Fallout 4 Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

Fallout 4 Indir

Fallout 4, Fallout 3’ün bitiminden birkaç yıl sonra gelişen ünlü kıyamet sonrası serisinin devamıdır. Oyunun kahramanı, Boston’dan uzak olmayan Vault 111’den sağ kalan tek kişidir. Kaderin iradesiyle, kahramanı yolda mutantlar, akıncılar, paralı askerler ve çeşitli doğal tehlikeler yaşayacağı tehlikelerle dolu bir macera başlatmak için evini terk etmek zorunda kalacak. Serinin dördüncü bölümü, yeni bir aksiyon mekanında – Boston ve çevresinde – öncekilerden farklıdır ve oyun mekaniğinde bazı değişiklikler. Böylece, ÖZEL rol sistemi yeniden düzenlendi, kahramanı silahları değiştirmeyi ve savaşın perişan yerleşimlerini yeniden inşa etmeyi öğrendi. Oyunun sembolü olan güç zırhı artık tüm hastalıklar için her derde deva değildir – taşınması nükleer piller gerektirir.

serpinti 4 torrent

Bedava indir Fallout 4 torrent. Efsanevi bilgisayar oyunu artık hayranlarına Fallout 4’ün devamını sunabiliyor. Bu, oyuncuların geleceğe geri dönmelerini, harabeler ve yıkım arasında olmalarını sağlayacak RPG’ye ait. Son savaştan sonra kurulan kıyamet sonrası bir dünya ile çevrilisiniz. Fallout oyun serisinin hayranları renkli atıcıdan gerçekten keyif alacaklar. Size büyüleyici ve sıradışı, kurgusal bir alternatif tarih sunulacak. Oyunların atmosferini hissetmek isteyenler, Fallout 4 torrent indirme oyununu PC’nize yükleyin ve sevimli maceraların sanal dünyasına gidin. Ve oyun portalımızın indirme işlemini ücretsiz, hızlı ve güvenilir yapmanıza izin verecektir.

Bilgisayar oyunu Fallout 4, birçok oyuncu tarafından sevilen oyun serisine devam ediyor. Rol yapma oyunlarının unsurlarının bulunduğu bir takım atıcıdır. Bu projenin gelişimi Obsidian Entertainment adında tanınmış bir stüdyosu içeriyordu. Bu alanda muazzam deneyime sahipler ve kıyamet sonrası dünyadaki oyunlarıyla ünlü oldular. Oyunda kanlı bir savaş, serinin hayranları ve bu türün oyunları gibi muazzam bir karanlık dünya bekliyorsunuz. Yaratıcılar, mükemmel grafikleri, oyun sürecinin fiziksel tarafını gerçekleştirmeyi ve atışları çözüp savaşmayı başaran güçlü oyun motorunu kullandılar. Bütün bunlar, korkunç olaylardan sonra hayatta kalan insanlara atıfta bulunan şaşırtıcı ve sıradışı bir hikaye ile dekore edilmiştir. Uzak gelecekte, kahramanlar yeni bir devlet kurmak zorundalar. Tüm bunların öngörülemeyen sonuçları olacaktır, çünkü nüfus yoksulluk etrafında tabakalandırılmıştır, insanlar açlıktan ölmektedir, yolsuzluk yaygındır. Bu projedeki güçlerini test etmek için Fallout 4 oyununun indirilmesini, sitemizin ücretsiz hizmetlerini kullanmanızı öneririz. Kayıt veya ödeme gerektirmez ve sitenin tüm kullanıcılarının çok hızlı bir şekilde yapabilmesini sağlar.

serpinti 4 torrent

Bilgisayar oyunu Fallout 4, kalitesi ve sürükleyici bir hikayesi olan en deneyimli oyuncuları bile şaşırtacak. Son nükleer savaştan geçmiş ve şimdi yıkılmış bir dünyaya taşınıyorsunuz. Burada özel bir rol oynayacaksın. Sadece birkaç şehir sağlam kaldı ve sakinleri birbirleriyle temaslarını kaybetmemeye çalışıyor. Trajedi dokundu ve Amerika Birleşik Devletleri. Hayatta kalabilen şehirlerden biri Las Vegas’a dönüştü. Güçlü bir nükleer bombalamadan sonra hala insan dünyasının yeni odağı olacak insanlar var. Hayatta kalmayı başaranlar devlet yarattılar. Yeni olmasına rağmen, ama eski kötü alışkanlıklar ortaya çıkıyor. Bir kurye olarak oynamak zorundasınız. Oyuncuların platin çipini kumarhaneye teslim etmesi gerekecek. Yolda haydutlarla tanışacaksınız ve o kadar çok döveceksin ki kendinizi ölümün eşiğinde bulacaksınız. Canlı karakterin toprağa gömülecek. Kazara kuryeyi doktora götürecek Victor adlı robotunu keşfeder. Bu arada, bilgisayar oyunu Fallout 4, web sitemizden indirebilirsiniz.

Fallout 4  – atom patlaması sonucu ortaya çıkan kıyametten sonraki hayatı gösteren bir oyun. Kahramanı, Boston şehri yakınlarında bulunan Vault 111’de hayatta kalan tek kişidir. Koşulların iradesine göre, evinden ayrılmalı ve tam bir yolculuk yapmalı. Zor yolunda, kahramanın ölümünü isteyen birçok düşmanla karşılaşacaklar, bunlar çeşitli mutantlar, paralı askerler vb. Oyunda ilerledikçe, çeşitli görevleri yerine getirdiğinizde, karakterin seviyesini yükseltirsiniz ve hikaye çizgisi geçtiğinde bile, daha fazla oynayabilir ve kahramanın seviyesini sonsuza kadar yükseltebilirsiniz.

Oyun 10 Kasım 2015’te piyasaya sürülen, Bethesda Softworks tarafından yayınlanan ve Bethesda Game Studios tarafından geliştirilen. Oyun, temel bina, zırh sistemi ve zanaat sistemi ile tanıtılan aksiyon tek oyuncusudur. Oyunda yer alan rakipler Süper Mutantlar, Ölüm Klipsleri, Köstebek Fareleri ve Vahşi Ghouls’dur. Bu serpinti 3’ün devamıdır ve serpinti 4’te Amerika Birleşik Devletleri ile Çin arasında doğal kaynaklar konusunda bir savaş vardır. Oyun, oyuncunun diğer yerleri keşfedebileceği ve seyahat edebileceği açık dünya bir oyun olduğu için oyuncunun serbestçe dolaşmasına izin verir. Oyunda oyuncu olan karakter tonozda sığınaktır111. Oyunda oyuncunun diğer ilginç aletlerle birlikte kullandığı gelişmiş silahlar da var, bu oyun oyuncunun yapıları ve hedefleri seçmesine ve bunları kendi yapılarını inşa etmede kullanmasına izin veriyor. Rastgele saldırıları savunmak için oyuncu tuzaklar ve duvarlar planlayabilir ve inşa edebilir. Oyun PC oyunları için PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows gibi farklı platformlarda piyasaya sürüldü.

serpinti 4 torrent

Özellikler repack: Kesmeyin
ve yeniden kodlanmadı
Oyun arşivleri açılmadı
Oyun Sürümü: 1.9.4.0.1
Kurulum süresi 50 dakika (bilgisayara bağlı olarak)

Bir oyun oluşturulan klasör “Pills” ile klasörde. 3DM, ALI213, CODEX’teki haplarında. Ayrıca orijinal Fallout4.exe’yi koyun (gerekirse)

Ek (DLC):
Automatron
Wasteland Atölyesi
Uzak Liman ihlalleri
Atölye
Vault-Tec Atölyesi
Nuka-World

Bazı ipuçları ve püf noktaları (Oyunda SSS):
1)  Dikey senkronizasyonu devre dışı bırakmak?
Hadi … / Belgeler / Oyunlarım / Fallout4 Fallout4Pref.ini’yi aç, iPresentInterval = 1 iPresentInterval = 0

2) Fare hızlandırması devre dışı bırakılsın mı?
Hadi … / Belgeler / Oyunlarım / Fallout4 open Fallout4.ini
[Kontroller] bölümünde bMouseAcceleration = 0

dizesini ekleyin ? FOV açısını nasıl değiştirebilirim?
Hadi … / Belgeler / Oyunlarım / Fallout4 aç Fallout4.ini
[Ekran] bölümünde
fDefaultWorldFOV = XX
fDefault1stPersonFOV = XX
XX – FOV

5 değerini aç Ekran çözünürlüğünü değiştir
… / Belgeler / Oyunlarım / Fallout4 açık Fallout4Pref.ini aşağıdaki ayarları gösterir
bTopMostWindow = 1
bMaximizeWindow = 1
bBorderless = 1
bFull Screen = 0
iSize H = XXXX
iSize W = YYYY

burada H yüksekliği ve genişliği W

6)  Oyun çöküyor veya başlamıyor:
En son Nvidia ve AMD sürücülerini yükleyin. Ayrıca video kaydı için virüsten koruma ve yazılımı devre dışı bırakmayı deneyin – oyunu yeniden yükleyin.

7) Kale ve diğer çeşitli böceklerle ilgili bir hata, elle verilen izinleri kullanarak tırmanır. Örneğin, monitörler 16: 9. değilse
Çözüm – oynatma penceresi. bFull Ekranı = 0 bBorderless = 0 kilit görülürse. Ben yakında hata düzeltme düşünüyorum.

8) Bu karakterin görünümü yavaş yavaş düşürdüğünü / yükselttiğini düşünüyorsanız, fMouseHeadingYScale değerini artırmak için [Kontroller] bölümünde yapabilirsiniz.

9) Bölüm güncellenecektir …

Sistem gereksinimleri:
✔ İşletim sistemi: Windows 7/8/10 (64 bit)
✔ İşlemci: Intel Core i5-2300 / AMD Phenom II X4 945 | 2,8 GHz
8 RAM 8 GB RAM
✔ Ekran Kartı: NVIDIA GTX 550 Ti / AMD Radeon HD 7870 | 2GB RAM
✔ Ses Kartı: DirectX® 9.0 ile uyumlu ses cihazı
hard Sabit diskte boş alan: 26 GB

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...