Fallout 3 Torrent Indir

Rate this post

Fallout 3 Indir

Fallout 3 torrent bilgisayarını ücretsiz indirin. Bilgisayar oyunu Fallout 3 Yılın Oyunu – çok sayıda sorunun olduğu ve sürekli savaşların sürdürüldüğü büyüleyici bir dünya. Pasif oyunları sevenler için bu proje çalışmaz. İçinde anında yanıt vermek, hızlı kararlar vermek için taktikleri kullanmalısınız. ABD ve Çin’in petrol olduğu bir dünyada, 21. yüzyılın sonuna kadar taşınıyorsunuz. Diplomatik çözüm sonuçlara yol açmadı ve daha sonra rokete gitti. Oyun dünyasında sadece birkaç saat acımasızca yutuldu, çünkü nükleer savaş. Bu korkunç hikayenin bir katılımcısı olabilirsiniz, ancak önce torrent Fallout 3 Yılın Oyunu Sürümü’nü indirmeniz gerekiyor. Daha önce yaşadığı ve donanımlı alan artık çöle dönüştü. Ancak insanlar burayı terk etmiyorlar, ancak özel barınaklarda yaşamak için taşındılar. Birçok problemi çözmek için gezegenin yüzeyinde saklanmaktan, yola çıkmak zorundasınız.

Fallout 3 Torrent İndir

Yüklenen, Paylaşılan Çevrimiçi, Googledrive ve torrent gibi Elamigos sunucularının resmi sürümüne sahip olduğunuz bu sayfa ile Fallout 3: Yılın Oyunu Sürümü’nü indirin artık daha kolay indirin ve son sürüme kadar güncellenen oyunu edinin.

Fallout 3 Yılın Oyunu Sürümü Aksiyon Rol Yapma Açık Dünya Video Oyunu Bethesda Game Studios tarafından Geliştirildi ve Bethesda Softworks Tarafından Yayınlandı. Fallout Serisindeki Üçüncü Büyük Taksit, Interplay Entertainment’tan Franchise Satın Aldığından beri Bethesda tarafından oluşturulan ilk oyundur.

Fallout’un Ayarlanmasından 36 Yıl Sonra Oyun Dünyasını Yıkan Nükleer Kıyametten Sonra, Amerika Birleşik Devletleri ile Çin arasındaki Uluslararası Çatışmaların Petrol Rezervlerinin Kıtlığı Nedeniyle 2077’de Çin-Amerikan Savaşında Sonuçlandığı Bir Gelecekte Ekonomileri Koştu.

Fallout 3 Yılın Oyunu ve Yılın Bir Dizi Oyunu Aldı, Oyunun Açık Uçlu Oynanışını ve Esnek Karakter Seviyelendirme Sistemini Övdü ve Tüm Zamanların En İyi Video Oyunlarından biri olarak kabul edildi. Npd Grubu, Fallout 3’ün 610.000 Üniteden Fazla Sattığını Tahmin Etti.

Oyun Bethesda ile Beş İndirilebilir Eklenti Serbest Bırakarak Lansman Sonrası Destek Aldı. Oyun ayrıca Piyasaya Sürüldüğünde Tartışma Aldı: Avustralya’da Alkol ve Uyuşturucu Bağımlılığı ve Kullanımı; Hindistan’da, Sığır Üzerinde Kültürel ve Dini Duygular İçin.

Fallout 3 Torrent İndir

Karakter Oyunda İlerledikçe, Başarı Düzeylerine Ulaşmak için Kullanılan Deneyim Puanları Kazanılır. Yeni Bir Seviyeye Ulaştıktan sonra Oyuncu, herhangi bir Beceri Yüzdesini iyileştirmek için atanabilecek bir dizi Beceri Puanı alır. Örneğin, Kilit Seçim Becerisini Artırmak.

Fallout 3, PC, Xbox 360 ve PlayStation 3 için bir bilgisayar oyunudur. Oyunun başında bir karakter oluşturulur. O doğdu, ama önce belirlemeniz gereken çocuğun cinsiyeti, bir ırk, görünüm seçin ve ona bir isim verin. Ardından karakter deposunu ve farklı etkinliklerde tercihleri ​​belirleyen öğeler seçilir.

Fallout 3: Yılın Oyunu Sürümü
ile  Future ™ için hazırlanın , 2008’in en beğenilen oyununu daha önce hiç olmadığı gibi deneyimleyin. Seçtiğiniz bir karakter oluşturun ve her dakikanın hayatta kalma mücadelesi olduğu hayranlık uyandıran, kıyamet sonrası bir dünyaya inin. Fallout 3: Yılın Oyunu Sürümü, Fallout 3 Oyun Eklentisi Paketlerinin beşini de içerir:

 • Operasyon: Ankraj  – Askeri bir simülasyona girin ve Anchorage, Alaska’nın Çin Komünist işgalcilerinden kurtuluşu için savaşın.
 • Pitt  – Pittsburgh’un kıyamet sonrası kalıntılarına seyahat edin ve köleler ile Akıncı ustaları arasındaki bir çatışmaya karıştı.
 • Kırık Çelik  – Seviye sınırınızı 30’a yükseltin ve Liberty Prime ile birlikte Enclave kalıntılarına karşı mücadeleyi bitirin.
 • Point Lookout  – Maryland kıyılarında devasa, karanlık bir bataklıkta gizemli ve açık uçlu bir maceraya atılın.
 • Mothership Zeta  – Düşman uzaylı kaçırıcılarına meydan okuyun ve Başkent Çorak Toprakları’ndan kilometrelerce yörüngede dönen uzaylı ana gemiden kurtulun.

Fallout 3 Torrent İndir

Ana Özellikler:

 • Sınırsız Özgürlük  – Büyük Capital Wasteland’ın manzaralarını ve seslerini alın! Kıyamet sonrası harabede yatan Amerika’nın büyük anıtlarını görün! Sizi tanımlayan seçimleri yapar ve dünyayı değiştirirsiniz. Rad Metrenize bir göz atın!
 • SPECIAL deneyimini yaşayın  – Vault-Tec mühendisleri size en son insan yetenek simülasyonu olan SPECIAL Karakter Sistemini sunar! Puan tabanlı yetenek sunumunda yeni atılımlar kullanan SPECIAL, karakterinizin sınırsız özelleştirilmesini sağlar. Ayrıca, her biri göz kamaştırıcı çeşitli efektlere sahip onlarca benzersiz beceri ve avantajlar dahildir!
 • Fantastik Yeni Görüşler  – Vault-Tec’deki sihirbazlar tekrar yaptı! Artık tek bir görüşle sınırlı değil, dünyayı 1. veya 3. kişi perspektifinden yaşayın. Bir düğmeye dokunarak görünümünüzü özelleştirin!
 • Seçim Gücü  – Bugün korkutucu bir kötü adam mı, yoksa İyi bir Samiriyeli mi hissediyorsunuz? Bir taraf seçin veya çizgide yürüyün, çünkü her durum birçok farklı şekilde ele alınabilir. Sorunlarınızı medeni bir tarzda konuşun ya da sadece Plazma Tüfeğinizi parlatın.
 • KDV İle Çarpın  – Pip-Boy Model 3000’iniz için Vault-Tec Destekli Hedefleme Sistemiyle savaşma şansı bile! VATS, savaşta zamanı duraklatmanıza, hedefinizdeki belirli vücut bölümlerini hedeflemenize, saldırıları sıralamanıza ve Vault-Tec’in saldırganlığınızı sizin için gerçekleştirmesine izin verir. Yepyeni bir sinema sunumunda yağmur ölümü ve yıkımı.
 • Akıllara Durgun Yapay Zeka  – Vault-Tec’de, küresel bir nükleer savaştan sonra medeniyeti canlandırmanın anahtarının insanlar olduğunu anlıyoruz. En iyi akıllarımız, Amerika’nın İnsan Etkileşimi Simülasyonunda İlk Tercih olan Radiant AI’nin gelişmiş bir sürümünü üretme çabalarını bir araya getirdi. Yüz ifadeleri, jestler, benzersiz iletişim ve gerçeğe yakın davranış Vault-Tec teknolojisindeki en son gelişmelerle çarpıcı sonuçlar bir araya getirildi.
 • Göz Kamaştırıcı Güzellik *  – Modern süper lüks HD grafiklerde daha önce hiç görülmemiş nükleer serpinti sert gerçeklerine tanık olun. Çorak Wasteland’dan, DC’nin tehlike dolu ofislerine ve metro tünellerine, bir mutantın çirkin çürük etine.

Sistem gereksinimleri:
vOperatsionnaya Sistem: Windows® XP / Windows Vista / Windows 7
vProtsessor 2.4 GHz
vOperativnaya Bellek: 1 GB
vVideokarta: NVIDIA GeForce 6800 / ATI x850 veya daha iyisi, DirectX 9.0 uyumlu
vSvobodnoe sabit disk alanı: 6 GB

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...