excel indir

Excel Indir

5/5 - (2 votes)

Excel Indir

Bu, tablolar ve formüllerle çalışmak için çok popüler bir programdır. Ve Microsoft Office  Suite programları arasında en popüler uygulamalardan biridir  . Program veri organizasyonunu geliştirir ve ayrıca veri analizi ve hesaplamaları için kullanılabilir. Word’ün aksine Excel, tablolar, sütunlar ve satırlarla çalışmaya ve binlerce formül uygulamaya odaklanır. Örneğin, temel bir muhasebeyi tutmak için kullanabilirsiniz.

Excel karmaşık verileri toplamak için tasarlanmıştır, ancak verilerin hesaplanması ve düzenlenmesi sürecini de geliştirir. Geri alma ve yineleme işlemleri yapmak için seçenekleri izleme yeteneğine sahiptir. Aynı dosyada birden çok e-tablo kullanabilirsiniz. Bu uygulama kullanıcıya verilerin grafik gösterimlerini yapma yetkisi verir. Veri hesaplaması gerektiren herhangi bir görev yaparsanız, Excel sizin için en iyi seçimdir. DÜŞEYARA, TOPLA, SUBSTRACT ve daha birçok önemli işlevi keşfetmek için biraz zaman ayırın.

Günlük görevlerinizi otomatikleştirebilir ve verimliliği artırmak için çalışabilir.

Metin editörleri / belgeler kategorisinin bir parçasıdır ve Windows 32 bit ve 64 bit platform için shareware olarak lisanslanmıştır ve deneme süresi sona erene kadar ücretsiz deneme sürümü olarak kullanılabilir. Microsoft Excel demosu, tüm yazılım kullanıcıları tarafından tam sürümle karşılaştırıldığında potansiyel kısıtlamalarla ücretsiz olarak indirilebilir.

Ücretsiz olarak şaşırtıcı elektronik tablolar oluşturun

Excel Online, Google Chrome tarayıcısı için ücretsiz bir uygulamadır ve Chrome’u destekleyen herhangi bir işletim sistemiyle kullanılabilir. Popüler Microsoft elektronik tablo ürününün çevrimiçi bir sürümü olan Excel Online, kullanıcıların tam Excel programını veya Office paketini indirmeden Internet’te elektronik tablolar oluşturmasına olanak tanır. Word gibi, diğer çevrimiçi Office araçları ve Microsoft’un bulut depolama alanı OneDrive ile uyumludur.

Çevrimiçi güzel e-tablolar oluşturun

Excel, özellikle Windows kullanıcıları için uzun zamandır elektronik tablo programının standardı olmuştur. Klasik yazılım onlarca yıldır basit ama etkili e-tablolar oluşturmak isteyen öğrenciler ve profesyoneller tarafından kullanılmaktadır. Excel Online ile Microsoft, aynı işlevselliği web’e getirir ve kullanıcıların yalnızca Office’in yüklü olduğu bilgisayar yerine herhangi bir uyumlu cihazda çalışmalarına çevrimiçi erişmelerine izin verir. Bu, Excel’i daha önce hiç Excel kullanmamış olabilecek müşterilere açar ve mevcut kullanıcılar arasında kullanımını artırmayı hedefler.

Microsoft Excel, Microsoft’un ana paketinin ( Microsoft Office) bir parçasıdır  . Basit e-tablolar oluşturmadan karmaşık, formül odaklı tablolara kadar Excel’de yapabileceğiniz birkaç şey vardır. Yazılım, pasta grafikler, çubuk grafikler, çizgi grafikler, sütun grafikleri ve yığılmış çubuk grafikler gibi çeşitli farklı grafik türleri oluşturmanıza da olanak tanır. Microsoft Excel toplanan verilerinizi alır ve sezgisel, kullanımı kolay bir analiz e-tablosuna dönüştürür. Program ayrıca hesaplama özellikleri ile birlikte bir makro programlama dili olan Visual Basic for Applications ile birlikte gelir. 1987’deki ilk çıkışından bu yana, Microsoft Excel elektronik tablolar için endüstri standardı haline gelmiştir.

Özellikler – Temel İşlem

Microsoft Excel, hücreler, numaralı satırlar ve harf adlı sütunlar aracılığıyla verileri düzenlemenizi kolaylaştırır. İstatistikler, finans veya hatta mühendislik için ihtiyacınız olsun, Excel ihtiyaçlarınızı karşılayacak birçok işleve sahiptir. Entegre Visual Basic for Applications sayesinde, matematiksel denklemleri çözmek ve sonuçları e-tablonuza geri raporlamak mümkündür. Microsoft Office’in bir parçası olarak Microsoft Excel, Word ve Powerpoint gibi diğer Microsoft ürünleriyle de sorunsuz bir şekilde çalışır  .

Grafikler

Kolay ve verimli bir şekilde hücre gruplarından grafikler, histogramlar ve grafikler oluşturun. Grafik oluşturulduktan sonra, grafik geçerli e-tabloya gömülebilir veya kendi başına ayrı bir nesne olarak eklenebilir. Hücrelerin içeriğini değiştirerek grafiğin verileri görüntüleme biçimini kolayca değiştirebilirsiniz.

Tablolar

Yapay zeka tarafından iyileştirilen Excel, kalıpları öğrenir, böylece verileri daha hızlı organize eder. Modern formüllerle hesaplamalar yapmanın yanı sıra sıfırdan bir e-tablo oluşturabilir veya mevcut birçok şablondan birini kullanabilirsiniz. İndirebileceğiniz 40’tan fazla şablon kategorisi var.

Verilerinizi daha iyi anlayın

Yeni Microsoft Excel, bilgilerinizi daha çekici bir şekilde sunan yeni grafikler, tablolar ve görsellerle birlikte gelir. Başkalarının sunulan verileri anlamasını kolaylaştırmak için mini grafikler, tablolar ve biçimlendirme de kullanabilirsiniz.

Kolay paylaşım

Artık e-tablolarınızı başkalarıyla paylaşabilir ve aynı anda ortak çalışabilirsiniz. Bu, işi daha hızlı halletmenizi sağlar. Excel’e cep telefonunuzdan de erişebilir, ayrıca akıllı telefonunuzdan belgeleri düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

Sistem gereksinimleri:

 • PC için işlemci, 1,6 GHz, Mac için Intel
 • PC için Windows 10, Mac için Mac OS
 • PC için 4GB RAM (64 bit) veya 2GB RAM (32 bit), Mac için 4GB RAM
 • PC için HD’de 4GB boş alan, Mac için HD’de 10GB boş alan
 • Çözünürlük: PC için 1024 x 768, Mac için 1280 x 800
 • internet bağlantısı
 • Microsoft hesabı

Microsoft Excel ile birlikte gelen birçok ek özellik vardır:

 • Çözücü Eklentisi: Denklemleri optimize etme ve çözme araçları
 • Analiz AracıPak VBA
 • Euro Para Birimi Araçları: Euro para birimini dönüştürme ve biçimlendirme aracı
 • ToolPax Analizi: Varyans analizi ve regresyon analizi
Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply