Easy Gif Animator Indir

5/5 - (1 vote)

Easy Gif Animator Indir

Easy GIF Animator,  güçlü bir animasyonlu GIF editörü  ve hareketli resimler, afişler, düğmeler ve GIF videoları oluşturmak için  en iyi araçtır  . Web için kapsamlı animasyon düzenleme özellikleri, animasyon efektleri, benzersiz görüntü kalitesi ve optimizasyonu elde edersiniz. Başka hiçbir GIF animasyon yazılımı bizim özelliklerimiz  ve kullanım kolaylığımızla eşleşmiyor  , bu yüzden Easy GIF Animator bu kadar popüler.

Easy GIF Animator  , PC için güçlü bir  animasyonlu GIF düzenleyicidir  ve hareketli resimler , afişler, düğmeler ve GIF videoları oluşturmak için en iyi araçtır  . Web için kapsamlı animasyon düzenleme özellikleri, animasyon efektleri, benzersiz görüntü kalitesi ve optimizasyonu elde edersiniz   . Başka hiçbir GIF animasyon yazılımı özelliklerle ve kullanım kolaylığıyla eşleşmez, bu yüzden  Easy GIF Animator  bu kadar popülerdir.
GIF animasyonları, kişisel eğlenceden profesyonel tasarımlara kadar birçok amaca hizmet edebilir. Oluşturmaları kolaydır, ancak özelleştirmeleri o kadar kolay değildir. Easy GIF Animator ile bir dizi görüntüyü yüklemek ve animasyonu dışa aktarmak yeterlidir, ancak yazılım, herhangi bir şeyi dışa aktarmadan önce kesinlikle bakmanız gereken daha birçok kullanışlı özelliği kullanımınıza sunar. Geçiş efektleri ayarlamanıza, ek açıklamalar eklemenize, çeşitli görsel ayarlamalar yapmanıza ve daha fazlasını yapmanıza olanak tanır.

Easy Gif Animator Indirin

Yazılım, bazı küçük sınırlamalarla ücretsiz olarak denenebilir. Tüm modern Windows platformlarında çalışır ve birkaç saniye içinde kurulabilir. Easy GIF Animator’ın donanım gereksinimleri yüksek değildir, bu nedenle onu herhangi bir orta sınıf bilgisayarda çalıştırabilirsiniz.

Kullanıcı arayüzü MS PowerPoint’e benzer, ancak daha temiz ve daha verimli bir tasarıma sahiptir. İçe aktarılan görüntüler, arayüzün sol tarafında küçük resimler olarak görüntülenir ve bunları sağdaki daha geniş alanda önizleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Resimlerinizin üzerine metin ve şekiller ekleyebilir, yorumlar ve diğer ek açıklamalar ekleyebilirsiniz.

Ek araçlar bir dizi şerit menüde bulunabilir. Bunları resimlerinizi kırpmak, geçiş efektleri eklemek, web’den resimler eklemek ve daha fazlası için kullanabilirsiniz. Tek tek karelerde, seçili öğelerde veya animasyonun tamamında kullanılabilen araçlarda iyi bir şekilde sınıflandırılmışlardır. Seçili öğelerde yapılabilecek çeşitli değişiklikler vardır. Örneğin, tek tek öğelere alt gölge efekti uygulayabilir, bunları gri tonlamaya dönüştürebilir, renklerini tersine çevirebilir veya ton ve doygunluk seviyelerini ayarlayabilirsiniz.

Yazılım, her kareyi ayrı ayrı düzenlemenize izin verir, ancak süreyi değiştirmek veya birden çok kareye veya hepsine farklı bir şeffaflık düzeyi ayarlamak gibi belirli eylemleri de gerçekleştirebilirsiniz. Animasyon, düzenleme alanında veya bir web tarayıcısında herhangi bir zamanda önizlenebilir. Açıkçası, yazılımın adından da anlaşılacağı gibi animasyonlar GIF formatında kaydedilebilir, ancak animasyonu internette yayınlamak isterseniz HTML kodunu da alabilirsiniz. Easy GIF Animator’ın özelliklerinin anlaşılması kolaydır, ancak biraz rehberliğe ihtiyaç duyarsanız, animasyonlu resimler, afişler ve daha fazlasını oluşturmanıza yardımcı olacak bir dizi sihirbaz çalıştırabilirsiniz.Easy GIF Animator  , bu animasyonlu GIF’leri oluşturmayı çocuk oyuncağı haline getiren ve web sitenizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak afişler, düğmeler ve hareketli görüntüler oluşturmanıza olanak tanıyan bir araçtır.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...