliyor. Yaptığınız seçimler sizi sayısız karakter, yaratık, müttefik ve düşmanla temas ettirecek ve bu destansı güç mücadelesinin nihai patlayıcı sonucunu belirleyecek.

– Yeni Sistemler!

Fallout’a yeni eklemelerin keyfini çıkarın: Yoldaşlarınızı yönlendiren bir Yolcu Tekerleği, eylemlerinizin sonuçlarını izleyen bir İtibar Sistemi ve uysallığı kudretten ayırmak için uygun başlıklı Hardcore Modu. “Yakın ve kişisel” ifadesine yeni bir anlam kazandırmak için özel yakın dövüş hareketleri eklendi. Savaşta zamanı duraklatmak, belirli düşman vücut parçalarını hedeflemek ve saldırıları sıraya koymak veya ince ayarlanmış gerçek zamanlı savaş mekaniğini kullanarak harekete geçmek için KDV’yi kullanın.

– Parlak Yeni Silahlar Arsenal!

Fallout 3’te bulunan iki kat daha fazla silahla, çorak ve yerlilerin tehditleriyle başa çıkmak için fazlasıyla yeni ve heyecan verici yollara sahip olacaksınız. Buna ek olarak, Vault-Tec mühendisleri oyuncaklarınızı tamir etmenizi ve gerçek zamanlı olarak yaptığınız değişiklikleri görmenizi sağlayan yeni bir silah konfigürasyon sistemi tasarladı.

– Oluruna bırak!

Sınırsız seçeneklere sahip devasa, açık bir dünyada, manzaraları görebilir, tarafları seçebilir veya yalnız başına gidebilirsiniz. Peacemaker veya Hard Case, House Rules veya Wild Card – hepsi oyunu nasıl oynadığınızdır.

Fallout New Vegas Torrent İndir

Sistem gereksinimleri:
Sistem: Microsoft Windows XP / Vista / Seven
İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.6 Ghz
RAM: 2 Gb
Ekran Kartı: 512 Mb, Shader Model 3.0, c DirectX 9.0c desteği
Ses Kartı: DirectX 9.0
Hard ile uyumlu ses cihazı disk: 10 Gb

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...