Dragon Age Inquisition Indir

5/5 - (1 vote)

Dragon Age Inquisition Indir

Bu oyun oyuncusu, gizemli bir gözyaşını çözme ve kapatma yolculuğu olarak bilinir ve buna “İhlal” denir. Dünya için tehlikelidir ve “seçilen” tarafından izlenir ve “işareti” vardır ve kapanma ihlali yapabilirler. Oyunun başında oyuncu, oyuncuya insan, elf ve oynanabilir ırklar ve diğer şeyler olan bir yarış seçebilir. Oyuncular ayrıca belirli yeteneklere izin veren üç sınıf haydut, büyücü ve savaşçı seçerler.

Karakter sorgulayıcı olacaktı ve oyuncuların seçenekleri ve kararları vardı ve oyunları değiştirdi. Ve insanları ve kaderlerini “yargılayabilirler”. Oyunun ilk bölümünden sonra iyi ayarlanmış ve üç yeni bölgeye sahip, Navarra ve Serbest yürüyüşleri içeriyor.

Bu  Dragon Age: Inquisition  oyunu bir açık dünya oyunu değildi, oyuncular tarafından keşfedilebilen ve Dragon Age II oyunundan daha büyük olarak öne çıkarılan farklı bölümlere ayrıldı. Oyunun her bölgesinin dağlar, Bataklıklar ve çöller gibi farklı Ortamları vardır. Oyuncular tarafından sürülebilen dünyanın en hızlı oyununda gezinmeyi sağlar. Özellikle, ekipmana izin verir ve donatılan diğer görünümü değiştirir. Parti üyesine bağlı olarak otomatik olarak ayarlanır. Ve belirli karaktere ve yine de kimliklerine uyuyor.  

Dragon Age: Inquisition, Bioware’in fantastik  RPG  serisinin üçüncü taksitidir  Hem tonu hem de kapsamı epik olan bu sallantılı ittifaklar ve dünya sonu felaketlerinin öyküsü, kendi hırsı ve inceliksizliği nedeniyle yalnızca biraz hayal kırıklığına uğruyor.

Dragon Age Engizisyon Indir

Masif minutia

Pek çok modern RPG’de olduğu gibi, Dragon Age: Inquisition size  nefes almak  veya kendinizi kurguya kaptırmak için zaman bırakmaz. Arayüzün temellerini bile kavramadan, dünyanın kaderi sizin ellerinizde.

Kurtarıcıya olan ani ve açıklanamaz yükselişiniz, savaşan Büyücü ve Tapınakçı gruplarının liderlerini yok eden ve gökyüzünde bir yarık açan bir patlama sayesindedir. Gibi  tek kurtulan  başlangıçta bunu neden olduğu sanılan patlama, şüphesi elinizi artık gözyaşı ile aynı enerji ile parlayan bir aslında yardımcı değildi. Ancak başkalarının korkularına rağmen, boşluğu kapatmanın ve dolayısıyla dünyayı kurtarmanın anahtarının siz olduğunuz hızla ortaya çıkıyor.

Yine de o kadar basit değil, çünkü Engizisyon  hayal edebileceğiniz  hemen hemen her dönüş ve dönüşle dolu . Arkadaşlık bağlarını güçlendirmek veya zayıflatmak veya daha önemli anlatı değişiklikleri olsun, tüm kararlarınızın işlerin nasıl ilerleyeceği üzerinde bir etkisi vardır.
\ n

Ancak bu ilk,  yüksek oktanlı açıcıdan  sonra oyun yavaşlar ve size nefes alıp ne olduğunu düşünmeniz için zaman verir – ya da oyunun geri kalanında sizi saptırır.

The Hinderlands olarak bilinen ilk ana görev alanına girdiğinizde, aniden küçük görevlerle bombardımana tutuluyorsunuz  . Pek çok kişi tarafından uygarlığın hayatta kalması için tek umut olarak görüldüğünüzü ve sizden kayıp alyansları ve kayıp hayvanları bulmanızı istediklerini unutmayın. Bunun standart RPG fuarı olduğunu biliyorum ama karakterinizin hayatına ve kıyametten önceki önceliklerine giriş eksikliği göz önüne alındığında, sarsıcı geliyor.

Beklentilerinizi buna göre ayarlayın ve Inquisition’ın RPG etini çabucak bulacaksınız. Geniş açık dünya alanları  bunun bel kemiğini oluşturuyor, her biri ya savaşmak ya da konuşmak için sakinlerle dolu. Bu geniş alanlar, sosyal etkileşimlere odaklanan daha küçük, daha ayrıntılı ortamlarla tamamlanıyor ve dünyanın entrikalarına ve politikasına daha fazla derinlik katıyor. Bu yapı,  kendinizi kaptırırken odağınızı seçmenize ve seçmenize olanak tanır  .

Tüm bunlar, neredeyse  göz korkutucu derecede büyük bir  oyuna katkıda bulunuyor . Her şey de doldurucu değil, kasıtlı olarak sadece ana hikayeye odaklansanız bile, sahip olunacak 30 eğlenceli saat var – daha az kapsamlı bir ana görevi desteklemek için yan görevlere dayanan benzer şekilde yapılandırılmış birçok oyundan çok daha fazlası.

Basitçe karmaşık

Hem dövüş hem de konuşma sistemleri sıradan ziyaretçileri kolayca uzaklaştırabileceğinden, sadece Dragon Age: Engizisyon boyutu değil.

Bir karakter oluşturarak başlıyorsunuz. Irkını, cinsiyetini ve sınıfını seçerken, her bir unsurun oyununuzu nasıl etkileyeceğine dair çok az açıklama, hem sosyal konumu hem de dövüş tarzını büyük ölçüde etkileyecek seçimler var. Cücem,  mirası nedeniyle düzenli olarak olumsuz görülüyordu , bu onun etkileşimlerinin çoğunu etkileyen bir gerçek. Bu, başlangıçta önemsiz görünse de, alınacak ahlaki açıdan çok gri kararlar ve insanların sizin sonuçlarını etkileyeceğine dair düşünceleriniz olsa da, iyi bir sosyal duruş büyük ölçüde faydalı olabilir.

Bu küçük kararlara bir örnek, siyasi bir göreve çıkmadan önce bir konuşma yapıp yapmamaktır. Gösterişsizliğim yüzünden partimden birini üzen ama dürüstlüğüm sayesinde bir başkasını memnun eden bir gerçeği tercih etmedim. Şu anda bunun çok az etkisi oldu, ancak gelecekteki etkileşimler için her karakterdeki duruşumu değiştirdi. Bu derinliğe ve her kararın daha büyük anlatının bir parçasını oluşturmasına bayılıyorum. Tamamlayıcılar içinse, tek bir seçimin bir eliyle diğerini elinden alırken verdiği yol üzücü olabilir.

Karmaşıklığı göz önüne alındığında, Dragon Age: Inquisition oldukça erişilebilir. İhtiyaç duyduğunuz tüm menülere radyal bir menüden veya birkaç düğme tıklamasıyla erişilebilir. Elinizde pek çok seçenek varken, bu kolaylık özellikle önemlidir çünkü herhangi bir anda  , her biri kendi savaş tarzına ve güçlerine sahip dört farklı karakteri kontrol ediyorsunuz .

Serseriler, savaşçılar ve büyücüler farklı şekilde savaşır ve her sınıfta aralarından seçim yapabileceğiniz dört beceri ağacı vardır. Şaşırtıcı ve kendinizi yeni becerilerde ustalaşmaya çalışmak yerine, bildiklerinize bağlı kalırken bulabilirsiniz. Benim karakterim, Conan’ı gururlandıracak şekilde iki elli silahının etrafına fırlatan saf bir tank – ama  denemek isterseniz onlarca seçenek var .

Onu ekibimin geri kalanıyla dengeliyorum, genellikle bana eşlik edecek bir iyileştirici büyücü, haydut bir okçu ve sinsi bir haydut seçiyorum. Bunların her birinin kendi işlerini yapmasına izin vermeyi, onları savaş stratejisi menüsünden mikro yönetmeyi veya tek bir düğmeye basarak anında doğrudan kontrole geçmeyi seçebilirim. Neyse ki,  Dragon Age: Inquisition istediğim gibi oynamama izin veriyor ve aptalca kararlar için beni çok fazla cezalandırmıyor (en azından normal zorlukta).

Kararmış altın

Grafiksel olarak Ejderha Çağı: Engizisyonun en büyük tökezleyen bloğu ölçeği. Uzuvların zırh ve manzaradan geçtiğini görmek ya da masaların üstünde duran karakterleri bulmak olağandır. Buna bir dizi başka küçük tutarsızlıkları da eklediğinizde, oyunun aktif olarak dalgınlığınızı kırmaya çalıştığını hissedeceksiniz  .

Görseller bağlantınızı koparmaya çalışırsa, o zaman fantastik vokal çalışması tam tersini yapıyor demektir.  Her karakter  benzersiz bir diyalogla tamamen seslendirilir . Dünyadaki kesinlikle herkesle konuşamayacak olsanız da, etkileşimde bulunabileceğiniz kişiler çerez kesici kopyalardan daha fazlasını hissediyorlar.

Sesle ilgili karşılaştığım tek sorun, oyundan yaklaşık yirmi beş saat sonra, aniden  karakterimin seslendirme sanatçısı değiştiğinde oldu . Oyun, karakterimi farklı bir vokal parçasıyla ilişkilendirmeye karar verdiğinde, yumuşak dilli cücem gitti, yerini daha küstah bir birey aldı. Bu neredeyse komikti, ancak maalesef bağlantımı daha da bozdu.

Bununla birlikte, bu sorunların ötesine bakın ve gerçek bir mekan hissi vermek için birleşen inanılmaz tasarım ve mimariyle dolu güzel bir fantezi dünyası keşfedeceksiniz. Her ırk ve milliyet belirgin bir şekilde farklıdır, ancak  uyumlu bir şekilde inşa edilmiştir .  Kötü güçlere karşı savaşta muhteşem şehirler, donmuş tundralar, çorak çöller ve hatta çarpık düşler boyunca hareket ediyorsunuz  . Hepsi çarpıcı ve uygun şekilde çeşitli karakterlerle dolu, sizi keşfetmeye devam ediyor.

Kusurlarının üstesinden gelmek

Bazı hız ve teknik sorunları olabilir, ancak kendinizi Dragon Age: Inquisition’a daldırdığınızda bunların hepsi önemsiz hale gelecektir. Kurgunun kapsamı – çeşitli tarihleri, hizipleri, politikaları ve inançlarıyla –  tamamen sürükleyicidir ve mutlu bir şekilde hayatınızın saatlerini tüketecektir.

Dragon Age Engizisyonu Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Dragon Age Inquisition indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Dragon Age Inquisition.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmanız gerekir, buradan buradan alabilirsiniz  ).
 4. Dragon Age Inquisition klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve bu klasördeki directx, vcredist ve diğer tüm programları kurduğunuzdan emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUNU ÇALIŞTIRIR !!. Txt’ dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın.

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  64-bit Windows 7 İşletim Sistemi
 • İşlemci:  Dört çekirdekli @ 2.0 GHz
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran Kartı:  GeForce 8800 GT / Radeon HD 4870
 • DirectX:  Sürüm 11
 • Depolama:  43 GB kullanılabilir alan

Dragon Age Engizisyonu Ücretsiz İndirin

Doğrudan bağlantı ile Dragon Age Inquisition Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...