F1 2017 Indir

F1 2017 Indir

F1 2017 Indir

F1 2017 oyun okyanusu gibi yıllık Sertifikalı sürümlere göz atma yaklaşımlarını bulabilirsiniz . Birincisi, son yıl girişimi için test etmek ve küçük yinelemeli gelişmeleri stoklamak olacaktır. Bir diğeri, bunu bir Pazar öğleden sonra Formula One’ın herkesin en sevdiği israfıyla gerçek yönü karşılaştırmak olacaktır. Her ikisi de, F1 2017 örneğinde, Codemasters’ın bu yıl önde gelen bir eylemi gerçekleştirdiğini gösteriyor.

F1 2017

FIFA’nın inşaatçıları, futbolun yuvarlanan milyonerlerin eşdeğer süvarisi olabileceğinden oldukça emin olabilir! Yepyeni bir FIFA üzerinde çalışmaya başladılar, ancak değişen Formula 1 için farklı bir anlatı. Lastikler daha geniş ve aynı zamanda bu yıl ve otomobiller tamamen farklı bir talimat seti yapay ek dayanıklı. Bu nedenle, 2017’nin araçları geçen yıla göre çok daha hızlı ve F1 2017 bu özellikten faydalanıyor. Motorların indüklenmesi önceki sapmaya göre daha komiktir.

Asfaltları yüksek hızlı köşelerden emer ve içeri girerken apekslere ısırırlar. Özet olarak, her zamankinden daha hızlıdırlar, ancak on yıl önce aero iri motorlar gibi daha ürkütücü değildirler. Denetleyici görüşleri de yıllarca kapanmaktan daha iyi sıçrama ve sınırlardır! Aynı şekilde, F1 seti hiçbir şekilde Project Cars ve Assetto Corsa’nın yaptığı gibi tekerleklerle mükemmelleşmedi! Bu bölümde benzer bir ileri adım oluşturuldu. F1 2017’yi indirin, bu tür bir Sisifos lansman ritmi ile bir sıra dışı beklediğiniz kadar! Parlak, her zamankinden daha doğru ve PC’ye uygun şekilde optimize edilmiş görsel gelişmeler getiriyor. Farklı bir şekilde ifade etmek gerekirse, gerçek oyun, döngü de döngülerinden çıkıyor, bu da elektronik F1’in elde ettiği gibi isteniyor.

F1 2017 Indir

Grand Prix atmosferi
F1 2017 Free Konvansiyonel arabalar, bir dizi davetli etkinlikte kariyer modu ile dokunuyor! Bu, sollama zorlukları, denetim noktası kaba senaryoları ve engellilik ve çok sınıflı yarışlardan farklılık gösterir. En önemlisi, Forza Motorsport 7’deki Vitrin Günleri’ne benziyorlar. Bu klasik otomobillerin en üst düzey scooter’lara çıkmasını sağlayan akıllı ve güvenilir bir yöntem. Bu eşdeğer otomobilin kopyalarında kısıtlı, en iyi moda stratejisi sonuçları! Her yarışta ideal yön. Bu 2017 takvimine yeni bir devre eklenmedi! Bu yüzden F1 2016’da yaptığımız eşdeğer pistlerle yapmak zorundayız. Bu nedenle, bunların birçoğunda GP’leri ve zaman değerlendirmelerini kullanabileceğimiz yeni hızlı rotalar var. Bununla birlikte, toplam paket anlaşması üzerindeki etkileri kesinlikle sismik değildir.

En iyi Formula 1 oyunu

Zaman Denemeleri, hemen hemen her iklim koşulunda, modern veya geleneksel hemen hemen her arabada Liderler Sıralaması ile yarışmanıza izin verecektir. Örneğin, durumlar F1 2017 için yepyeni bir özelliktir, bir defalık, indirilebilir durumlar verir! Bunu takiben, sizi aktiviteye bırakın, daha sonra gerçekleştirdiğinizde skor tabloları aracılığıyla etkilerinizi diğer insanlarla karşılaştırın. Aynı şekilde, Codemasters, insanların arabalarını teşvik etmek için tüm sayısız taktiklerle birlikte bakan hiçbir özenti yarışçıdan vazgeçmedi. Herhangi bir grip F1 2017 Total oyuna doğru. Anında tekrarlar biraz daha uzun sürebilir, simülasyon zarar sürümü affedici olarak değil belirtilebilir. Ancak, bu liste tam olarak Codemasters’ın sunduklarını test etti!

F1 2017’nin Özellikleri

İşletim Sisteminize ilk kurulumdan sonra deneyimleyebileceğiniz F1 2017’nin temel Özellikleri aşağıdadır.

  • Her biri modern bir F1 enerji birimi oluşturan ve pit stop durumları, Araştırma ve Geliştirme oranı ve yepyeni parça güvenilirliği gibi takım becerilerini geliştirmek için çalışan önemli unsurları ele alın.
  • Ek olarak, ‘Yakıt Yönü’ ve yarış temposundan ‘kaynak noktaları öğrenmek ve yapmak için yeni Uygulama Programları vardır ve muhteşem taze ve yükseltilmiş kariyer yerleri, para dışı tartışmalara geri dönüşü oluşturur. Geleneksel otomobiller, yeni davet vesilelerle yarışmanız için teşvik edildiğinden, gelişmiş kariyer modundan da merkezi sahne alıyor.
  • Yepyeni oyundan kariyer moduna yapılan diğer iyileştirmeler, ilk kez kadın sürücü avatarlarının dahil edilmesi, mahalle yarışması kazananlarından yepyeni kask tasarımları, sezon boyunca araba numarasını ve kask düzenini değiştirme yeteneğini içeriyor. Sürücü Şampiyonasını kazanırsanız, saygın 1 sayısını kariyer aracınıza atamak için çok talep edilen bir seçim.
  • Oyun, beş oyun grubundan on iki ikonik F1 otomobili içeriyor – Ferrari, McLaren, Red Bull Racing, Renault ve Williams, çeşitli oyun modları etrafında yarışabilir. Temel arabalar da kariyer Moduna dahil edilecek ve hem Sınıf hem de Çok Sınıf Yarışlarında yarışacak.

Leave a Reply