Dishonored 2 Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

Dishonored 2 Indir

Uploaded, Share-Online, Googledrive ve torrent gibi Elamigos sunucularının resmi sürümüne sahip olduğunuz bu sayfa ile indirilen Dishonored 2 artık daha kolay, şimdi indirin ve son sürüme kadar güncellenmiş oyunu edinin.
Oyunun ikinci taksiti Arkane Studios tarafından yaratılan ve iki kahramanı ve Karnaka’da orijinalinden 15 yıl sonra gerçekleşen bir ayar tarafından yaratıldı. Oyun formülü, birinci şahıs aksiyonunu, suikastları, gizliliği, hareketliliği ve Dishonored’da gördüğümüz ama iyileştirilmiş acımasız savaş sistemini birleştiriyor.

Sahtekâr 2 Torrent

 

Ücretsiz Dishonored 2 oyun torrent. 2012 yılında Fransız Arkane Studios şirketi, Dishonored oyun projesini oluşturup yayınladı, gizli aksiyon türünde oyun koleksiyonunuzu tamamlayın. Karakter, vebaya giren Danuoll şehrinin genişliklerine aktarılır ve adaletsizlik hüküm sürer. Corvo Atta adlı kahramanı, tüm korkuyu kendiniz için hissedecek, oyunun atmosferine tamamen dalmış olacak. Karakter, işlemediği bir suçtan şüphelenir. İmparatoriçe öldürüldü. Gerçeği bulmak ve masumiyetini kanıtlamak için kahraman bir maske ve keskin bir bıçak kullanır. Dishonored 2 adlı yeni oyunda devam etmek için bu sorumlulukları kim üstlenecek? Belki de farklı bir karakter olacak, Korzo’nun tam tersi? Olabilir, başlık rolünde ölen imparatoriçe Emily adlı bir kızı teslim edecek? Projenin çıktısı ne zaman alacağımız tüm soruların cevapları ve hemen oyunun günü Dishonored 2 torrent indirme herkese mümkün olacak.

Projenin yeni oyun yaratıcılarının detayları açılmıyor ve birçoğu gizli tutuluyor. Çeşitli nedenlerle, birkaç kez transfer edildi ve son tarih 2016 için belirlendi. Ve şimdi, şimdi sona eriyor ve yakında oyun taraftarları bundan zevk alacak. Bilinen şey, video oyununun tüm platformlar için oluşturulmuş olmasıdır. Bir proje oluşturmak aynı geliştirici grubuna aittir ve arsa, oyuncu kuzey ada Tiviya’ya gidecektir. Projenin piyasaya sürülmesini dört gözle bekliyoruz.

Sahtekâr 2 Torrent

Dishonored 2, Arkane Studios tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayınlanan bir aksiyon-macera video oyunudur. PC Gamer bu oyunu “parlak” olarak önerir. Oysa  IGN  “inanılmaz” diyor ve “süper bir devam” Eurogamer tarafından “şaheser” ilan etti.

Ayrıca Game Informer tarafından “sınıfının en iyilerinden biri olan bir intikam oyunu intikam masalı” olarak nitelendirildi. Bu Oyun  , Arkane Studio’nun birinci şahıs aksiyon gişe rekorları kıran takipçisidir. Bu oyun 100’den fazla ‘Yılın Oyunu’ ödülünü kazanmıştır. Watch Dogs 2  , indirmek isteyebileceğiniz harika bir oyundur.

Tasavvuf ve endüstrinin çarpıştığı bir evrende yolunuzu oynayın. İmparatoriçe Emily Kaldwin veya imparatorluk kalkanı Corvo Attano olarak oynamayı seçebilir misin? Oyun boyunca yolunuzu görmeyecek, acımasız savaş sistemini tam olarak kullanacak mısınız veya her ikisinin bir karışımını mı kullanacaksınız?

Düşmanlarınızı ortadan kaldırmak için kendi karakterinizin benzersiz güçlerini, silahlarını ve aletlerini nasıl birleştireceksiniz? Hikaye, seçimlerinize yanıt verir ve oyunun el yapımı görevlerinin her birinde oynarken ilginç sonuçlara yol açar.

Tamamen dile getirilen karakterler olarak, Emily Kaldwin ve Corvo Attano şimdi dünyaya ve hikayeye bakış açılarını ve duygusal tepkilerini getiriyor.

Sahtekâr 2 Torrent

DISHONORED 2’NİN ÖZELLİKLERİ

 • Dünya hakkında daha fazla bilgi edinirken her karakterin güçlerini, aletlerini ve benzersiz şekilde ayarlanmış silahlarını yaratıcı yollarla kullanın. Şehrin sokaklarında yolunuza çıkarken veya çatılarda gizlice girdiğinizde – ve hangi düşmanları yok etmeyi veya yedeklemeyi seçtiğinizi.
 • Gelişmiş kemik cazibesi tamamen yeni yükseltme ağaçlarını hazırlamak, güçlerinizi çok farklı şekillerde özelleştirmenizi sağlar.
 • Hedeflerinizi takip etmek, düşmanları sessizce bağlamak için canlı bir gölge olun, böylece ortak bir kaderi paylaşın veya düşmanlarınızı büyüleyin ve zihinlerine hükmedin.
 • Hedeflerinize ulaşmak için neredeyse sonsuz şiddet, ölümcül olmayan savaş, güçler ve silah kombinasyonlarından birini seçin.
 • Dunwall’un kirli, sıçanlarla dolu sokaklarından çürüyen bir Karnaca’nın yemyeşil egzotik kıyılarına kadar, Arkane’in prömiyeri sanat eserleri ve hikaye ekipleri tarafından oluşturulan stilize yerel yerlere dalın.
 • Dünya sağında, hikayesi, tasarımı ve çeşitli stilleri ile zengin bir karakter.
 • Ayrıca, toz fırtınaları ve savaşan hizipler tarafından tahrip edilen Toz Bölgesi gibi imza misyonu yerlerinin yanı sıra, değişen duvarlardan, ölümcül tuzaklardan ve saatli askerlerden yapılmış bir delinin konağı ile noktalanıyor.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Gereksinimler:

 • İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7/8 / 8.1 / 10
 • İşlemci: Intel Core i5-2400 / AMD FX-8320 veya üstü
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7970 3 GB veya üstü
 • Disk Alanı: 60 GB boş alan.

Önerilen Gereksinimler:

 • İşlemci: Intel Core i7-4770 / AMD FX-8350 veya daha üstü
 • Bellek: 16 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 480 8 GB veya üstü
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...