Droidcam indir

DroidCam Indir

5/5 - (1 vote)

DroidCam Indir

Droidcam, cep telefonunuzu PC web kamerası olarak kullanmanıza izin verecek Android ve PC için bir araçtır. Karmaşık bir konfigürasyona sahip bu uygulama, PC’nizde cep telefonunun kamerası tarafından çekilen görüntüyü mükemmel bir şekilde gösterir  . DroidCam’in ücretsiz sürümü, görüntü çözünürlüğünü iyileştiremeseniz de temel işlevlere erişmenizi sağlar.

Droidcam indir

Bu, bilgisayarlarında yalnızca saniyeler içinde görüntülü sohbet oturumları ayarlamak isteyen kullanıcılar için oldukça çekici hale getirerek Yahoo! Kablosuz web kamerası donanımını anında tanımak için Messenger veya Skype. Cep telefonu donanımınızdan daha iyi yararlanmak için, istemcinin özelleştirme seçenekleri arasında video çözünürlüğü için ayrı ayarlar (720p HD’ye kadar),  ses yönetimi ve hatta yakınlaştırma, yansıtma, döndürme, parlaklık ve daha fazlası gibi çeşitli video işleme efektleri bulunur. Uygulama bugün itibariyle yalnızca Android akıllı telefonlarla uyumludur.

DroidCam’iniz varsa Android’inizi bir web kamerasına dönüştürmek çok daha kolaydır  . Bu, bilgisayarımızı ve akıllı telefonumuzu veya tabletimizi bağlayan ve mobil cihazımızın kamerasını örneğin Skype gibi farklı uygulamalar için web kamerası olarak kullanan bir programdır.

Kurulum ve Kullanım

Android telefon kameranız ile PC’niz arasında bir bağlantı kurmak için iki uygulama yüklemeniz gerekecektir. Öncelikle telefonunuza Devs47Apps tarafından DroidCam Wireless Webcamadlı ücretsiz bir uygulama yüklemeniz gerekir . Ardından, prosedürü bitirmek için bilgisayarınızda tek yapmanız gereken DroidCam İstemcisinin en son sürümünü  kurmaktır . Kısa ve sezgisel bir kurulumdan sonra, uygulamayı başlatabilir ve telefonunuzla bağlantı kurabilirsiniz.

Uygulamanın ana arayüzü, üstte bağlantı araçları ve altta video işleme efektleri içeren küçük bir pencereden oluşur. Bağlantı, bir Wi-Fi LAN üzerinden (cihaz IP’si ve bağlantı noktası girilerek) veya PC’nizin kablosuz donanıma erişimi yoksa USB kablosu aracılığıyla kablosuz olarak kurulabilir. Bir bağlantı kurmadan önce, hem video hem de ses beslemesi ile senkronize etmek isteyip istemediğinizi seçebilirsiniz; bu, istemciyi yalnızca video kamerası veya yalnızca ses mikrofonu olarak kullanmanızı sağlayabilir.

Bağlantı kurulduktan sonra (video akışı doğrudan uygulamada gösterilecektir), en sevdiğiniz sohbet programlarından herhangi birini yeniden başlatabilir ve yeni oluşturulmuş “sanal” web kamerası donanımını tespit edip etmediklerine bakabilirsiniz. Uygulamalarınız uygulamayı algılamazsa, yapmanız gereken ilk şey bilgisayarınızı yeniden başlatıp tekrar denemektir. Lütfen Windows Mağazası Skype  uygulamasının en son sürümlerinin  (“metro Skype” olarak da bilinir) Droid Cam’ı hiç algılamayabileceğini unutmayın   . Bu sorunla karşılaşırsanız, bağımsız “masaüstü” Skype uygulamasını yüklemeniz gerekecektir.

Ek bir bonus olarak akıllı telefon uygulaması, yerel Wi-Fi IP adresine erişebilen herhangi bir cihaza canlı bir video beslemesi gönderebilir. Bu, telefonunuzun video beslemesine doğrudan herhangi bir internet tarayıcısından (veya VLC ) sadece doğru IP adresini ve bağlantı noktasını girerek.

Özellikler ve Öne Çıkanlar

  • Akıllı telefonunuzu PC uyumlu bir web kamerasına dönüştürün.
  • Telefon kamerasını ve mikrofon beslemelerini ev bilgisayarınıza kolayca aktarın.
  • Telefonla kablosuz olarak veya USB kablosuyla bağlantı kurun.
  • Web kamerası beslemesini Wi-Fi LAN aracılığıyla herhangi bir video oynatıcı tarayıcınıza gönderin.
  • Web kamerası beslemesini internet üzerinden (yalnızca DroidCamX) 3G / LTE aracılığıyla gönderin.
  • En yeni  Android  Akıllı Telefonlar ve Tabletlerle uyumlu
  • Windows’un tüm son sürümleriyle uyumludur.

Leave a Reply