Driver Parallel Lines Indir

5/5 - (1 vote)

Driver Parallel Lines Indir

Sokaktaki en hızlı tekerlekçiydin. Sen bir efsanesin. Sen paraydın. Seni ayarlayana ve gönderene kadar. Yirmi sekiz yıl içinde bir başkasının suçu için. Şimdi çıkıyorsun. Yeni bir işin var, Revenge! New York’un en çok aranan tekerlekçisi olarak kontrolü tamamen elinize alın. Yüksek hızlı sürüş için mükemmel kombinasyon – hızlı arabalar, yükleme süresi olmayan açık seviye görevler, gerçekçi fizik ve yıkılabilir ortamlar. Özel gövde çalışması, motor yükseltmeleri, ayarlanabilir süspansiyonlar, özel boyalar ve kurşun geçirmez cam ve renkli camlar gibi aksesuarlarla mükemmel sürüşünüzü yapın. Kısa, uzun menzilli saldırı silahlarıyla cephaneliğinizi kullanarak NYC’nin yeraltındaki yolunuzu vurun, parçalayın ve çalın. Eski okul klasikleri ve modern harikalar dahil 80 otomobil ve motosikletin direksiyonuna geçin.

Driver: Parallel Lines  ,  PlayStation 2 ve Xbox’tan  nostaljik bir  yarış  video oyunu  PC portudur  ve Driver video oyun serisinin dördüncü taksitidir . Önceki oyunlardan farklı olarak, bu oyun sadece bir şehre odaklanıyor,   ancak iki farklı periyotta ayarlanıyor  . İlk olarak 1978’de  kuruldu,  burada kaçış sürücüsü TK olarak oynuyorsunuz  . New York’taki suç kariyerinin zirvesindeydi, ancak aniden  bir cinayet için çerçevelendi  ve 28 yıl hapis cezasına çarptırıldı  . Şimdi  2006 yılında New York’a döndü ve intikam almaya hazır  ona ihanet eden adamlara.

İntikam Yönüyle Hizmet Et

Oyun ve tema olarak  Grand Theft Auto  serisine benzer şekilde, Sürücü: Paralel Hatlar tamamen açık dünya  ortamında eğlenmenizi sağlar  . Bununla birlikte, bu Sürücü unvanında, New York’un  iki farklı görünümü vardır , 1919’da şehir ve 2006’da şehir. Şehrin genel görünümü ve havası ve hatta TK’nın giyim tarzı, bulunduğunuz zamanla bile değişecektir. Oyun, ilk oyun boyunca TK’nın hayatında iki dönem yaşamanızı sağlar. Hikayeyi bitirdikten sonra, istediğiniz iki dönem arasında geçiş yapma olanağına sahip   olacaksınız. 

Sürücü Paralel Çizgileri İndir

Sürücü: Paralel Çizgiler, dizinin sürüşe odaklanma köklerine geri döner  . Ve mevcut iki periyot ile 80’den fazla araba ve motosiklet toplayabilirsiniz  . Koleksiyon araçları, en üst düzey spor araçlardan tamamen özelleştirebileceğiniz basit teslimat araçlarına kadar çeşitlilik gösterir  . Sürücü: Paralel Çizgiler  , önceki oyunun sunduğu silahları kullanma yeteneğini korur  .  Kısa ve uzun menzilli saldırı silahlarının büyük bir cephaneliğini de kullanabilirsiniz  . Bu noktada, GTA ile karşılaştırma hala ağır, ancak Sürücü: Paralel Hatlar   , özellikle GTA’nın türünü ve konseptini bir bütün olarak seviyorsanız, oyunu hala keyifli hale getiren ortalamanın üzerinde grafikleri ile ilginç bir çekiciliğe sahip. 

Hızlı sür, ölmeye çalış

Sürücü: Paralel Çizgiler serisinin dördüncüsü ve dizinin ana karakterinin ayrıldığını görüyoruz; John Tanner ve yerine TK adında bir kaçış sürücüsü geçiyor. Oyun,  araba kontrolleri ve silah oyunları ile GTA gibi oyunlardan çok ilham alıyor  .

1978’den 2006’ya tarzda

Oyun, 1978’de New York’ta bir suçlunun soygundan sonra polisten kaçmak için kaçış şoförü olarak çalıştığı JK etrafında kuruluyor. Düşük seviyeli bir işten sonra, arkadaşının sahip olduğu bir garaja geri döner, bundan sonra arkadaşı Ray Davis, ona yardım etmeye karar verir ve daha iyi bir ödeme işi alır. Daha sonra bir striptiz kulübünün sahibine tanıtılır ve sürücü olarak becerilerini gösterme görevi verilir. Striptiz kulübünün sahibi Slink tarafından belirlenen patikaları becerisinden etkilendikten sonra, JK’yı bazı ortaklarına tanıttı ve ona hapishane kaçışı için ağ geçidi sürücüsü olarak bir iş verdi. Onlara işlerinde daha fazla yardım ettikten ve daha derine intikten sonra, çete tarafından ihanete uğradı ve 28 yıl hapse gönderildi. Dışarı çıktıktan sonra, göreviniz sizi en başta hapse atan insanlara geri dönmek. Bir sürü Sürücü oynuyorsun:

Oldukça havalı arabalar

Bu oyunun grafikleri basit ama yine de gerçekçi bir his var. New York gibi gerçek bir yerde sürüş deneyimine çok şey katıyor. Oyunda size daha derinlemesine bir deneyim sunan gerçekçilik hissi verir. Ayrıca, size çok keyifli bir deneyim yaşatmak için kullandığınız arabalara birçok ayrıntı ekler.

Ölü ya da diri istedim

Oyun basittir, bu da oyunu daha keyifli hale getirir. Sanki çok fazla mekaniği varmış gibi, sadece sürüş ile basit tutmak ve çekim mekaniği yapmak bu oyunu yaparken gerçekten iyi bir seçim oldu. Oyundaki ayrıntılar, farklı araçlarda sürüş yaparken farklı bir deneyime sahip olduğunuzdan ve Sürücü: Paralel Hatlar gibi bir adla, sürdüğünüz arabaya odaklanır, iyi bir sürüş mekaniği beklersiniz.

TK maks.

Oyunun hikayesi, iki farklı zaman diliminde geçiyor, bu benim görmediğim bir şey. Çoğu oyun genellikle bir zaman atlamak sonra az miktarda zaman geçirdim. Ama bu oyunun yarısıydı. Oyun hikaye boyunca ilerledikçe çok ilginç ve ilgi çekici. Ayrıca, oyun boyunca oyun basit mekaniği ile çok iyiydi ve keyifli bir deneyim ve asılmasını kolay hale getirdi.

Sürücü Paralel Çizgilerini İndirme ve Yükleme

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Sürücü paralel çizgiler bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Driver.Parallel.Lines.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Sürücü Paralel Çizgileri klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • Desteklenen İşletim Sistemi: Windows® XP (SP 1 gerekir) / Vista (yalnızca)
 • İşlemci:  2.0 GHz Pentium 4 veya AMD Athlon
 • Bellek: 256 MB
 • Ekran Kartı : 64 MB DirectX 9.0c uyumlu Shader Model 1.1’i destekler (* desteklenen listeye bakın)
 • DirectX Sürümü: DirectX 9.0c
 • Ses: DirectX 9.0c uyumlu ses kartı
 • Sabit Sürücü:  4.8GB boş sabit disk alanı
 • * Çıkış Sırasında Desteklenen Ekran Kartları: ATI RADEON 8500/9000 / X aileleri, NVIDIA GeForce 3/4 / FX / 6/7 aileleri (GeForce 4MX desteklenmez)
 • Bu kartların dizüstü bilgisayar sürümleri çalışabilir, ancak desteklenmez. Bu yonga setleri bu oyunu çalıştıracak olanlardır.
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...