Disk Drill Indir

5/5 - (1 vote)

Disk Drill Indir

Disk Drill, verilerinizi korumak ve dosyalarınızı kaybolmaktan kurtarmak için tasarlanmış profesyonel düzeyde bir dosya kurtarma programıdır. Disk Drill, Windows için ücretsiz bir sabit sürücü veri kurtarma uygulamasıdır (XP, Vista, 7, 8 ve 10’u destekler). Profesyonel düzeyde kurtarma araçları sunan basit ve temiz bir uygulamadır: Derin ve Hızlı Taramalar, kayıp bir bölümü arayabilir ve dosya sistemlerini yeniden oluşturabilir. 500MB’a kadar kayıp veriyi ücretsiz olarak kurtarabilirsiniz. Disk Drill birçok dosya sistemini destekler: NTFS, FAT, HFS, EXT4, exFAT ve hatta başlatılmış diskler.

Disk Drill’in çoklu kurtarma algoritmaları arasında Hızlı ve Derin Taramalar, Evrensel Bölüm Araması ve korunan verilerin silinmesini geri alma bulunur. Kurtarma işlemi basittir ve sizin için uygun olduğunda ilerlemesi duraklatılabilir, kaydedilebilir ve yüklenebilir. Disk Drill, Windows PC’nize takılabilen herhangi bir medyayı okur ve kurtarır: dahili veya harici sabit sürücüler, hafıza kartları, kameralar, USB flash sürücüler ve hatta bazı Kindles ve iPod’lar.

Eğer mı  fotoğrafları elimine  geri dönüşüm kutusu istemeden? Virüsten koruma yazılımınız, bozuk olduğunu düşünerek önemli bir dosyayı sildi mi? Windows’un sistem geri yüklemesini etkinleştirseniz bile aradığınız programı bulamıyor musunuz? Disk Drill Windows Veri Kurtarma, aradığınız şey olabilir.

Her tür formatı dönüştürün

Veri veya dosyaları kurtarmanıza yardımcı olacak bir yazılım mı arıyorsunuz  ? Windows için Disk Drill, elediğiniz veya kaybettiğiniz tüm dosyaları kurtarmak için bilgisayarınızı analiz eder. Bu çok yönlü program, 200’e kadar dosya türünü geri yükleyebilir.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...