Esports legend Indir

5/5 - (1 vote)

Dead Rising 2 Indir

Esports Legend çok iyi bir Esports simülatörü. Bu seçenek ingilizce olup olmadığını merak edenler için bir İngilizce çeviri seçenek menüsünde ekledi. İngilizce Dilini Etkinleştirmek için, Ana Menü’de 2. Seçeneğe basın, ardından Seçenekler menüsünde   aşağıya kaydırın ve İngilizce dilini etkinleştirmek için son seçeneğe İngilizce olarak basın. Bunun gibi daha fazla oyun için sabırsızlanıyoruz, gelecekte kendi oyuncularınızı veya farklı oyun türlerini adlandırma / tasarlama gibi daha fazla özelleştirme ile çıkacak. Fantastik küçük bir oyun, son derece denemenizi öneririz.

eSports Legend Full indir – ESports Legend  olacaksınız  ESports Legend Aşağıdaki linklerden ücretsiz indirmenizi öneririm . Bağlantılar oyunundan  tam bir  şekilde   hızlı indirme gibi  bir bağlantı Sorunsuz oynamaya başlayabilir ve eSports kulübünüzü geliştirebilirsiniz.

90Games eSports Legend tarafından geliştirilen başarılı bir simülasyon oyunu Oyuna  amatör bir kulübün yönetimi ile başlayacaksınız. Sporcularınızı kulübünüzde eğitecek ve onları geliştirerek ligde yükselmeye çalışacaksınız. Gerekirse, oyuncularınızdan birini ateşleyecek ve gerekirse kulübünüze daha başarılı oyuncular aktaracaksınız. Kazandığınız maçlardan kazandığınız para ile kulüp binanızı artırarak daha fazla oyuncu kazanabilir ve kulübünüzü büyütebilirsiniz.

Spor efsanesi İndir

Kendine güvenirsen ve başarıyla yönetmek ve aşağıda paylaşan bağlantılardan bir e-spor kulübü büyüyebilir ise  eSports Legend ‘Ben  tam  bir şekilde  bir bağlantı  olarak  indirmek bu gerçekçi eSports kulüp yönetimi oyunu oynarken başlayabilirsiniz.

İndirin.co Adresimizden sizler için  sürekli yeni ve güncellenmiş oyunları paylaşıyoruz. Bu yeni ve güncellenmiş oyunlar Oyun  indir  Kategori veya linke tıklayarak ulaşabilirsiniz ve VIP kalitesinde hızlı linkler ile ücretsiz olarak istediğiniz oyunu tek parça olarak indirebilir ve sorunsuz oynamaya başlayabilirsiniz. Hemen  indir oyunu  Kategoriye giderek istediğiniz oyuna göz atabilirsiniz. Ayrıca sitemize giriş yaptığınızda görüntülenen bildirimlere izin vererek yeni yayınlara hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.

E Sports Legend bir E Spor  Simülasyon Oyunu  ve Strateji Oyunu. Bu bir kulüp Simülatörü. Oyun 90 Oyunlar tarafından geliştirilmiş ve Coconut Island Games tarafından yayınlanmıştır. Bu Spor Simülatörü, Dünyaca Ünlü bir Takım oluşturmanıza izin verir.  Ekibinizde çeşitli üyeleri işe alabilirsiniz  . Farklı üyelere farklı pozitprotonlar atayabilirsiniz.  Eşsiz kişilikleri ve becerileri olan  binlerce karakter var. Efsanevi bir ekip oluşturabilirsiniz. Dört büyük lig ve meydan okuyacak onlarca kupa var. Eğer kazanan olursanız, size birçok ödül verilecektir. Ancak en iyi liglerde bulunamazsanız, Dünya Turnuvası biletlerini almanız imkansız olacaktır.

Oyun otantik bir rekabet sistemi ve gerçek bir kulüp yönetim sistemine sahiptir. Oyunda gerçekçi kulüp yönetim sistemi size promosyon, sponsorluk, antrenman imkanı sunarken bir strateji de oluşturabiliyor. İtibarınızı artırabilir ve bir topluluk da oluşturabilirsiniz. Bir kahraman yasağı aşaması var. Kahraman yasağı aşamasında, her takımın iki kahramanı yasaklanacak.

Bundan sonra her üye kendi kahramanını seçecektir. Bu spor simülasyon oyunu  , takımda  ünlü üyelerinizi işe almanızı sağlar . Bu şekilde kendi ekibinizi oluşturabilirsiniz. Orada  benzersiz sırası  ve etkileri. Bu sadece bir oyun değil, aslında bir kulüp yönetim sistemidir.

ESports Legend’in özellikleri:

  • Takımınızı Oluşturun – Dikkatli bir şekilde planlayın. Lig sıralamasında zirveye ulaşamazsanız, Dünya Turnuvası biletleri sadece bir rüya olacak!
  • Düzinelerce Müsabaka – Dört büyük ligden başka, meydan okuyacak onlarca kupa var. Kazanan siz olun, ödülü kazanın ve takımınızı efsanevi yapın!
  • Otantik Rekabet Sistemi – Üyeler onaylandıktan sonra oyun kahraman yasağı aşamasına girecek. Her takımın iki kahramanı yasaklanacak, sonra her memeber kendi kahramanını seçebilir. Hangi farklı kadrolar ve efektler yapar.
  • Gerçekçi Kulüp Yönetim Sistemi – Tüm simülasyon sistemleri tanıtımdan sponsorluğa, eğitimden stratejiye ve itibar arttırmadan topluluk oluşturmaya kadar eSports ile birleştirilir.

Minimum sistem gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10
  • İşlemci: Intel (R) Core (TM) 2 Duo 2.4, AMD Athlon (TM) X2 2.8 Ghz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Geforce 9600 GS, Radeon HD4000
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX uyumlu
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...