Dying Light indir

Dying Light indir

Dying Light indir

In  Light Dying ateşli -, öncelikle daha az sıklıkla beyaz ve künt silahlar, yardımıyla insanları mutasyona kavga. Başlık, eksenlerden ve palalardan, halberdlere, çekiçlere ve çubuklara kadar çeşitli silahlar sunuyor. Kapsamlı ekipman yaratma sistemine de büyük önem verildi, bu sayede işe yaramaz görünen eşyaları seçilen silahla birleştirebilir ve böylece bir hasar bonusu elde edebiliriz. Hikaye modunda ilerledikçe, yavaş yavaş deneyim kazanırız ve karakter gelişiminin büyük olasılıkları, becerilerimizi oyun tarzımıza uyacak şekilde ayarlamamızı sağlar.

Başlığın karakteristik özelliği, EA DICE – Mirror’s Edge’in çalışmalarından esinlenen bir hareket sistemidir. Kahraman, binadan binaya, en iyi parköre layık olan zarafet ve çeviklikle atlayabilir. Yaratıcılar tarafından kullanılan çözüm yeni fırsatlar yaratıyor ve böylece – hedefe giden yolun ne kadar erişilemez olduğuna bakılmaksızın şehrin hemen her köşesini ziyaret edebiliriz. Buna karşılık, gece gündüz dinamik döngüsü, oyunu sadece mutantlarla kanlı ve acımasız bir katliam haline getirmez. Dying Light’da, özellikle geceleri, oyunun çevresi tanınmayacak şekilde değiştiğinde, çoğu düşmandan onlarla yüzleşmekten daha iyidir.

Dying Light indir

 Beş katlı bir binada zombiler tarafından kovalandığını düşünün  . Bu ıssız dünya enkazla dolu. İleriye doğru koşarken, silah olarak kullanacağınız sandalye bacağına umutsuzca sıkışarak sıkışık odalardan geçmeye mecbur kalırsınız.

Karmakarışık bir ölümsüz tarafından karşılanacak bir kapıdan yumruk atıyorsunuz. Bacakla çırpmak, düşer ve savunmanız paramparça olur. Buruşuk gövdesini geçerek çatıya sürülürsünüz. Umutsuz, aşağıda bir çöplük görüyorsun ve çöp dolu kucağına atlıyorsun.

Leave a Reply