Emergency 2016 Indir

Emergency 2016 Indir

Acil Durum 2016 İndir

Emergency 2016 İndir. Strateji ve simülasyon sanatının büyütülmüş bir baskısı Acil 5 indirmesi, zıt tipteki kazusami, plajtami ve tehlikelerden mücadele eden şirketlerin kurtarılmasını vurgulamaktadır. Sergilemek obez mirası çevreliyor, bu durumda samimi bir Acil Durum 5 Deluxe değil, ancak asıl merakı, karanlık vebayı ortadan kaldırmaktan denemek istediğimiz tamamen farklı bir savaş. Zoonozlar. Birlikte, on dördüncü yüzyılda merak uyandıran benzeri görülmemiş bir programdan ortaya çıkıyor. Koln.Emergency 2016 PC’yi indir, önemli stratejik ve simülasyonu kopyalar, büyük finansal düzenlemeye katılan Acil Durum, 1998’de başladı. Ayrıca, kutuyu gerçek taksitte sakladığı gibi 2012’nin bu şekilde sunulmaması ancak serinin tam teşekküllü bir taksitiyle çalışılması, anlaşma kreasyonlarını genişletti Rescue Mission Simulator 2016 İndir. Pro, geri aramaların geçiciliğini bir kez daha Germen stüdyosu Sixteen Tons Entertainment’ı devirerek, sezonun başından itibaren patlama dizisi hakkında eğitim veriyor. Office, bir PC Windows oluştururken ortaya çıktı.

W samimiyetsizliği, çağdaş asist departmanı, trafik polisi, kurtarma ve mekanik mesleğinde kademeli profilli acil durum yetkililerinin yüzüne tokat atılmasının ardından devam ediyor. Polonya eylemi, bu trafiğin dayattığı yüzdür, ayrıca kuraklık, dört Alman şehrinde ortaya çıkan patlayıcı düzensiz spektrumlardır: Berlin, Köy, Münih ve Hamburga. Sama çarpışma tekniği, önemli eğlenceli Acil Durum 5’e kıyasla geliştirilmemiştir. Diplomatların ağırlığı, yalnız bireysellik czynień acil durumunun gidişatında ve koordinasyonunda becerikli ve anlık muameledir. Kolluk kuvvetlerinin herhangi bir tarafı anlaşılmaz olana çekilir, hayatta kalma odpryskach’ı tehdit eder ve oyun yapılandırması sırasında kardinal olarak saldırganlığı mükemmel hale getirir,

Sonuçta, fuşya dengeleri aniden katılımı zorlamayacak, artı gerçek sadakaların değerine bir sınır getirmeyecek – toplam puanları çok zor çünkü devir görevinin vazgeçilmezliği. Acil Durum 2016 Torrent  , acil durum 5 Deluxe’de (kalan son çözüm: Köln) hızlı bir şekilde elde edilebilecek tüm kavgaları ve programları içerir ve dairesel revizyonlar, Başkan simülasyonları ebeveyninden sonraki veriler. İkiyüzlülük sabah otobüsünde de kapalı göründü. Önemli bir teşvik  Acil Durum 2016 İndir sözde salgınla çatışmayı tartışan köyde Trajedi, ücretsiz ama tamamen ultra modern bir mini kampanya. murzynce maren, aka hastalık. On dördüncü yüzyıl Köylerinde entrikalarla kaplı ortalamanın üzerinde bir programdan tanıtıldı ve zalimlerin kumarbaz ağırlığı, sıralı tedavilerden kesinlikle çok uzak olan Jeno’yu yaşıyor.

Başka bir cugu komedisinde, kanlı veba zaman zaman endişelendi, gerçekten de yeniden yaratma misyonu dört yeni metropolün meydanında yayılmasını önlemek için var.Pod, yapay yollara yol açtı  Emergency 2016 Download PC Acil Durum 5 ile heterojen bir şekilde değil, ano, bu nedenle, tek kişilik hücrede törenlere adanmış etkileyici bir keşif gezisine ek olarak, alay teklifleri aşırı – masal koleksiyonunda “ilk beş” in üstündeki manşetlere enjekte edildi – rejim çok oyunculu artırıldı. politikacılar, 2016’da Acil Durumun gösterimi arasında işbirliği veya rekabet etmenin çeşitli tehlikeleriyle karşı karşıya olduğunu tahmin ediyor. İndirilebilir, tarihsel gelişmiş düzenleme aşamasına kıyasla evrim geçirmedi. Yatırımcılar Sixteen Ton’luk bir tartışmayla bir araya geldi çünkü çoğu önceki profesyonel yeniden yapılanmanın kullanımı üzerine ve yoksulluk samimiyetsizliği, acemi programları yarattı.

Ne yazık ki, acil serviste pratik yapmaktan çok tehlikeli işler kadar ilginç işler içerir. Ne yazık ki, sadece gençlerin kaderi bu görevi yerine getirmekten, insanlığın ortadan kaldırılmasından ibarettir. Bir sağlık görevlisi, doğru niteliklere, aynı zamanda motivasyona ve eyleme sahip olması gereken, gerçekten seçkin bir mesleğin gerçeğindeki gerçektir. Sanal dünyada, artık platformdan fotoğraf için gruplar halinde aktif olan Acil Durum hattının eğlencesinde güçlerinizi kontrol edin.

Alman şirketi Sixteen Tons Entertainment tarafından ilginç bir adla elde edilen Emergency: Fighters for Life – Warriors of Life – herkesin birimin kahramanıyla kaynaşabileceği muhteşem bir dizinin temasını verdi. Prömiyer, 1998’deki mekândı ve bu hedef, eylemin gerçekçiliğini birleştiren kutsal bir zamana dayanıyordu. Tüm oyun, acil durumlar veya arızalar sırasında kurtarma hizmetleri kuralına dayanmaktadır.

2010 yılına kadar Sixteen Tons Entertainment etiketi çıkış tarihinden itibaren tanıtıldı, bu da on iki yıl içinde Acil Durum: Fighters for Life’ın yedi devamını dünyaya gösterebildiği anlamına geliyor. İkinci bölümün yayınlanması, Quadriga Games ve Deep Silver’ın işbirliğinden olacak. Bu nadir üretim ve yayınlama faaliyeti Acil Durumun devam etmesiyle sonuçlandı, kalan her parça diğer veri simülatörlerinin yanı sıra gittikçe daha tipik malzemeler tarafından durduruldu.

Emergency 2016 Indir

Acil Durum 5’in son tam sürümünün prömiyeri 2014’ün sonunda bir daire oldu. Bu eylem, sonraki sürümler gibi, hemen taraftar kalabalığını da çekti. Göstermiş olduğunuz başarı o kadar mükemmeldi ki, sürümün genişletilmesi hemen başlatıldı. Proje üzerinde sıkı çalışma uygulamasında, Acil Durum 2016 İndirme  oyununun prömiyer tarihi  2015 yılında gerçekleşmiştir. Kurtarma görev simülatörü:  Emergency 2016 İndirTıpkı popüler olduğu gibi, bu bilgisayar stratejik, oyuncunun kendisine itfaiye, polis, ambulans ve teknik yardımlar gibi acil durum departmanlarının komutanını yeniden aldığı gerçek zamanı verir. Oyunun amacı, doğal afetlerin, kazaların veya saldırıların feci sonuçlarını yok etmektir. Ayrıca ikinci karakterlerde tüm aksiyon Alman metropollerinin yollarında gerçekleşiyor.

Oyuncunun ilk görevi her zaman olumsuz dış etkenlere verilen tepkinin enerjisi ve gerçeğidir. Genel olarak, tekrar eden eylemler elde ederek, oyuncu görünüşte belirli davranışları tahmin etmek için var olur. Bir sonraki duvar, hisse fiyatının dönüşümü için hazır yaşamasını gerektirir ve hızlı karar verme yeteneği burada çok önemli olacaktır. Sonuncusu stratejik değil, düşünecek zaman yok.

Bir önceki sayfanın bir uzantısı olarak, Acil Durum 2016 simülatörü, ek inşaatlarda, yayınlanmamış görevlerde her türlü sürprizle zenginleştirilmiş çok sayıda hazır dövüş ve senaryodur. En sıcak baskısında ifade edilen çok güzel bir kampanya, kahramanı eski Köln’e götürür. Kahramanın amacı yalnızca veba belirtileriyle mücadele etmek değil, onu ortadan kaldırmak olacaktır. Aşağıdaki durumda salgın, semptomları modern zamanlarda anlaşılacak sonuçlarda üzücü olacak … Bu oyunun en büyük avantajı, oyuncuların ağ üzerinden çalışırken teşvik edebilecekleri kapsamlı çok oyunculu olmasıdır. Kurtarma görevi simülatörü: Emergency 2016 Download’un, cankurtaran sanatına girmenin verimli olduğu, ses efektleriyle tamamlanan çok rafine bir grafik tasarıma sahip olduğunu da belirtmek gerekir.

sistem gereksinimleri

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 64-bit / Windows 8.1 64-bit / Windows 10 64-bit
 • İşlemci: Intel dört çekirdekli 2.6GHz veya AMD dört çekirdekli 3.2GHz
 • Bellek: 6 GB RAM
 • Ekran Kartı: 1 GB VRAM ile Ekran Kartı, NVIDIA GeForce 550 Ti, AMD Radeon HD 6670
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Ağ: Geniş bant İnternet bağlantısı
 • Sabit Disk: 18 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DirectX 9.0c uyumlu Ses Kartı
 • İlave Notlar: Çok Oyunculu Oyunlar için Geniş Bant İnternet Bağlantısı

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 64-bit / Windows 8 64-bit / Windows 10 64-bit
 • İşlemci: Intel dört çekirdekli 3.2GHz veya AMD dört Çekirdekli 3.2GHz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: 2 GB VRAM, NVIDIA GeForce 660Ti veya daha iyisi, AMD Radeon HD 7950 veya daha iyisi ile Ekran Kartı
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Ağ: Geniş bant İnternet bağlantısı
 • Sabit Disk: 18 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DirectX 9.0c uyumlu Ses Kartı
 • İlave Notlar: Çok Oyunculu Oyunlar için Geniş Bant İnternet Bağlantısı

Nasıl kurulur

 1. Winrar ile ayıklayın
 2. .İso’yu arka plan programı araçları veya ultraiso ile bağlayın
 3. Kurulumu çalıştırın ve bitene kadar oyunu yükleyin
 4. Crack’i installdir’e kopyala
 5. Oynayın ve keyfini çıkarın 🙂

Leave a Reply