Doom Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

Doom Indir

Oyunun geliştiricisi, birinci şahıs görünümü ile atıcı türünün temellerini atan ve çevrimiçi oyun modu Deathmatch’i oluşturan stüdyo kimliği yazılımıdır. Ünlü DOOM acımasız, karmaşık ve heyecan verici modern bir atıcı imajına geri döner. Acımasızca acımasız iblisler, inanılmaz silahlar ve hızlı hareketler, yeraltı dünyasının derinliklerine dalmanız gereken çok sayıda çevrimiçi oyun modunda tek bir kampanyadaki gibi dövüşleri doygun ve unutulmaz kılıyor. Ekteki DOOM SnapMap editörü, kendi seviyelerinizi kolayca oluşturmanıza, test etmenize ve dünyadaki diğer DOOM hayranlarıyla paylaşmanıza olanak tanır.

Bedava indir Doom 2016 torrent. 2016 yılında kabul edilen Doom oyunu, birçok oyuncunun tanınmış bir başka heyecan verici bölümüdür ve kahramanı Space Marine’nin terk edilmiş bir uzay tabanının koridorlarını keşfedeceği ve Cehenneme giden yolu bulacağı dizi. Paraşütçünün amacı – şeytanların tam ve koşulsuz imhası. Oyuncu, şeytanlar ve insanlar arasında kitlesel savaşlar düzenlemek için hem tek başına hem de World Wide Web üzerinden oynayabilir. Editör ile bir harita / oyun modu oluşturabilir ve bunları başkalarıyla paylaşabilirsiniz.

Doom Torrent İndir

Ünlü oyunun web sitesinde Doom’un yeni kısmı hakkındaki söylentiler uzun süre yayıldı. Birçok oyuncu neyin yeni bir seri sergileyeceğini merak ediyor. Ancak, Şubat 2016 itibariyle yıl dördüncü bölüm hala gelişmektedir. Bilindiği gibi, ünlü oyunun yeni serisi PC kullanıcıları ve PS4 ve Xbox One konsollarının sahipleri için mevcut olacak. Create Doom 4 2008’de başladı, ancak geliştirme sürecinde uzmanlar, projenin bazı unsurlarından memnun kalmadan tekrar tekrar dramatik değişiklikler getiriyor.

Dedikodu:
2014’ün başlarında, internetin en son Wolfenstein kısmı için rezervasyon yapmış olan oyuncuların Doom 4’ün beta sürümünü test edebilecekleri bildirildi. Oyun videosu her yıl geleneksel olarak düzenlenen EZ fuarında gösterildi.

Konferansta çıkan oyunlar açıklanmadı. Bununla birlikte, 2016 yılının ilkbaharında ünlü dizinin yeni bir bölümünün yıl olacağı biliniyordu, bu da çok yakında torrent Doom’u indirmenin mümkün olacağı anlamına geliyor. Son yıllık bir konferansta, üretici devam eden atıcı Bethesda, oyun pazarının Sony, EA ve Ubisoft gibi devlerinden daha düşük olmayan ve hatta bazı şekillerde onları aşan en son gelişimini gösterdi.

Konferanstaki izleyiciler, birçok farklı, gerçekçi ve korkunç şeytan, çok sayıda silah ve büyüleyici, heyecan verici bir oyun ile gösterildi. Gelişmekte olan ve id Yazılım geliştiren, en yeni motor – id Tech 6 uygulayan. Mars’ta bulunan hikaye araştırma tesisine göre, şeytanları rastgele rahatsız etti. Ana karakter hayatta kalacak ve korkunç iblisleri mümkün olduğunca yok edecek. Adam kimin patron olduğunu göstermeli!

Bilindiği gibi, oyunun yeni kısmı hızlı ve büyüleyici bir oyuna sahip olacak. Zırh, yeni serilerin sağlığını otomatik olarak geri yükleme yeteneği olmayacak. Oyun unutulmaz atlar, ilk yardım çantası, “zamanın moderatörü”, silahlar ve daha pek çok şey değil, daha az ilginç olacak. Çeşitli modlar mevcut olacak: kooperatif, tek oyunculu kampanya ve çok oyunculu. SnapMap ile kendi oyun kartınızı oluşturabilirsiniz. Çok oyunculu olarak, farklı modlara sahip arenalar şeklinde sunulur.

Doom Torrent İndir

Doom Eternal  , eleştirmenlerden ve oyunculardan efsanevi atıcıların yeniden başlaması hakkında olumlu eleştiriler alan 2016 Doom oyununun tam teşekküllü bir devamıdır. Dünya da dahil olmak üzere şeytanların egemen olduğu tüm güneş sistemini keşfediyoruz. Yeni birinci şahıs nişancı ile rakipsiz bir hız ve güç kombinasyonunu deneyimleyin. Kaderin Katili olarak Cehennem güçlerinin intikamını almak için geri dönün. Doom Eternal, Mick Gordon’un bestelediği tamamen yeni bir dürtü müziğine ayarlandı. Farklı boyutlarda savaşın, yeni ve klasik şeytanları güçlü yeni silahlarla öldürün.

Bethesda, yeni duyurularla hayranları memnun etmekten vazgeçmiyor. Gerçek şu ki, E3 konferansı yakın zamanda yapıldı ve şirket birçok yeni oyun duyurusu yaptı. Bunlardan biri uzun zamandır beklenen  Şimdi daha kötü, daha kanlı ve karmaşık hale gelecek olan DOOM oyun serisi. Şimdiye kadar, şirket sadece ilginç ve zengin bir fragman sundu, bu da şimdi HELL’in Dünya’yı geçeceğini ve şimdi ana karakterin kendi topraklarında savaşması gerektiğini gösterdi. Proje geliştirilme aşamasındayken ve geliştiriciler oyunu göstermeye hazır değiller, ancak güvencelerine göre, bekleme çok uzun değil.

Maceranın yeni kısmı şüphesiz hoş ve serbest bırakma sırasında kesinlikle şaşırtacak. Görkemli oyun serisinin ilk güncellenen kısmı çok olumlu eleştiriler aldı ve devam, kanlı eğlenceye bir kez daha dalmak için kesinlikle mükemmel bir fırsat olacak. Sadece sabırlı olmayı ve salıverilmeyi beklemekteyiz. Elbette yeni bölümde güçlü düşmanlar bizi, yeni silahları ve çok çeşitli özellikleri bekliyor olacak.

Yükleme talimatları:
1. Kurun.
2. “Crack” klasörünün içeriğini oyun değiştirilmiş bir klasöre kopyalayın.
3. Oynayın.

CPY.ini dosyasında oyun dili değişikliği (satır Dili = ingilizce yerine girilir)

minimum sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Win 7 64
 • İşlemci: Intel Core i5-2500K 3.3GHz / AMD Ryzen 3 2200G
 • Ekran Kartı: AMD Radeon R9 280 veya NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4GB
 • VRAM: 4 GB
 • Sistem Belleği: 8 GB RAM
 • Depolama: 30 GB Sabit disk alanı
 • DirectX 11 Uyumlu Grafik Kartı

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Win 10 64
 • İşlemci: Intel Core i7-6700K 4-Core 4.0GHz / AMD Ryzen R7 1700
 • Ekran Kartı: AMD Radeon RX 480 8GB veya NVIDIA GeForce GTX 1060
 • VRAM: 6 GB
 • Sistem Belleği: 8 GB RAM
 • Depolama: 30 GB Sabit disk alanı
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...