Duck Season Indir

5/5 - (1 vote)

Duck Season Indir

Ördek Sezonu PC, bir günlük Ördek Sezonu kiralayabileceğiniz 1988 Yaz’a geri gönderecek birinci şahıs bir anlatıdır. Gizemlere dalma  ve çıkış yolunuzu açan gizli sırlar üzerinde çalışma şansınız olacak  . 1988 yazında ve annen senin için en havalı yeni oyunu kiraladı. Zaman içinde oyunu oynarken Duck Season PC’nin diğer oyunlardan oldukça farklı olduğunu göreceksiniz. Oyun, 1980’lerin altın çağına bir korku ve korku filmi olan bir gerileme. Bu birinci şahıs deneysel anlatı oyunu hikayeyi birden fazla dalla ortaya çıkaracaktır.

 Hayal gücünüz devraldıkça tek bir gündüz / gece boyunca değişen karanlık hikayeyi oynayabileceğiniz, tanıdık anılara aktarıldıkça çocukluğunuzdan bir dilim yeniden yaşayabilirsiniz  . Av ördekleri seansları arasında çevreyi inceleyerek ve oyun içi gün boyunca değişen çeşitli ipuçlarına bitişik olarak kader gününe daha derinlemesine dalmanız teşvik edilir. Lanetli karanlık mevsim kartuşunu çevreleyen tuhaflıkları kazın ve ortaya çıkarın.

Ördek Sezon PC  yedi benzersiz sonları ile çoklu yeni av oyun türleri sunuyor  . Ayrıca, Eğlence Sisteminizde oynanacak yedi adet hafif silahlı mini oyun var  . Bu tamamen vurulmuş VR oyunu geleneksel düz ekranda oynanabilir. VR kurulumuna gerek kalmadan geleneksel monitörde oynayabilirsiniz. Ayrıca, yeni av oyunları da oynayabilirsiniz.

Ördek Sezon İndir

Ördek Sezonu ile ne girdiğimi bilmiyordum, ama adam bu oyunu üzerimde bir izlenim bıraktı! Bu oyun hakkında kayda değer bir şey, bunun iki versiyonunun olması. İlk sürüm bir VR oyunudur, ancak bugün baktığım, bir monitör için yeniden çalışılan ve aynı zamanda iyi önlem almak için birkaç yeni şey eklenmiş olan daha yeni sürümdür.

80’ler Havalı Adam!

Ördek Sezonu’nun hikayesi ve oyunun etrafındaki irfan beni gerçekten yakaladı. 1980’lerde bir şeyler belirlemek bu günlerde yapılacak en güzel şey. Bence bu oyun bunu deneyenlerin çoğundan daha iyi yapıyor. En son video oyunu kartuşu Duck Season’ı oynamak için çaresiz olan David adında genç bir çocuk olarak oynuyorsunuz. Annesi onun için kiralar, ancak bu normal bir kartuş değildir. Duck Season’ın “oyunu” temelde sinir bozucu köpekle birlikte NES için Duck Hunt’tır, ancak buradaki köpek Duck Hunt köpeğinden daha ürkütücü ve daha uğursuzdur.

Tuhaf, Ama Doğru

Oyun bir atıcıdır, ördekleri gökten vurmanız gerekir. Ancak, çok geçmeden işler tuhaf ve uğursuz bir hal alır ve işler çok tuhaf ve ürkütücü olur. Bir şeyleri şımartmak istemiyorum, ama çok geçmeden David hayatı için savaşıyor ve bu kabustan kurtulmaya çalışıyor! Bu oyunun fikri harika ve kısa olsa da, oyun oynarken bulmak için birden fazla sonlar, mini oyunlar ve farklı şeyler var.

Hissettiğim oyunun gerçek “ördek vurma” yönü, oyunu taze tutmak için birkaç değiştirici kullanmış olabilir. Neyse ki aşırı kullanılmaz, bu yüzden asla sorun olmaz. Ne yaptığınıza bağlı olarak köpekle olan ilişkinin her oyunda nasıl farklı olacağını sevdim. Oyunun bu yönü bir çeşit “Freddy’nin Beş Gecesi” vibe var.

80’lerin Büyüsü

Bu oyunla çok iyi başardıkları bir şey de 80’lerin hissi. Burada 80’lerin ayarını seviyorum ve oyunun bunu en iyi şekilde yapmanın yollarından biri, göründüğü gibi. Cumartesi günü tüm gün Nintendo oynayan halının üzerine oturduğunuzda 1986 yılında ebeveynlerinizin evi gibi hissediyorsunuz. 80’lerin hissini yakalamanın bir başka yolu da bulabileceğiniz VHS bantları. bunlar komik ve burada sizi güldürecek bazı harika FMV var.

Duck Season PC Sistem Gereksinimleri

Duck Season PC Free Download’u başlatmadan önce PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.

En az:

İşletim Sistemi: Windows 7 64bit
* İşlemci: Çift Çekirdekli 2.0ghz veya eşdeğeri
* Bellek: 4 GB RAM
* Grafik: GTX 260 veya daha yeni
* Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...