DX Ball Indir

DX Ball Indir

DX Ball Indir

DX-Ball 2  , alt kategori Classics (daha spesifik olarak Arkanoid) kategorisine ait PC oyunları kategorisine ait ve Ldagames tarafından yayınlanmış bir Windows deneme sürümüdür.

Windows 95 işletim sistemi ve önceki sürümleri olan kullanıcılar için mevcuttur ve sadece İngilizce olarak indirebilirsiniz. Mevcut sürümü 1.3 ve son güncellemesi 1/3/2007.

Oyun, 2007 yılında program ve uygulama seçimlerimize eklendiğinden, 415.029 yüklemeye ulaşmayı başardı ve geçen hafta 236 yükleme yapıldı.

DX-Ball 2, PC oyunları kategorisindeki birçok programdan daha az depolama gerektiren hafif bir oyundur. Bangladeş, Hindistan ve Amerika Birleşik Devletleri gibi birçok ülkede çok yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.

Klasik Breakout oyununun yeni varyasyonunu, farklı renk ve şekillerdeki blokları, kürek vuruşlarıyla fırlatılan ve yatay eksende hareket eden bir topla kırarak temizleyerek oynayın. Çeşitli vuruş kombinasyonları ve kısayolları mevcuttur.

İndir  DX-Ball  ücretsiz olarak yazılım kitaplığından 1.33. DX-Ball, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 veya Windows 10 üzerinde çalışmak üzere geliştirilmiştir ve 32-bit sistemlerde çalışabilir. Bu araç orijinal olarak Longbow Digital Arts tarafından oluşturuldu.

Yazılım için en sık kullanılan yükleyici dosya adları şunlardır: cbsidlm-tr1_13-DXBall-ORG-10155579.exe, DXBall2.exe, dxloader.exe, game.exe ve ICReinstall_DX-Ball 2 1.2 1.2 by iwdownload.exe vb. Yazılım, Oyunlar, daha doğrusu Arcade. İndirilebilen en son kurulum paketi 4,7 MB boyutundadır. Aşağıdaki sürümler: 1.3, 1.2 ve 1.0, program kullanıcıları tarafından en sık indirilenlerdir. Bu indirme, antivirüs programımız tarafından tarandı ve güvenli olarak derecelendirildi.

DXBall, asıl amacın ekranda yüzen tüm tuğlaları ortadan kaldırmak olduğu klasik bir koparma oyunudur. Grafikler biraz eski ve klasik görünüyor ama bir kez oynadıktan sonra sıkılmayacaksınız çünkü her yaş için ilginç bir oyun.
DX Ball Indir

Top tuğlaya çarptığında bazen düşen birçok faydalı öğe vardır. Bazıları kullanışlıdır ama bazıları değildir. Kürekle onları kapmak için seçici olmalı.

Super DX-Ball, tüm aile için tasarlanmış renkli grafiklere, iyimser film müziğine ve klasik oyun deneyimine sahip, tuğla kıran bir oyundur. DX-Ball’un orijinal yazarı Michael P. Welch, patlama oyunlarına yepyeni bir görünüm yaratmak için iki yıl boyunca çalıştı. Super DX-Ball’un tam sürümü, neşeli resimlerden geometrik desenlere ve klasik DX-Ball tahtalarına kadar değişen toplam 150 seviye içeren 4 kart paketi içerir.

Özellikleri

  • Super DX-Ball Ücretsiz ve Güvenli İndir!
  • Super DX-Ball Son Sürüm!
  • Tüm Windows sürümleriyle çalışır
  • Kullanıcıların seçimi!

Feragatname

Super DX-Ball, Blitwise Productions, Llc tarafından geliştirilen bir üründür  . Bu site Blitwise Productions, Llc ile doğrudan bağlantılı değildir  . Burada adı geçen tüm ticari markalar, tescilli ticari markalar, ürün adları ve şirket adları veya logolar, ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

Bu web sitesindeki programlar veya oyunlar hakkındaki tüm bilgiler internetteki açık kaynaklarda bulunmaktadır. Sitemizde barındırılmayan tüm programlar ve oyunlar. Ziyaretçi “Şimdi indir” düğmesini tıkladığında, dosyalar doğrudan resmi kaynaklardan (sahiplerin siteleri) indirilir. QP Download korsanlığa şiddetle karşıdır, korsanlığın herhangi bir tezahürünü desteklemiyoruz. Telif haklarına sahip olduğunuz uygulamanın / oyunun web sitemizde listelendiğini düşünüyorsanız ve kaldırmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin. DMCA uyumluyuz ve sizinle çalışmaktan memnuniyet duyarız. Lütfen aşağıdaki DMCA / Kaldırma İsteğini bulun.

DMCA / KALDIRMA TALEBİ

Lütfen talep talebinize aşağıdaki bilgileri ekleyin:

  • İhlal edildiğini iddia ettiğiniz telif hakkıyla korunan çalışmanın tanımı;
  • Şikayet ettiğiniz materyalin QPDownload.com’da nerede bulunduğunun tam bir açıklaması;
  • Tam adresiniz, telefon numaranız ve e-posta adresiniz;
  • İhtilaflı kullanımın telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasalar tarafından yetkilendirilmediğine dair iyi niyetli bir inancınız olduğuna dair bir beyan;
  • Yalan beyanda bulunma cezası altında, bildiriminizde yer alan yukarıdaki bilgilerin doğru olduğuna ve ilgili telif hakkı menfaatinin sahibi olduğunuza veya bu sahip adına hareket etmeye yetkili olduğunuza dair bir beyan;
  • Elektronik veya fiziksel imzanız.

Leave a Reply