Empire Total War Torrent

Empire Total War Torrent Indir

Empire Total War

Sadece Total War serisinin stratejisini göndermedi! Ve Ortaçağ’ın farklı dönemlerinde ve Antik Roma’da ve İmparatorlukta: Total War 18. yüzyılın olaylarını sunar. Farklı bölgelerde gerçekleşen savaşlardan bahsediyoruz. Bu nedenle, ana operasyonlar Kuzey Amerika, Avrupa, Hindistan’dadır, ancak Madagaskar’a, Brezilya’ya ve diğer birçok köşeye gitmek zorundadır. Aralarında Rus Krallığı, İngiliz Milletler Topluluğu, İngiliz İmparatorluğu olmak üzere 11 oynanabilir grup yer alıyor. Buna ek olarak, Warpath Kampanyası veya farklı Hint halklarını yönetmeye izin veren “Warpath’ta” ilavesi var. Buna özellikle dikkat edin.

İmparatorluk Total War Torrent

İmparatorluk Total War – Warpath “Kuzey Amerika’nın iyileştirilmiş yerleri. Oynanabilir gruplar arasında Iroquois, Huron, Cherokee ve çayırların Pueblo halklarının ünlü kabilelerine girdi. Oyuncu bu grupları başarılı bir şekilde birleştirerek hikayeyi değiştirebilir Aşiretlerin karmaşık teknolojiye aşina değil, savaşlardan doğan her insanı tanımasına izin verin Şamanların ve yol bulucuların oynadığı önemli rol: Önce morali güçlendirin, ikincisi casus ve sabotajcı gibi davranın. Avrupalıların taktikleri – açık bir savaş, Kızılderililer partizan savaşları yapmayı tercih ediyorlar.

Empire:Total War, Creative Assembly tarafından geliştirilen ve Sega tarafından yayınlanan sıra tabanlı bir strateji ve gerçek zamanlı taktik video oyunudur. İmparatorluk: Total War, keşif, ekonomi, politika, din, kolonilerin kurulması ve nihayetinde fetih üzerine yoğunlaşıyor. Oyun, 1700’den 18. yüzyılın sonlarına kadar erken modern dönemde, oyuncuların çeşitli uluslara liderlik etmelerine ve Avrupa, Orta Doğu, Hindistan, Kuzey Amerika ve Karayipler’in deniz ticaret tiyatrolarıyla egemen olmalarına izin veriyor. Güney Amerika kıyıları, Gine Körfezi, Mozambik Kanalı ve Doğu Hint Adaları. Önceki Total War oyunlarında olduğu gibi, Empire: Total War iki ayrı oyun alanından oluşuyor: kullanıcının orduları ve donanmaları dünya çapında hareket ettirerek, diplomasi, ticaret, casusluk yaparak karmaşık stratejileri dağıtmasına izin veren sıra tabanlı bir jeopolitik kampanya,

İmparatorluk Total War Torrent

Empire: Total War Free Download Ful Sürüm PC Oyunları Kurulumu,  gerçek zamanlı sıra tabanlı bir strateji ve taktik videosudur, Creative Assembly tarafından geliştirilen ve Sega tarafından yayınlanan Crack, Repack, Torrent Codex, plaza, Yüksek Sıkıştırılmış ve CD Key Pc oyununu kullanın . Oyun, 2009’da yayınlanan Total War serisinin beşinci taksit oldu. 18. yüzyılın erken modern dönemine odaklanan oyun, Ağustos 2007’de Leipzig Games Convention’da açıklandı. Feral Interactive, Mac OS sürümünü yayınladı. X oyunu 10 Haziran 2014’te yayınlandı. Linux sürümü de 8 Aralık 2014’te Feral Interactive tarafından yayınlandı.

Total War koleksiyonunuzu , oyunun başlamasından bu yana tüm DLC güncellemelerini ve özelliklerini içeren Empire: Total War Free Download Full Version’ın son sürümü ile tamamlayın  : Warpath kampanyasını alın ve destansı bir savaşta beş yeni Kızılderili grubundan birine liderlik edin Ülkenizi koruyun ve davetsiz misafirleri atın. Doğudaki elit birimler, batıda elit birimler, Amerika’daki elit birimler ve birlikte 50’den fazla yeni elit birimi oluşturan özel kuvvet birimleri ve bonus içerik paketleri ile ordularınızı oluşturun. Total War: EMPIRE Definitive Edition, yüzlerce ve yüzlerce saatlik emici oyun ve oyun için oluşturulan tüm içeriği sunuyor. Tüm ayrıntılar için aşağıya bakın.

Oynanış

İmparatorluk: Total War araştırma, ekonomi, politika, din, sömürgelerin kurulması ve nihayetinde fetih üzerine yoğunlaşır. Oyun, 1700’den 18. yüzyılın sonlarına kadar modern dönemin başlangıcında gerçekleşir ve oyuncuların daha fazla ülkeye liderlik etmesine ve Avrupa, Orta Doğu, Hindistan, Kuzey Amerika ve Karayiplerin ticaret tiyatrolarıyla hükmetmeye çalışmasına izin verir. Güney Amerika kıyıları, Gine Körfezi, Mozambik Kanalı ve Doğu Hint Adaları. Önceki Total War oyunlarında olduğu gibi, Empire: Total War iki ayrı oyun alanından oluşur: kullanıcının orduları ve deniz kuvvetlerini dünya çapında hareket ettirerek, diplomasi, ticaret, casusluk ve benzeri eylemler yaparak sofistike stratejiler uygulamasını sağlayan sıra tabanlı bir jeopolitik kampanya. ülkelerinin iç politikalarının kontrolü,

İmparatorluk Total War Torrent

Empire Total War Özellikleri:

– Bu, 18. yüzyıl savaşlarının tarihini, çeşitli insanların askeri teknolojisini incelemek için mükemmel bir fırsat. Orijinal versiyonda 11 hizip var, Warpath Kampanyası (“Warpath”) eklendiğinde 5 tane daha ekliyor.
– Bu, deniz savaşlarının yapıldığı serideki ilk oyundur. Her zaman olduğu gibi, geliştiriciler güvenilirliğe odaklandı: yırtık yelkenleri vurduğunuzda, direkler çöktü ve denizcilere basıldı …
– Savaşlar dünya çapında gerçekleşiyor. Eylem Afrika, Avrasya, Kuzey ve Güney Amerika’da gerçekleşiyor. Oyuncu bu kıtaların farklı bölümlerini ziyaret edecek. Savaşın tüm özellikleri.
– Her ordu kendi yolunda güçlüdür. Örneğin, Hint kabileleri partizan gibi beklenmedik bir şekilde saldırı yeteneğini doğru kullanıyorsa, ileri teknolojiye sahip olmalarına rağmen Avrupa halklarına güçlü bir geri dönüş verebileceksiniz. Kimseyi küçümseyemezsiniz!
– Yüksek kaliteli grafikler. Yaratıcı Meclis bu kez tescilli motoru Warscape’i kullandı. Daha önceki oyunlarda Total War motoru uygulandı ve şunu söylemeliyim ki torrent Empire Total War’u ihtiyacınız olan tek şey, oyun çok daha güzel öncekilere benziyor. Sadece resmi değil fiziği de memnun eder.

Nasıl oynanır:

  • Birimler: İmparatorluk, temsil edilen hemen hemen her türden varlığın kapsamlı ve çeşitli bir listesine sahiptir. Piyade, güçlü süvari ve toplarla desteklenen ordusunun çekirdeğini oluşturur.
  • Popülerlik Bölgeleri: Bunlar, imparatorluğun düzenli birimlerinin benzersiz ve daha güçlü versiyonlarıdır.
  • Ofisler: Kampanyada, Empire oyuncuları ofis paneli aracılığıyla ofislere notlar atayarak ofise bağlı olarak bir başlık ve diğer avantajlar sağlayabilir.
  • Sihir Kolejleri: İmparatorluk, herhangi bir hizip olmak üzere toplam 42 büyü formuna erişimi olan yedi farklı büyü mürettebatı toplayabilir.
  • Yeni başlayanlar için uygun: TWW1’deki tüm fraksiyonlardan İmparatorluk belki de tarihsel bir Toplam Savaş fraksiyonuna en çok benzeyen şeydir. Bir Empire kampanyasının ilk aşamalarında diplomasi ve ticaret önemli bir rol oynarken, savaşı kazanmak için kombine silah taktikleri gereklidir. Oyuncular yavaşça büyü büyülerine ve canavar birimlerine oynarken tanıtılırlar.

Leave a Reply