Dishonored Torrent Indir

4.7/5 - (3 votes)

Dishonored Indir

Sokaklarda teknoloji ve mistisizmin çarpıştığı büyük bir endüstriyel metropol olan Danualla’da onursuz olaylar gerçekleşir. Kahramanı – İmparatoriçe’nin müvekkilini öldürmekle suçlanan koruması, yüzünü kaderin kisvesi altında gizleyen gizemli bir suikastçiye dönüşür. Bundan sonra, şehrin sokaklarında, veba tarafından işkence gören, hükümet korkusuyla yaşayan, anlaşılmaz teknolojiler ve diğer dünya güçleri olan bir gölge. Gerçek, kanallardaki su, Danwall’u sıkıştırma halkası kadar karanlık. 

Sahtekar Torrent İndir

Cinayetiyle çevrili ve açıkça profesyonel bir katil kurmaya zorlandı ve ona karşı planlanan bireylere intikam peşinde. Corvo’ya görevinde, Dunwall’u ve Outsider’ı kurtarmak için mücadele eden bir direniş grubu olan Loyalistler, Corvo’yu diğer dünyasal kapasitelerle doyurmuş etkili bir varlık olarak yardım ediyor. Dishonored Ücretsiz İndir PC Oyunu Son Derece Sıkıştırılmış Tam Sürüm. Susan Sarandon, Brad Dourif, Carrie Fisher, Michael Madsen, Lena Headey ve Chloë Grace Moretz gibi birkaç sahne sanatçısı oyuna sesli çalışma yaptı. Dishonored Bilgisayar Video Oyunu Bedava İndir.

Dishonored  serisinin oyunlarını beğendiyseniz,  bu yayına daha yakından bakmalısınız. Komple Koleksiyon  tüm ekstralar ve bonuslar ile tam bir macera. Üç orijinal oyuna ek olarak, kit, Void Walkers Arsenal, Brigmore Witches, Dunwall Bıçağı, Dunwall City Denemeleri ve Yeni Ölü Kampanyalar, silahlar ve taze Oynanış. Sahtekarlık, son yıllarda gizli eylem türüne olan en iyi şeydir. Bu oyunda her şey mükemmel.

Sahtekar Torrent İndir

Çevrenin çarpıcı bir stilizasyonu, derin felsefi ima ile ilginç bir hikaye, unutulmaz karakterler, geçiş seviyeleri ve devasa konumlar için sınırsız olanaklar – bunların hepsi tek bir oyun topuna dikkatlice ve çok düzgün bir şekilde dokunan ince iplerdir. Adaleti bulmak, kendi adınızı arındırmak ve masumları kurtarmak, Dishonored’ın arkasındaki ana fikirdir. Ana karakter Kraliçe Jessamine Caldwin’in paralı asker Corvo Attano’dur (sevgilisi ve babası Emily Coldwin’dir). Bir sonraki görevden dönen kahraman, kraliçenin öldürülmesine ve tek mirasçının tahttan kaçmasına tanıklık eder. Kötü diller olayı Corvo’nun kendisinden başkasıyla suçlamıyor. Aslında, bu yüzden Kraliyet Suikastçisinin takma adını aldı.

Neyse ki, Corvo ile çevrili masumiyetine inanan insanlar. Gücünü toplamasına yardımcı olurlar, daha sonra kahramanı Emily’yi aramak için Danwall’a gider. Bu andan itibaren, olayların daha da geliştirilmesi oyuncunun omuzlarına düşer, çünkü ikincisine belirli bir durumda neler yapılabileceği konusunda ilerledikçe birkaç seçenek sunulacaktır.

Bir eylemde bulunmadan önce, eyleminizin gerektireceği sonuçlar hakkında iki kez düşünün. Diyelim ki, antagonistin tavuklarından birini ortadan kaldırmanız gereken bir görevde, başka yöne gidebilir ve hedefi öldüremezsiniz. Bununla birlikte, oyuncunun kollarını tamamen ve tamamen çözülmüş olduğunu belirtmek gerekir, böylece oyunun sadece teşvik edeceği kendi benzersiz geçiş tarzını bulabilir. Örneğin, hiç kimseyi öldürmeden pasifist modda Dysonoredos’tan tamamen geçebilirsiniz, ancak kana susamış bir intikamcı yolunu seçebilir ve yolunuza çıkan herkesi ve herkesi ortadan kaldırabilirsiniz.

Dishonored birçok şey hakkında bir oyundur. İntikam hakkında; ölümcül silahlar ve doğaüstü güçlerle donanmış, çöküşünüzü düzenleyenlerin hepsine intikam peşindesiniz. Bir şehir hakkında; vebanın bastığı sanayi limanı Dunwall güzel, keşfetmek için heyecan verici ve sırları ile bir şey güzel. İnsanlarla ilgili; bir dizi canlı karakter sizi bekliyor ve onları tanıdıkça, entrikalarına, umutlarına ve kalp atışlarına daha fazla çekiliyorsunuz. Ama her şeyden önce, seçim hakkında. Düşmanlarınızla etkileşime geçebilmeniz veya bunlardan kaçabileceğiniz inanılmaz çeşitlilik, Dishonored’ı etkileyici derecede esnek ve tamamen büyüleyici hale getirir.

Sahtekar Torrent İndir

Dishonored, Arkane Studios tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayınlanan 2012 gizli aksiyon-macera video oyunudur. Oyun dünyası, oyun içi hareket ve güçler açısından çoklu keşif yolları için tasarlanmış bir dizi müstakil, görev odaklı alan. Görevler arasında, oyuncu Hound Pits pub adlı merkezi bir merkeze götürülür ve burada oyuncu karakteri Corvo, müttefikleriyle buluşabilir, görev brifingleri ve alternatif hedefler alabilir ve kurtarılan ganimeti yeni ekipmanlara ve yükseltmelere dönüştürebilir. Oyun içi alanlar arasında yükleme rıhtımları, kraliyet mülkleri, yoksulluk içinde olan sokaklar ve bir hamam bulunmaktadır. Oyuncu ilerlemelerini herhangi bir yere kaydedebilir ve oyun bir kontrol noktası kaydetme sistemi içerir. Savaş sırasında kaydetme devre dışı bırakıldı. Oyun, sağlık ve mana (büyü) iksirlerinin etkinliğini değiştiren dört zorluk seviyesine sahiptir, ve düşmanların farkındalığı, verilen hasar ve yanıt verebilirlik. Kolay ortamda sağlık yenilenmesi mümkündür.

sistem gereksinimleri

minimum sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows Vista / Windows 7
 • İşlemci:  3.0 GHz çift çekirdekli veya daha iyisi
 • Bellek:  4 GB sistem RAM’i
 • Sabit Disk Alanı:  9 GB
 • Ekran Kartı:  NVIDIA GeForce GTX 460 veya daha iyisi
 • Ses:  Windows uyumlu ses kartı

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows Vista / Windows 7
 • İşlemci:  2.4 GHz dört çekirdekli veya daha iyisi
 • Bellek:  4 GB sistem RAM’i
 • Sabit Disk Alanı:  9 GB
 • Ekran Kartı:  NVIDIA GeForce GTX 460 veya daha iyisi
 • Ses:  Windows uyumlu ses kartı
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...