Don't Starve Together Torrent Indir

Don’t Starve Together Torrent Indir

Don’t Starve Together Indir

Oyunun tüm dünyası  Birlikte Aç Etmeyin  – büyük bir sürpriz. Bir yenilikle ilginç, heyecan verici, emici oyuncularsınız. Daha önce kampınızı tek başına geliştirmek zorunda olsaydınız, şimdi bir partneriniz olacak (belki de değil). Çok kullanıcılı tek başına uzantı Birlikte, oyuncuları bu veya diğer olayları «ekranlama» ve birisine bir resim gönderme ihtiyacından kurtaracak, çünkü şimdi arkadaşlar sizinle birlikte oynayabilir.

Birlikte Açlıktan Uzaklaşma Torrent İndir

 Ağda aç kalmayın , oyunculara şirketi bir arkadaşınızla paylaşma fırsatı verir ve bu da hemfikirsiniz, çok ilginç. Güncelleme oyuna yeni olasılıklar ekliyor, arsa üzerinde bir ittifak oluşturmak ve tersine birbirleriyle savaşmak mümkündür.

Birlikte Aç Olmayın Klei Entertainment tarafından yeni bir saltanat geliştirildi ve yayınlandı. 21 Nisan 2016’da piyasaya sürüldü.

Don’t Starve Together, taviz vermeyen vahşi hayatta kalma oyunu Don’t Starve’in bağımsız çok oyunculu genişlemesidir. Now Included, A New Reign: Part 1, bir dizi güncellemenin ilk bölümü. Çok oyunculu için tasarlandı Yeni Reign, Charlie’nin ele geçirdiği Don’t Starve dünyasını araştırıyor.

Birlikte Aç Olmayın ayrıca Devlerin Hükümdarlığı; yeni karakterler, mevsimler, yaratıklar, biyomlar ve Dev yeni zorluklar ekliyor.

Garip yaratıklar, tehlikeler ve sürprizlerle dolu garip ve keşfedilmemiş bir dünyaya girin. Hayatta kalma tarzınıza uyan eşya ve yapıları üretmek için kaynakları toplayın. Bu garip toprağın gizemlerini çözerken yolunu oyna.

Özel bir oyunda arkadaşlarınızla işbirliği yapın veya çevrimiçi olarak yabancılarla şansınızı kullanın. Zorlu ortamdan kurtulmak veya kendi başına dışarı çıkmak için diğer oyuncularla birlikte çalış.

Bedava indir Birlikte Aç Olmayın torrent. Oyunun tüm dünyası Açlıktan ölmeyin – büyük bir sürpriz. Kafa yenilikleri ile ilginç, büyüleyici, emici oyuncular var. Daha önce kamplarını tek başına geliştirmek zorunda kaldıysanız, ancak şimdi bir partneriniz olacak (hatta bir tane bile değil)! Çok kullanıcılı, bağımsız genişleme Birlikte (çeviri – “birlikte”) belirli olaylara “Scrin” ihtiyacı olan oyuncuları rahatlatacak, daha sonra birine resim göndermek için şimdilik arkadaşlarınız sizinle birlikte oynayabilecek!

Birlikte Açlıktan Uzaklaşma Torrent İndir

Açlıktan Çıkma ağı, oyunculara şirketi diğeriyle birlikte yerleştirme fırsatı sunar ve bu da oldukça ilginçtir. Güncelleme yeni oyun özellikleri ekliyor, arsa nasıl bir birlik oluşturabilir ve tam tersine birbirleriyle savaşabilir.

Birlikte Aç Açmayın Yeni saltanat PC oyunu  yeni oyun Direct Link ve Torrent kırık bir bilgisayarda ücretsiz indirmek için. Birlikte aç kalmamak, yeni bir dönem amansız kalmak için oyundan bağımsız çok oyunculu bir genişlemedir. Birlikte ölmeyin, vahşi hayatta kalma oyununda bağımsız bir çok oyunculu genişleme, açlıktan ölme. Garip yaratıklar, tehlikeler ve sürprizlerle dolu garip ve bitmemiş bir dünyaya girin. Hayatta kalma yöntemine uyum sağlayan elemanları ve yapıları formüle etmek için kaynakları toplayın. Bu yabancı toprakların sırlarını keşfederken yolunuzu oynayın.

Birlikte Aç Değil Yeni Saltanatı Ücretsiz İndir vahşi hayatta kalma oyunu No Starve bağımsız bir çok oyunculu genişletmedir. Şimdi yeni bir dönem içeriyor: Bölüm 1, bir dizi güncellemenin ilk bölümü. Birçok oyuncu için özel olarak tasarlanan New Renee, Charlie’nin varsaydığı “açlıktan ölme” dünyasını araştırıyor. Birlikte Aç, devlerin çağını da içermez; yeni karakterler ve istasyonlar, yaratıklar, hayati alanlar ve yeni dev zorluklar ekler. Garip yaratıklar, tehlikeler ve sürprizlerle dolu garip ve bitmemiş bir dünyaya girin. Hayatta kalma yöntemine uyum sağlayan elemanları ve yapıları formüle etmek için kaynakları toplayın. Bu yabancı toprakların sırlarını keşfederken yolunuzu oynayın. Ne gerekiyorsa yapın, ama en önemlisi kendinizi aç bırakmayın.

Birlikte Aç Değil  – alışılmadık koşullarda hayatta kalma hakkında ünlü oyuna çok oyunculu bir ektir. Proje yüksek puanlar aldı ve oyunculara hemen aşık oldu, çok kullanıcılı versiyonun uzun sürmesi doğal değil. Bilimin ve büyünün bir arada bulunduğu yerlere gidebilir, kaybolmamaya çalışabilirsiniz. Yaşam için gerekli olan kaynağın çıkarılmasıyla uğraşın ve en önemlisi açlığın üstesinden gelmeye çalışın. Birinin akşam yemeği olmamasına dikkat etmek gerekir, herkes burada yemek ister.

Birlikte Açlıktan Uzaklaşma Torrent İndir

Birlikte aç kalmayın, heyecan verici bir hayatta kalma oyununun tüm hayranlarını birleştirin. Harika yaratıklarla bir toplantınız var. Macera, tehlike ve açlığa karşı mücadele. Gemi enkazının ilaveleri dahil olmak üzere tek parça, tüm parçalar bir arada olmak için kendinizi iyi bir fikir haline getirecektir. Projenin ana avantajı mükemmel denge, düşünceli oyun olarak adlandırılabilir. Kolay olmayacak, bir kurbağa pençelerinden bile ölebilirsiniz. Çok sayıda heyecan verici içerik bulacaksınız. Seyahat edin, gerekli kaynakları bulmak için mağaraları keşfedin, düşmanlarla savaşın. Burada oyunun tadını çıkarmak için durmadan saatler geçirebilirsiniz.

Özellikler:
– Olağandışı program.
– Bağımlılık yapıcı oyun ve birlikte oynama fırsatı.
– Oyuncunun ölümünden sonra, ruh dünyasına gider (başka bir deyişle – serbest modda), burada olaylara katılmadan neler olduğunu gözlemleyin.
– Hayatta kalma ve rakiplerle mücadele – oyunun ana ilkeleri.
– Tunngle hem internette hem de LAN’da çalacaktır.

Önemli ! Bu sürüm, Tunngle programını kullanarak LAN üzerinden veya Internet üzerinden oynamanıza izin verir.

Oyun Nasıl Kurulur

  1. Torrent üzerinden oyun dosyalarını indirin.
  2. «[Yükleme dosyasını çalıştırın gamename ] .setup.exe », talimatları izleyin.
  3. Diskte, oyunun yükleneceği bir yer seçin.
  4. Oyunun yüklü olduğu bildirimini bekleyin.
  5. Oyunun etiketine tıklayın, Oyna!

Sistem gereksinimleri:
• İşletim Sistemi: Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
• İşlemci: 1.7+ GHz veya daha yüksek
• Bellek: 1 GB veya daha yüksek
• Ekran kartı: Radeon HD5450 veya daha iyisi; 256 MB veya daha yüksek
• DirectX®: 9.0c
• Sabit diskte boş alan: 1 GB

 

Leave a Reply