Dll Fixer Full Indir

Dll Fixer Full Indir

Dll Fixer Full Indir

Dll Dosyaları Fixer  profesyonel bir DLL onarım aracıdır. Kayıt defterini optimize etmek için de işlevseldir. Yazılım hasarlı dll dosyasını onarabilir. Ayrıca, aynı zamanda kayıt defterini düzeltir, dll ve kayıt defteri yedeklerini keşfeder ve yükler. Tabii ki, DLL Dosyaları FIXER akıllıca sadece oyunu, sistem sürece sürece size yardımcı olacaktır, ancak yazılım da herhangi bir dll sorunları yaşadı DLL Dosyaları Fixer yanlış DLL dosyasını onarabilir, ilk geri yükleyebilirsiniz mükemmel bir DLL dosya onarım aracıdır değiştirebilir ve Windows kayıt defterinizi birleştirebilirsiniz.

Ayrıca, Dll Dosyaları Fixer Crack DLL dosyaları için çok yararlı bir onarım aracıdır. Dizüstü bilgisayarı çalıştırdığımızda veya sistem hizmetini açtığımızda, eksik / kayıp XXX dosyası genellikle açılır. Bir çok tüketici için. Gerçekte, düzeltemeyebilirsiniz ve DLL Fixer bu sorunları çözmek için tek bir tıklama ile yardımcı olabilir. DLL Fixer orada hafif ve çok yönlü DLL Fixer programıdır. Ücretsiz olarak gelir ve otomatik olarak eksik veya hasarlı DLL dosyalarını arar. Herhangi bir hasarlı veya eksik DLL tespit ederse, otomatik olarak internetten alır. Bu nedenle, Windows 2019 için başka bir en iyi DLL Fixer Ücretsiz DLL Fixer.

Dll Fixer Tam İndirme

Bir PC oyunu oynamaya çalışırken veya bir program çalıştırırken, birçok kez eksik DLL dosyası hatasıyla karşılaşmış olabilirsiniz. Birçok kullanıcı bunu ortak bir sorun olarak görüyor ve görmezden geliyor. Ayrıca onlardan biri iseniz, o zaman bu sorunu en erken çözmek için Windows için en iyi DLL fixer yazılımına ihtiyacınız olduğunu fark etmelisiniz.

DLL bir Windows kod kitaplığı olduğundan, görünüşte küçük “DLL dosyaları eksik” hatası, sistem donması da dahil olmak üzere çeşitli büyük sorunlara neden olabilir. Bu nedenle, bu hataları en iyi ücretli veya ücretsiz DLL onarım yazılımı ile düzeltmek önemlidir.

Eksik DLL dosyaları hatasını düzeltmek için çok sayıda yazılım vardır. Ancak, hepsi en iyi ve eksiksiz DLL bakım çözümleri değildir. Bu nedenle, bu yazı ile, sadece bu kod sorunlarını çözmekle kalmayıp aynı zamanda PC’deki disk alanını da optimize eden en iyi DLL düzeltmelerini paylaşıyoruz.

Herhangi bir hata teknoloji yardımıyla çözülebilir. Rahatsız edici DLL açılır pencere hataları bile en iyi ücretsiz DDL düzelticileri kullanılarak düzeltilebilir  . Eksik DLL düzeltici hatasını düzeltmek için çok sayıda araç olduğundan, en uygun yazılımı seçmek sıkıcı bir görev olabilir. Bu nedenle, aşağıda okuyucularımız için özel olarak oluşturduğumuz en iyi DLL düzelticilerini listeliyoruz.

1. Glarysoft Kayıt Defteri Onarımı

Akıllı bir şekilde eksik DLL dosyaları hatasını çözdüğü için Glarysoft Kayıt Defteri Onarımı ile Windows kickstarts için en iyi ücretsiz DLL onarım yazılımı listemiz. Bunun dışında gizli veya hatalı DLL dosyalarını da düzeltir.

Buna ek olarak, önceden sabit DLL dosyalarını geri yüklemenizi sağlar. Ayrıca, bu program bilgisayarınızdaki diğer yazılımlara müdahale etmez ve sisteminizin performansını artırmak için akıllıca çalışır.

2. CCleaner

Listemizdeki bu katılımcı sadece en iyi DLL düzeltici değil, aynı zamanda bilgisayarınızı optimize etmek ve hızlandırmak için bir araçtır. Kayıt defteri hatalarını belirler ve otomatik olarak düzeltir.

Buna ek olarak, önbelleği de temizler, reklamları engeller ve bilgisayarınızın performansını tamamen yeni bir seviyeye taşır. Kuşkusuz mutlaka denemesi ve hepsi bir arada PC bakım aracıdır.

3. DLL Aracı

Windows için bu en iyi ücretsiz DLL fixer yazılımı esas olarak eksik DLL dosyaları hata çözmeyi amaçlamaktadır. Buna ek olarak, sisteminizdeki tüm kayıt defteri hatalarını dikkatlice tarar ve analiz eder ve bunları tek bir tıklamayla düzeltmenizi sağlar.

Ancak, yukarıda belirtilen artı noktalarına ek olarak, el ile bir DLL dosyasını aramak için işlevsellik gibi birkaç küçük dezavantajı vardır.

4. Akıllı DLL Eksik Fixer

Bu, akıllıca taranan ve eksik DLL dosyalarını sisteminize yeniden kaydetmenizi sağlayan başka bir en iyi ücretsiz DLL fixer yazılımıdır. Buna ek olarak, veritabanında benzerlerinden daha fazla DLL dosyasına sahip olmakla övünür.

Bunun dışında, bilgisayarınızın genel performansını artırmak için birkaç başka araç da vardır. Ancak, el ile dosya düzeltmeye izin vermediğinden, program içinden yalnızca DLL dosyalarını indirebilirsiniz.

5. DLL Bakımı

Bu sadece en iyi ücretsiz DLL dosya fixer değil, aynı zamanda bilgisayarınızın tam dikkat çekmek için bir all-in-one aracıdır. Eksik DLL dosyalarını algılamaya ve düzeltmeye ek olarak, bilgisayarınızı casus yazılımlar, reklam yazılımları, virüsler vb.Dahil olmak üzere çeşitli kötü amaçlı yazılımlardan korur.

Ayrıca, en basit ve kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Bize göre, bu en iyi ücretsiz DLL fixer yazılım PC’nizin performansını artırmak için bir deneyin vermek harika olurdu.

6. DLL Paketi

Bu ücretsiz yazılım, bilgisayarınızda karşılaşabileceğiniz hemen hemen her hatayı düzelttiği için Windows için en iyi DLL onarım yazılımı listemizde bir yer bulur. Kayıt defteri hatalarını düzeltmenin yanı sıra, PC başlatma sorunlarını da bulur ve çözer.

Bunun dışında DLL dosyalarını otomatik olarak indirir ve eksik DLL dosyalarını düzeltir. PC’nizin performansına çok ihtiyaç duyulan desteği veren en iyi araçlardan biridir.

7. SpeedyPC Pro

Bu, bir göz açıp kapayıncaya kayıt defteri hatalarını düzeltmek isteyen herkes için en iyi DLL fixer yazılımı arasındadır. Eksik DLL dosyaları gibi tüm hataları hızla algılar ve düzeltir. Bununla birlikte, bilgisayarın performansını optimize etmek için geniş bir DLL veritabanına da sahiptir.

8. Kaydı Onarma

Anında hata düzeltme, bunu Windows için en iyi ücretsiz DLL fixer yazılımlarından biri yapan şeydir. Kayıt defteri hatalarını düzeltmek için bu araç eksik DLL dosyalarını algılar ve tek bir tıklamayla anında düzeltmenizi sağlar. PC’nizin performansını yeni zirvelere taşıyor.

Ancak, taramaları zamanlamanıza ve DLL dosyalarını geri yüklemenize izin vermeyen birkaç küçük dezavantajı vardır.

9. uFlysoft Kayıt Defteri Temizleyici

Kayıt defterinin tamamını mı yoksa sadece DLL klasörünü mi taramanız gerektiği önemli değil, Windows için bu en iyi DLL fixer yazılımı merak ediyor. Eksik DLL dosyalarını kolayca tespit etmenizi ve Onar düğmesini tıklatarak onarmanızı sağlar.

Ayrıca, bir şeylerin yanlış gitmesi durumunda daha sonra geri yükleyebilmeniz için dosyaların yedeğini oluşturmanıza da olanak tanır. Buna ek olarak, Disk Birleştirme , Başlangıç ​​Yöneticisi, Kaldırma Yöneticisi vb. Gibi diğer bazı işlevler  bu aracı daha da kullanışlı hale getirir.

10. Ücretsiz Pencere Kaydı Onarımı

Bu belki de kullanımı en kolay ve anlaşılır DLL düzeltici. Ve, şu anda mevcut olan en iyi ücretsiz DLL fixer yazılımlarından biri olmasının nedeni budur.

Ayrıca, bu yazılım DLL klasörleri hatalarını hızlı bir şekilde tarar ve Hataları Düzelt düğmesine tek bir tıklamayla bunları düzeltmenizi sağlar. Buna ek olarak, bir şeyler ters giderse işleri doğru hale getirmek için çok ihtiyaç duyulan yedekleme / geri yükleme işlevine de sahiptir.

11. SS Kayıt Defteri Onarıcı

İşte Windows için başka bir en iyi ücretsiz DLL fixer yazılımı geliyor. Bu araçla, kayıt defteri hatalarını kolayca tarayabilir ve paylaşılan DLL işlevselliğini tek bir fare tıklamasıyla onarabilirsiniz. SS Registry Fixer’ınız varsa fazla çaba sarf etmeniz gerekmez. Bu inanılmaz DLL onarımına güvenebilirsiniz.

12. Sistem Dosyası Denetleyicisi

İşte PC performansını artırmak için başka bir all-in-one ve en iyi ücretsiz DLL dosya fixer geliyor. Bu araçla, sadece eksik DLL dosyaları gibi hataları düzeltmekle kalmaz, aynı zamanda diğer tüm DLL hatalarını da tarayabilir ve düzeltebilirsiniz.

Anlamak biraz karmaşık bir araç olmasına rağmen, hala bizim görüşümüze göre, DLL fixer denemeye değer. Kullanmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

 • Başlat simgesine tıklayın ve Komut İstemi yazın
 • Komut İstemi’ne sağ tıklayın ve beliren menüden Yönetici Olarak Çalıştır’ı seçin.
 • Komut İstemi açıldığında, sfc / scannow yazın ve Enter tuşuna basın.

Enter tuşuna bastıktan sonra, Sistem Dosyası Denetleyicisi DLL hatalarını tarar ve birkaç dakika içinde ekranda görüntüler.

Bunlar, Windows için eksik DLL dosyalarını düzeltmek ve büyük PC sorunlarını önlemek için en iyi DLL fixer yazılımıdır. Umarım onları faydalı bulursunuz. Hangi en iyi ücretsiz DLL fixer yazılımını kullanmak konusunda kafanız karıştıysa, sundukları özelliklerin okyanusu için Glarysoft Kayıt Defteri Onarımı ve CCleaner’ı öneriyoruz. Son olarak, ayrılmak için o oku vurmadan önce, doğrudan posta kutunuza teslim edilen teknoloji dünyası hakkında daha fazla bilgi ve güncelleme almak için bültenimizde bize katılmayı unutmayın.

Dll Dosyaları Fixer 2020 Temel Özellikleri :

 • .Dll ile ilişkili hataları kaldırabilir ve programın düzgün çalışmasını garanti eder.
 • .Dll ile bağlantılı hata mesajlarını kaldırabilirsiniz.
 • Kayıt defteri onarılabilir ve tahriş olabilir ve geçersiz kayıt defteri girdileri temizlenebilir.
 • Hatasız temiz bir kayıt defteri ile PC verimliliğini optimize edebilir ve sistem hızını artırabilirsiniz.
 • Önyükleme süresini azaltmak için kayıt defteri birleştirmeleri, bellek kullanımı.
 • Uygulamaların ve PC’lerin çökmesini önleyebilir.
 • Uzun süreli kullanım sorunları düzeltildi.
 • Lisans 12 ay, 24 ay, 36 ay.
 • Arayüzün kullanımı kolaydır.

What’s New in Dll Dosyaları Fixer?

 • Kayıt defterinizi optimize edin ve basitleştirin.
 • Kayıt defterinizi kolaylıkla düzeltin.
 • Tüm Windows kayıt hatasını düzeltin ve tüm DLL dosyası sorunlarınızı bir kerede kaydedin.
 • Uygulamanız ve bilgisayarınız ile çökmelerden uzak durun.
 • Kötü amaçlı pop-up’ların tekrarlanmasını önleyin.
 • İşletim sistemi için PC verimliliğini ve reaksiyon süresini artırın.
 • İşletim sisteminin verimliliğini artırın.
 • İstenmeyen ve geçersiz kayıt defteri girdilerini kaldırmak için kayıt defterini onarın ve temizleyin.

DLL Dosyaları Fixer 2020 kurulum talimatları:

 1. Programı yükleyin ve işlemi Görev Yöneticisi’nden kapatın.
 2. Registrar.reg dosyasını ve devre dışı_aktivasyon.cmd’yi yönetici olarak çalıştırın.
 3. DLL Files Fixer Keygen veya kayıt kodunu kullanın.
 4. DLL Dosyaları Fixer Crack tamamlandı.

Leave a Reply