Driver San Francisco Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

Driver San Francisco indir

Yüksek hızlı kovalamacalarda dolandırıcıların peşine düşmek, ölüme meydan okuyan sürüş yetenekleri gerçekleştirmek veya tüm suç örgütlerini düşürmek ortalama polisiniz için biraz fazla olabilir, ancak Sürücü: San Francisco’dan John Tanner bunu adım adım atar. Onu kontrol altına aldıkça ve San Francisco’nun ortalama sokaklarında ritmine başladıkça, neden netleşiyor: Tanner’ın vatandaşların bedenine “kayma” kabiliyeti, diğer polislerin anında sürmek gibi şeyleri yapmanıza izin veriyor şehirdeki herhangi bir araç, suçlu yolculardan gelen koaksiyel durum ipuçlarını veya arabaları çarpma koçu olarak kullanırlar.

Sürücü San Francisco Torrent İndir

Dünya çapında 14 milyondan fazla kopya satan ünlü yarış aksiyon oyunlarının devamı. Charles Jericho’nun ceza otoritesi serbest bırakıldı ve San Francisco’nun sükuneti sona erdi. Sadece bir kişi mafyanın annesine direnebilir. Yüzlerce şehrin sokaklarında seyahat ederek suçluları avladı. Jericho ile başa çıkmanın kolay olmayacağını biliyor ve bu onun son işi olabilir. Adı John Tanner. O bir sürücü.

Sürücü: San Francisco, Ubisoft Reflections tarafından üretilen ve Ubisoft tarafından yayılan bir aksiyon-macera yarış video oyunudur. Oyun E3 2010’da açıklandı ve PlayStation 3 ve Xbox 360’ta 2 Eylül 2011’de Avrupa ve 2 Eylül 2011’de Kuzey Amerika’da ve 6 Eylül 2011’de Kuzey Amerika’da piyasaya sürülürken, Microsoft Windows şekli Kuzey Amerika’da 27 Eylül 2011. Sürücü San Francisco Oyun Bedava Doğrudan Yükleme Skidrow.

Shift’in motivasyonlarından biri Google Earth’ten geliyor. Sürücü San Francisco Oyun Tek Kurulum Ücretsiz Doğrudan Torrent İndir. Oyun aynı şekilde, Sürücü 2’de sunulan otomobilden kaçma kapasitesi ihraç edildikçe ve farklı otomobillere Kaydırma (taşıma) kapasitesi ile tamamlandığı için düzenlemenin “köklerine varış” olarak tasvir ediliyor. mühendisler şu ana kadar aşırı sayıda oyunun bu tür bir ön plana sahip olduğunu hissettiler ve “bu işçiyi basitçe çoğaltmak [bizim için çekici değildi”. Sürücü San Francisco Tam Oyun Torrent indir.

Sürücü San Francisco Torrent İndir

Oyuncular, otomobillerde olağanüstü bir ‘slam’ saldırısı oynamak için PlayStation 3’te L1’i veya oyunun Xbox 360 yorumunda sol omuz mandalını itebilir. Paralel Çizgiler’den eksik olan film yürütme modu ayrıca geri döner ve oyuncular videolarını Driver Club sitesinde paylaşabilir. Oyun, her saniye için 60 dış hatta çalışmaya devam ediyor. Sürücü San Francisco Bedava İndir PC Oyunu Son Derece Sıkıştırılmış Tam Sürüm.

Suç efendisi Charles Jericho ile birlikte şimdi San Francisco’da korkunç bir tehdit var. Sadece bir adam ona karşı çıkabilir. Yüz şehrin sokaklarını sürdü, hayatını suçluları parmaklıkların arkasına koyarak geçirdi. Ama Jericho’yu devirmek için geri dönüş olamaz ve bunun son yolculuğu olabileceğini biliyor. Adı John Tanner. O Sürücü.

Sürücü: San Francisco, gişe rekorları kıran sürücü serisinin geri dönüşünü işaret ediyor. Oyuncular, Bay by the City’nin her yerinde acımasız bir insan avında yer alan sertleşmiş bir dedektif olan John Tanner’ı oynuyorlar. Çığır açan bir oyun özelliği sayesinde, oyuncular artık yüzün üzerinde lisanslı araç arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilir ve onları sürekli hareketin merkezinde tutabilir. Zamansız atmosferi, benzersiz araç kullanımı ve yenilenmiş oynanabilirliği ile Driver: San Francisco, serbest dolaşım, klasik, sinematik araba takip deneyimi sunuyor.

Download Driver: Ücretsiz San Francisco pc torrent. Driver San Francisco, San Francisco adında bir şehirde gitmeniz gereken popüler yarış oyununun inanılmaz, büyülü bir devamıdır. Tarih bize, bilinmeyen bir şekilde hapishaneden bir zalim suçlu çetesinin liderini çıkardığını ve şimdi şehrin tehlikeye yaklaştığını söylüyor. San Francisco şiddet ve kanunsuzluğun karanlığına düştüğü yer ve zaman. Profesyonellik ve cesarete sahip bir COP rolü oynayacaksınız. Direniş ve adalet yolunda ilerliyorsunuz, burada dünyanın suçlu karısını çeteyi yok etmek ve ana düşmanla savaşmak için birçok testten geçiyorsunuz. Asıl amaç suçluların liderini tekrar hapse atmak. Oyunun ana odak geliştiriciler gerçekçilik için tam olarak yaptı ve arabanıza zarar. Sürüş ve maksimum hızların ezici dünyasına gidin. Bir arabadan diğerine aynı anda gidebilir ve yeteneklerini mükemmelleştirebilirsiniz. Fizik davranışı da en üst düzeyde geliştirilmiştir, bu yüzden sadece yok sıkıldınız, çünkü her zaman yapacak bir şey var .. Bu sayfada oyunu Sürücü: San Francisco torrent ücretsiz bir PC indirebilirsiniz.

Sürücü San Francisco Torrent İndir

sistem gereksinimleri

minimum sistem gereksinimleri

 • İşlemci:  Intel Pentium D 3.0 GHz veya AMD Athlon 64 X2 4400+ 2.2 GHz
 • RAM:  1 GB Windows XP / 2 GB Windows Vista – Windows 7
 • İşletim Sistemi:  Windows XP / Windows Vista / Windows 7
 • Ekran Kartı:  256 MB DirectX 9.0 uyumlu Shader Model 4.0 veya üstü kart (ATI RADEON HD 2600 XT / HD 3000 / HD 4000 / HD 5000 / HD 6000 serisi ve NVIDIA GeForce 8600 GT / 9000/100/200/300/400 / 500 serisi)
 • Ses Kartı:  Evet
 • Boş Disk Alanı:  10 GB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • İşlemci:  Intel Core 2 Quad Q6600 2.4 GHz veya Athlon II X4 620 2.6 GHz
 • Rastgele erişimli hafıza:  4 GB
 • İşletim Sistemi:  Windows XP / Windows Vista / Windows 7
 • Ekran Kartı:  Shader Model 4.0 veya daha yüksek sürümlü 512 MB DirectX 9.0 uyumlu kart (ATI RADEON HD 2600 XT / HD 3000 / HD 4000 / HD 5000 / HD 6000 serisi ve NVIDIA GeForce 8600 GT / 9000/100/200/300/400 / 500 serisi)
 • Ses Kartı:  Evet
 • Boş Disk Alanı:  10 GB
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...