Doom 3 Indir

5/5 - (1 vote)

Doom 3 Indir

Mars’taki Union Union Aerospace Corporation. İhanet ve aşağılık suç, cehennem, şeytanların kapılarının açılmasına ve diğerlerinin genellikle daha kötü canavarların dışarı çıkmasına ve kolonistlerin bedenlerini ve ruhlarını ele geçirmesine izin verir. Oyuncu bir şekilde kaçmayı başaran şanslı rolünü üstlenir. Evreni tehdit eden tehlikeyi ortadan kaldıracak bir çözüm bulmalıdır. Hikaye aşağı yukarı, yüzlerce düşmanın sürekli olarak görevden alınması arasında nefes verirken, sadece kısa bir kesimden daha fazlası olan DOOM oyununun üçüncü bölümünü sunar. İlginçtir, DOOM serisinin oyunlarında ilk kez NPC Tami ile diyalog kurabilirsiniz. Oyunun yazarları, System Shock II veya Clive Barker’s Undying gibi başlıkları bir araya getirmeye çalışıyorlar,

Doom 3 Patch 1.3  , Doom3 tarafından heyecan verici çekim oyunu  Doom 3 için geliştirilmiş bir oyun yamasıdır . Oyununuzu geliştirmek için ek özellikler getiren yeni güncellemeler var. Küçük düzeltmeler de var, böylece  oyun eskisinden daha sorunsuz çalışıyor.

Doom 3 İndir

Yama, oyun hilelerini tespit etmekten sorumlu olan PunkBuster yazılımındaki güncellemeleri içerir. Artık Vista ile de  uyumlu, uyarı pencerelerinin aniden görüneceği durumlar olabilir. Sadece görmezden gel ve kapat çünkü oyun yine de çalışacak. Yama ayrıca oyunun LAN ve internet oyuncularının algılama yetenekleri ve ragdoll bounciness ile ilgili sorunları düzeltti. Ayrıca, oyun yeniden başlatılmadan eklenen PAK dosya indirmeleriyle ilgili sorunu da çözebildi. Bu PAK dosyaları artık sunucu tarafından sağlanır ve istemciler tarafından dahili olarak indirilebilir. Oyunun kendisi ile birlikte doğru cephane sayacı ve mermi lansmanları gibi diğer iyileştirmeler gözlenecek. Tek oyuncular ve Multiplayer, güncellemelerden farklı şekilde etkilenebilir, ancak endişelenecek bir şey yoktur. Oyunda birçok iyileştirme var ve her iki oyun modu da  daha sorunsuz ve daha iyi bir oyunun tadını çıkaracak.

DOOM 3 PC Oyunu bilim kurgu üzerine kuruludur ve hem tek hem de çok oyunculu moda sahiptir. Bunun, birinci şahıs bakış açısıyla oynanan, hikayeye dayalı bir aksiyon oyunu olduğunu iyi anlamalısınız. Önceki Doom oyunlarında olduğu gibi, birincil amaç, miktarlarından başarıyla geçmek ve oyuncunun karakterini öldürmek için bir dizi düşman karakterinden daha iyi olmaktır. Bununla birlikte, Doom 3’ün daha hikaye merkezli yaklaşımı, oyuncunun genellikle hayati hikaye bilgileri ve envanter öğeleri için hedefler sağlayan elverişli oyuncu olmayan karakterlere düştüğü anlamına gelir. Oyunda, bir makineli tüfek, av tüfeği ve el bombaları, deneysel olan plazma silahları ve Doom serisinin geleneksel BFG 9000 ve testere silahları gibi geleneksel ateşli silahlar ve patlayıcılar dahil olmak üzere, oyuncunun dayanması için on silah bulunuyor. Düşmanlar birden çok formda ve farklı yetenek ve stratejilerle gelirler, ancak iki geniş şeytan veya zombi sınıfına girerler. Zombiler, ellerin ve yakın dövüş silahlarını veya çeşitli ateşli silahları kullanarak oyuncunun karakterine saldıran şeytani güçlerin sahip olduğu insanlardır, şeytanlar ise çoğu pençe ve diken kullanarak saldırı yapan veya plazma tarafından kurulmuş ateş toplarını toplayan Cehennem yaratıklarıdır. Şeytanların cesetleri ölümden sonra küllere indirgenir ve vücutlarında hiçbir iz kalmaz.

DOOM 3 PC oyunu için Sistem Gereksinimleri:

 • CPU: Pentium 4 veya Athlon XP
 • CPU Hızı: 1.5 GHz (Intel) veya 1500+ (Athlon)
 • Rastgele erişimli hafıza: 384 MB
 • İşletim Sistemi: Windows 2000 / XP (95, 98, ME ve NT desteklenmez)
 • Ekran Kartı: 64 MB% 100 DirectX 9.0b uyumlu Ekran Kartı (NVIDIA GeForce3 / GeForce4 MX + / ATI Radeon 8500+)
 • DirectX sürümü: 0b (dahil)
 • Boş Disk Alanı: 2,2 GB sıkıştırılmamış boş sabit disk alanı
 • CD-ROM: 8X Hızlı CD / DVD ROM

DOOM 3 PC Oyunu Nasıl Kurulur?

 1. Arşivi aşağıda verilen indirme bağlantısından indirin.
 2. İndirilen dosyayı sağ tıklayın ve “Buradan çıkart” ı tıklayın.
 3. Bunu yapmak için Winrar’ın kurulu olması gerekir.
 4. Çıkardıktan sonra, oyunu yüklemek için “DOOM3.exe” ye çift tıklayın.
 5. Oyuna oyun simgesi ile başlayın.
 6. Zevk almak.
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...