Euro Truck Simulator 2 Vive La France Dlc Indir

5/5 - (1 vote)

Euro Truck Simulator 2 Vive La France Dlc Indir

Araçlarınızı, hanımefendileri ve beyefendiyi yakma zamanı ve bu sefer Fransa’ya gidiyoruz. Günümüzde piyasaya sürülen  Euro Truck Simulator 2 Vive la France oyunu  , amerika birleşik devletlerini önemli ölçüde genişletti. SCS Software  , 20.000 km yeni yol ve otoyol ekleyen bu genişlemeyi başlattı! Ekstra şehirler, yerler ve dahası, kitleler ekstra. Güvenilir Thrustmaster T300 RS’mi Fransa’daki gezime hazır olan kısa garaj yerinden çıkardıktan sonra. Ayrıca kapanış Avrupa turumun gerçeği nedeniyle biraz zaman olmuş olabilir! Ama şimdi bir şey birkaç yeni DLC gibi gurur duymuyor.

Fransa’nın tanınmış manzarası

Benim saldırı planım ortaya çıktı ve yeni yenilenmişse akran için Fransa’ya giden yolu seçmek zorunda olduğu ortaya çıkıyor! Sunulan bölgeler kesinlikle eski bölümlerden benzersiz görünüyordu. Ancak, ilk önce oraya ihtiyaç vardı ve kapanış patlamasının İskandinavya’ya başka bir yolla uğraştığı açıktı. Bir şey için, kesinlikle kalan süre boyunca başlamaya karar verdi! Danimarka’da birinci seviyede mahsur kaldı. Sorun değil, sadece bazı kısa teslimatlar ile ABD süresince atlayın. Hollanda ve Belçika’dan sonra Fransa’ya. Hoş bir tazeleme olmalı.

Sporun benim için olağanüstü planları vardı. Danimarka’nın güneybatı kuyusuna doğru bir şekilde çalıştıktan sonra, günüme giden hiçbir yol bulunmadı. Farklı ifadelerle, yeni plan, Sheffield’e gidin ve Calais’te Fransa’yı vurmak için İngiltere’yi dolaşın. Ancak, bir kez Sheffield, bu burada güneye hareket edemediği gibi, birbirine saldıran! Yine Rotterdam’a, sonra Hull’a ve sonunda Dover ve Chunnel’den Calais’e. Mesela, yeni bölgeleri keşfetmekten daha önce başka bir şeyin ne olacağı konusunda iyi bir şey verildi.

Euro Truck Simulator 2 Vive La France Dlc Indir

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...