Emily Wants To Play Indir

Emily Wants To Play Indir

5/5 - (1 vote)

Emily Wants To Play Indir

23:00 ve rotanızın son evindesiniz. Işıklar yanıyor ve ön kapı açılıyor. Ancak, pencerelerin hepsi kurulu ve çim büyümüş. Bir pizza dağıtmak için garip bir yer gibi görünüyor, ama en azından birinin evde olduğu anlaşılıyor. Oldukça kötü olduğu için ön kapıya koşuyorsun. “Merhaba!? Pizzan burada! ” Duyuruyorsun. Kimse cevap vermiyor. Ürkütücü bir sessizlik var. Yağmurdan sırılsıklam oluyorsun, bu yüzden tereddütle kapının içine girip etrafına bakıyorsun. Ön kapı aniden arkanıza kapanıyor. Sadece bu son teslimatı bitirmek ve gece eve gitmek istediniz. Şimdi bu aptal ürpertici evden nasıl çıkacağını bulmalısın. Serbestçe evi dolaş ve neler olup bittiğini anlamaya çalış. Üç bebek ve Emily adında garip bir kız da evin geçtiği saatler olarak dolaşmaya başlayacak. Onlardan uzak durun, ancak bir odayla sonuçlanırsanız, nasıl hayatta kalacağınızı öğrenin. Bu son pizza teslimatınız olabilir.

Freddy’nin Beş Gecesi’ne layık bir halef mi? Hayır

Emily Wants To Play, Freddy’nin Beş Gecesi’ne çok benzeyen , sadece biraz daha fazla hareket özgürlüğü olan bir oyundur  .

Pizza dağıtmak için kötü bir gece

Emily Wants To Play’in öncülüğü basit: terk edilmiş gibi görünen bir eve pizza dağıtıyorsunuz. 11:00 civarı eve geliyorsunuz – aç yolcular için hazır pizzalar – sadece ışıkların açık olduğunu, kapının açık olduğunu ve kimsenin bulunmadığını bulmak için. Yani, bir bahşiş isteyen herhangi bir asgari ücret çalışanının yapacağı şeyi yapıyorsunuz. ve yine de yürüyün. İşte  kapı arkanızdan kapandığında

Leave a Reply