F1 2013 Indir

F1 2013 Indir

5/5 - (1 vote)

F1 2013 Indir

F1 2013  piyasadaki en iyi Formula 1 simülatörüdür. Mükemmel grafikleri ve olağanüstü bir sürüş modeli ile olgun bir üründür. Ve bu versiyonda, geçmişin efsaneleriyle de yarışabilirsiniz.

Kariyer, Senaryo ve Klasik modları

F1 2013 her zevke uygun oyun modları sunar. Sprintler, zamanlı koşu (zamana karşı deneme, zamana karşı saldırı), yerel veya çevrimiçi çok oyunculu mod (ortak veya rekabetçi), yeni Klasikler modu ve her zamanki Kariyer modu.

F1 2013’ün başında, sizi farklı lastik türlerinin önemini, KERS, DRS ve daha fazlasını kullanmayı öğreten öğreticilerle F1 dünyasına tanıtan Genç Sürücü Testi’ne girebilirsiniz  . Yeteneklerinizi göstermek ve sizi dünya şampiyonası için imzalamak isteyebilecek F1 takımlarının dikkatini çekmek için piste çıkmanız gerekecek.

F1 2013 Indir

F1 2013’ün  Kariyer modunda , daha küçük bir ekiple başlarsınız ve daha ünlü ekiplerin ilgisini uyandırmak için harika bir sezon geçirmeniz gerekir. Daha sonra diğer takımlardan gelen teklifleri değerlendirebilir veya daha büyük yarışlar kazanmaya çalışarak aynı takıma devam etmeye karar verebilirsiniz. Her durumda, Kariyer modunda nihai hedef aynıdır: bir dünya şampiyonu olmak için ilerlemek  .

Kariyer modu uzun ve zorlu, ancak daha kısa bir sezonda yarışmak  istiyorsanız, 10 oyunluk bir şampiyonluk sezonuyla daha kısa bir versiyonunu tercih edebilirsiniz.

F1 2013 resmi FIA lisanslarına sahiptir, bu nedenle takımlar, sürücüler ve devreler gerçek dünya şampiyonasından gelenleri takip eder.

F1 2013’ün bir başka ilginç çeşidi  Senaryo modudur . Bir sürücünün kariyerinde önemli aşamalarla, büyük ve çeşitli zorluklarla uğraşmak zorunda kalacaksınız. Çaylak testleriyle başlıyorsunuz, daha sonra takımınızdaki yarışlar, dünya şampiyonası seviyesindeki zorluklar ve nihayet emekli olacaklar için yarışlar yapıyorsunuz.

Ancak F1 2013’ün ana yeniliği  , 80’lerde tarih yapan arabalar ve sürücülerle Klasikler modudur . Prost, Schumacher, Damon Hill, Fittipaldi, Nigel Mansell, Berger ve Hakkinen gibi efsaneler ve on yıl içinde Lotus, Ferrari ve Williams gibi tarih yapan efsanevi arabalar bulacaksınız.

Klasik modda yarışlarda yarışmak sizi Jerez ve Brands Hatch’in tarihi devrelerine veya 2013 sezonunun pistlerine götürür. Ayrıca 80’lerin arabalarında, sürüş modelinin mevcut yarış arabalarından tamamen farklı olduğunu unutmayın. Bu anlaşılabilir bir seçim: o zaman teknoloji sınırlıydı ve bu F1 2013’te doğru bir şekilde yansıtılıyor.

Classics modu sizi heyecanlandırıyorsa, 90’ların DLC arabalarını ve sürücülerini indirebilirsiniz.

Yolunda

F1 2013 oyununa gelince  , önceki versiyondan önemli bir değişiklik yok. Kontroller değişmez ve otomobilin kullanımı mükemmeldir.

Yörüngelerin gelişmiş fiziğinde ve iyi yapılmış ve kutup pozisyonu alma görevine kadar olan yapay zekada küçük gelişmeler görülebilir.

Piste çıkmadan önce mühendis  arabanızı ayarlayabilir . Süspansiyon, kanatçıklar, fren dağılımı, lastikler, dişli oranları ve daha fazlası gibi özellikleri seçebilirsiniz.

Yarış sırasında,  çukurdaki mühendislerden rehberlik alacaksınız  . Doğrudan rakiplerinizin konumunu, lastik bozulmanızı ve yarış stratejinizi etkileyebilecek diğer şeyleri öğrenin.

F1 2013 tüm şampiyona kurallarını içerir  . Bu nedenle, yarış sırasında ihlallerden, atlama eğrilerinden veya tehlikeli manevralar yapmaktan kaçınmanız gerekir, aksi takdirde cezalara maruz kalabilirsiniz.

Oyun mu yoksa gerçeklik mi?

F1 2013’teki grafikler birinci sınıf. Detaylara gösterilen dikkat takıntılı ve arabalar ve devreler mükemmel bir şekilde yeniden üretiliyor.

Size tatmin edici bir hız hissi veren motorun akışkanlığını seviyoruz  . F1 2013’ün ışık efektleri mükemmel ve yağmur çok gerçekçi.

Çarpışmalardan kaynaklanan hasar iyileştirilebilir.

Olgun bir F1 simülatörü

F1 2012 zaten tam ve başarılı bir simülatör sergilemişti. Bu yeni sürüm oyunda devrim yapmaz, ancak çeşitli yönleri geliştirir ve geliştirir.

Özellikle, Codemasters F1 2013 varyasyonlarını , özellikle Senaryo ve Klasik modları ile artırmayı seçti  , ikincisi aynı zamanda sürüş modelini değiştirerek simülatör boyutuna daha retro bir his veriyor.

Sürüş modeli geliştirildi ve grafikler, ses efektleri, fizik ve oynanış mükemmel. F1 2013,  sporun herhangi bir sevgilisi için olmazsa olmaz olan Formula 1 simülatörleri için bir paradigmadır  .

F1 2013 Nasıl İndirilir ve Kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. F1 2013 için bir indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.
  2. İndirme işleminizi tamamlamak için bir ayna seçin. Torrent indirme kullanıyorsanız, önce uTorrent’i indirmeniz gerekir  .
  3. F1 2013’ün indirilmesi bittiğinde, dosyayı WinRAR gibi bir yazılım kullanarak çıkarın  .
  4. Görüntü dosyasını bağlayın ve oyun kurulumunu (.exe) çalıştırın
  5. Yükleme tamamlandıktan sonra, içeriği crack klasöründen oyun yükleme dizinine taşıyın
  6. Artık oyunu masaüstünüzdeki kısayolunu kullanarak başlatabilirsiniz.
  7. Oyunun tadını Çıkar!

Leave a Reply