Enter The Gungeon Indir

5/5 - (1 vote)

Enter The Gungeon Indir

Enter the Gungeon, efsanevi Gungeon’un nihai hazinesine, geçmişi öldürebilen silahlara ulaşarak ateş etme, ganimet atma, kaçma yuvarlama ve masa çevirme arayışındaki bir grup uyumsuzun peşinde koşan bir mermi cehennem zindanı tarayıcısıdır. Bir kahraman seçin [veya eşli modda takım oluşturun] ve tehlikeli derecede sevimli Gundead ve tepeden tırnağa silahlanmış korkunç Gungeon patronlarıyla dolu zorlu ve gelişen bir dizi katta hayatta kalarak Gungeon’un dibine doğru savaşın. Değerli ganimetler toplayın, gizli sırları keşfedin ve fırsatçı tüccarlar ve esnaflarla sohbet ederek avantaj elde etmek için güçlü öğeler satın alın.

Enter the Gungeon, efsanevi Gungeon’un nihai hazinesine, geçmişi öldürebilen silahlara ulaşarak, ateş etme, ganimet atma, atlamadan kaçma ve masa çevirme arayışındaki bir grup uyumsuzun peşinden giden bir silahlı çatışma zindanı tarayıcısıdır. Bir kahraman seçin ve tehlikeli derecede sevimli Gundead ve tepeden tırnağa silahlanmış korkunç Gungeon patronlarıyla dolu zorlu ve gelişen bir dizi katta hayatta kalarak Gungeon’un dibine doğru savaşın. Değerli ganimetler toplayın, gizli sırları keşfedin ve fırsatçı tüccarlar ve esnaflarla sohbet ederek avantaj elde etmek için güçlü öğeler satın alın.

The Gungeon: Gungeon’a girin – duvarlarına giren her şeyi yok etmeye eğilmiş, prosedürel olarak oluşturulmuş bir labirent içinde titizlikle elle tasarlanmış odaları zarif bir şekilde harmanlayan, sürekli gelişen bir mermi cehennemi kalesi. Ancak dikkatli olun – Gungeon, nöbetçilerine ve tuzaklarına karşı en mütevazı zafere bile, içindeki riskleri ve zorlukları artırarak yanıt verir!
The Cult of the Gundead: The Gungeon sadece tuzaklar ve uçurumlardan ibaret değil – silahlı Gundead Kültüyle yüzleşirken sinirlerinizi sakinleştirin ve hedefinizi sabitleyin. Silahın bu müritleri, kahramanları izlerine bırakmak ve tapınaklarını savunmak için gerekli tüm taktikleri uygulamak için hiçbir şeyden vazgeçmeyecekler.

The Gungeoneers: Her biri derin bir pişmanlıkla yüklenen ve maliyeti ne olursa olsun geçmişlerini değiştirmenin bir yolunu arayan birkaç beklenmedik kahramandan birini seçin. Eşit ölçüde cesaret ve çaresizlikle dolu olan bu maceracılar, alevli duvarlara dalmaktan, bir mermi duvarından yuvarlanmaktan veya hedeflerine canlı ulaşmak için etrafta ne varsa arkasına saklanmaktan çekinmeyecekler!
The Guns: Her biri kendi benzersiz taktiklerini ve mühimmatını taşıyan Gungeon’da size karşı çıkan her şeyi yok etmek için benzersiz fantastik silahların puanlarını keşfedin ve açın. Denenmiş ve gerçek karışık füzelerden, lazerlerden ve güllelerden tuhaf etkili gökkuşakları, balıklar, köpük oklar ve arılara kadar her şeyi serbest bırakın! Evet, arılar.

Gungeon Indir'e Girin

Bu oyunda yüksek puanlar almak için hayatta kalmanız yeterli. Bir kahraman seçtiğinizde, birkaç dakika içinde bu karakteri kullanarak nasıl savaşılacağını öğrenebilirsiniz. Doğal olarak, yetenekleriniz ilk başta çok sınırlı olacak. Onları özelleştirme sisteminde çok daha iyi hale getirebilirsiniz. Gelecekte kahramanı değiştiremeyeceğinizi unutmayın. Öyleyse, seçimin en iyisi olmalı. Kahramanınızı değiştirirseniz, oyuna ilk seviyeden başlamalısınız.

Enter the Gungeon’da kullanılabilecek birkaç tür güçlü silah vardır. Her zamanki gibi, bu silahlardan herhangi birini almak için bazı düşmanları yenmelisiniz. Düşman karakterlerini yenerek para kazanabileceğiniz anlamına gelir. Ana hedefiniz efsanevi Gungeon’un nihai hazinesini bulmaktır. Tüm düşmanları öldürmeden bu hazineyi elde etmek imkansız. Öyleyse, kahramanınız kötülüklerle yüzleşecek kadar eğitilmiş olmalıdır. Hazırsanız, Gungeons adlı savaş alanlarına girin, zamanı kaçırmayın.

Gungeon çekimi isteyen uymayan bir bant izleyen bir mermi cehennem zindan paletli olup girin yağma, rulo ve atlatmak kişisel kendi yolunu tabloyu-çevirme  affedilmek  efsanevi Gungeon nihai ulaşarak  hazine : Geçmişteki öldürebilir silah. Bir kahraman seçin [veya eşli modda takım oluşturun] ve tehlikeli derecede sevimli Gundead ve tepeden tırnağa silahlanmış korkunç Gungeon patronlarıyla dolu zorlu ve gelişen bir dizi katta hayatta kalarak Gungeon’un dibine doğru savaşın.

The Gungeon: Gungeon’a girin –  duvarlarına giren her şeyi yok etmeye eğilmiş, prosedürel olarak oluşturulmuş bir labirent içinde titizlikle elle tasarlanmış odaları zarif bir şekilde harmanlayan, sürekli gelişen bir mermi cehennemi kalesi  . Ancak dikkatli olun – Gungeon, nöbetçilerine  ve tuzaklarına karşı en mütevazı zafere bile, The Cult of the Gundead: The Cult of the Gundead: The Cult of the Gundead içinde bulunan zorlukları ve zorlukları artırarak yanıt verir  : sinirlerinizi sakinleştirin ve hedefinizi sabit tutun. silah sallayan Gundead Kültü ile  yüzleşiyorsun .

Enter the Gungeon, roguelike unsurlara sahip hızlı tempolu bir mermi cehennemi atıcısıdır ve bu nedenle genellikle The Binding of Isaac ve Nuclear Throne ile karşılaştırılır. Oyuncu, destek çağırma veya sandıkları kilitlemek gibi farklı özel yeteneklere sahip dört kahramandan birini seçer (oyun ilerledikçe daha fazlası açılabilir). İkinci bir oyuncu, kooperatif moduna katılabilir ve beşinci bir karakteri kontrol edebilir. Oyuncu Gungeon’dan inerken, her biri içinde rastgele sayıda oda bulunan birden fazla kattan geçecek şekilde ayarlanmıştır. Odalar önceden tanımlanırken, bir kattaki odaların takımyıldızı, odalarda görünen düşmanlar ve hazine prosedürsel olarak oluşturulur. Her odada güç, dayanıklılık ve saldırı davranışına göre değişen bir dizi düşman bulunur ve burada saldırı basitten, aynı anda yapılan karmaşık atış karışımlarına basit atışlar. Oyuncu, Souls serisi video oyunlarından esinlenen ve aksiyon sırasında yenilmez olan bir kaçma yuvarlaması yaparak saldırılardan kaçabilir veya alternatif olarak masaları çevirip onları kapak olarak kullanabilir, ancak masalar vurulursa yok edilebilir. Oyuncu, her kat için mevcut tüm mermileri ortadan kaldırmak ve düşmanları geçici olarak sersemletmek için kullanılabilecek sınırlı sayıda “boşluk” a sahiptir. Düşmanları yenmek için oyuncu, sandıklarda bulunabilen, patronları yenerek kazanılan veya Gungeon’da katlara dağılmış dükkanlardan satın alınabilen silahları kullanmalıdır. Oyun, daha güçlü efektler elde etmek için birleştirilebilen 300’den fazla farklı silah ve öğe içeriyor. Her katın sonunda, oyuncuyu bir patron bekler;

Nasıl İndirilir ve Kurulur Gungeon’a Girin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
  3. Enter The Gungeon indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Enter.the.the.the.Gungeon.v2.1.9.zip” e tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmalısınız, buradan  edinebilirsiniz ).
  4. Enter The Gungeon klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi:  Windows 7 veya üstü
  • İşlemci:  Intel Core 2 Duo E6320 (2 * 1866) veya eşdeğeri
  • Bellek:  2 GB RAM
  • Ekran  Kartı : GeForce 7600 GS (512 MB) veya eşdeğeri
  • Depolama:  2 GB kullanılabilir alan
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...