Escape From Tarkov Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

Escape From Tarkov Indir

Escape Tarkov Rus kasabası Tarkov’da ortaya çıkan olaylarla arsa odaklı çok oyunculu bir çevrimiçi oyundur. Şans eseri Tarkov’da ziyaret etmek için en uygunsuz zamanda olduğu ortaya çıkan bir paralı askersiniz. Şehir tam anlamıyla her yönden kuşatılmış ve sokaklar serbest oklarla konuşmaktan hoşlanmayan birçok askeri insan tarafından dolaşıyor. Herhangi bir asker konuşmadan alnınıza bir mermi koyabilir, bu nedenle gereksiz sorunlara maruz kalmamak için kuşatılmış sokaklarda dikkatli bir şekilde hareket etmelisiniz. Hayatta kalmak için, yakalanan bir şehrin mahkumunun kaçınılmaz kaderini sizinle paylaşan diğer paralı askerlerle birleşmeniz gerekecek. Müttefikler ile birlikte, para kazanmanıza veya daha gelişmiş ekipman almanıza izin vererek çeşitli görevleri yerine getirebilirsiniz.

Tarkov Torrent İndirmeden Kaçış

Tarkov’dan Kaçış, Rus şehri Tarkov’da düzenlenen ve nedense yetkililer tarafından kordon altına alınan ve şu anda özel ve yerel akıncılar askeri şirketleri tarafından işgal edilen yıkık bir savaş alanı olan bir “MMO hikaye odaklı zor”. Atıcı ve RPG unsurlarını birleştiriyor ve bu “yağma ve envanter” fragmanında gördüğünüz gibi STALKER’a çok benziyor.

Video şimdiye kadarki en aksiyon dolu vitrin değil, ancak oyunun iki yumrukunun envanter yönetimi, silah modifikasyonu ve çevre ile etkileşim gibi belirli yönlerini göstermesi amaçlanıyor. Çekim sizin için daha önemliyse, geçen ay yayınlanan (ve aşağıda gömülü olan) bir “Aksiyon Oyunu” videosunda çok şey var. Her ikisi de oyunun alfa öncesi yapısından, ancak yine de oldukça iyi görünüyorlar.

Tarkov’dan Kaçış, oyuncuların savaşla perişan bir şehirde yazılı görevleri tamamlarken, diğer oyuncularla bakım karşılaşmalarıyla müzakere ettiği yeni bir FPS açık dünyasıdır.

Tarkov Kaçış savaş Tarkov hayali yırtılmış bölgedeki RPG elemanları ile hardcore FPS açık bir dünya. İdeolojik olarak zıt iki özel askeri şirketten birine katılın: USEC veya Rus BEAR tarafından oluşturulan şirketi desteklemek. Görevleri tek başına veya yazılı yoldaşlarla tamamlamak, savaşın gizemlerini çözmek için devasa yerlere baskın düzenler. Kan basıncınızı, zehirlenmenizi, dayanıklılığınızı, titremelerinizi ve daha kararlı olmasını sağlayarak durumunuzu izleyin. daha yüksek bir seviyede ve karakterinizin cesaretini artırmak ve sert gerçeklikten kurtulmak için RPG modunda yaklaşık 100 beceriyi eğitmek. Diğer oyuncularla bir klan oluşturun ve gezginleri takip edin veya büyük kar elde etmek için ticari bir ağ oluşturun.

Tarkov Torrent İndirmeden Kaçış

Tarkov’dan Kaçış  – gerçekçi bir askeri atmosfer, bir silah denizi, zorlu görevler ve sayısız düşmanla savaşlar bulabileceğiniz heyecan verici bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunu. Oyun planı, Tarkov şehrinin BM barış güçleri ve Rus ordusu tarafından, bu şehir topraklarında tamamen yasal olmayan faaliyetlerde bulunan TerraGroup Corporation’ın hatasıyla izole edildiği alternatif bir geleceği anlatıyor. Oyuncu ayrıca şehirde birbirleriyle savaşta bulunan şirketlerden biri için savaşan bir savaşçı rolünü oynamaya davet edilir. Amaç basit – şehirden çıkın. Ama bunu yapmak çok zor olacak, çünkü ilk olarak, bunun çok çalışması ve savaşması gerekecek ve ikincisi, burada kazanmak çok kolay olmayan paraya ihtiyacı var.

Battle State Games tarafından yayınlanan ve geliştirilen 4 Ağustos 2016’da yayınlanan bir aksiyon rol yapma video oyunudur. PC Oyunları için Microsoft Windows için yayınlanan tek ve çok oyunculu bir yağma shooter video oyunu. Bu oyun, Kuzeybatı Rusya’daki anekdot Norvinsk bölgesinde, Rusya ve Avrupa arasında bir kapı olarak doldurulmuş “olağanüstü bir finansal bölge” etrafında yer almaktadır. Bununla birlikte, bu durum şüpheli amaçlara sahip örgütlerde çekti ve Tarkov kenti, Norvinsk bölgesindeki yozlaşmış işletmeler de dahil olmak üzere önemli bir siyasi öfke için içeriye döndü. Yarım yıl sonra Rus İçişleri Birlikleri, Birleşmiş Milletler barış güçleri ve iki özel askeri örgüt de dahil olmak üzere donanımlı bir çatışmaya yol açtı. Oyuncu, bu özel askeri organizasyonlardan biri için veya bir Scav olarak çalışarak Tarkov kentinden uzaklaşmayı hedefliyor. Bu oyun verimli görseller ve ses efektleri ile geliştirilmiştir.

Tarkov Torrent İndirmeden Kaçış

minimum sistem gereksinimleri

 • İşlemci: Çift çekirdekli işlemci 2.4 GHz (Intel Core 2 Duo, i3) / AMD Athlon, Phenom 2.6 GHz
 • Rastgele erişimli hafıza: 6 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 Bit)
 • VİDEO KARTI: 1 GB bellekli DX11 uyumlu grafik kartı
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.0
 • VERTEX SHADER: 5.0
 • SES KARTI: Evet
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 8 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 1 GB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • CPU: Dört çekirdekli işlemci 3,2 GHz (Intel i5, i7), ?? 3,6 GHz (AMD FX, Athlon)
 • Rastgele erişimli hafıza: 8 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 Bit)
 • VİDEO KARTI: 2 GB veya daha fazla belleğe sahip DX11 uyumlu grafik kartı
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.0
 • VERTEX SHADER: 5.0
 • SES KARTI: Evet
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 8 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 2 GB
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...