Dirt 4 Indir

3/5 - (2 votes)

Dirt 4 Indir

Dirt 4 yarış önde Codemasters tarafından geliştirilen bir ralli temalı araba yarışı video oyunu. Bu bir Microsoft PC oyununun yanı sıra PlayStation 4 ve Xbox One’da oynanacak şekilde yayınlandı. 2017 yılında başlatıldı,

Kir 4, off-road yarışlarını yepyeni bir seviyeye taşıdı. Araba yarışı hayranları için eğlenceli bir oyundur ve kendi ralli rotanızı oluşturmanıza izin veren sahne adı verilen bir özellik sunar ve benzersiz aşamaların sayılamayan stilleri bu şekilde oluşturulur. Bu oyun inanılmaz derecede gerçekçi bir deneyim ve araba yarışı oyunlarını seven oyuncular için iyi bir oyun sunuyor. PC oyunları ve diğer konsollar arasında piyasaya sürülen en iyi araba yarışı oyunlarından biridir. Codemasters ralli yarışları için yeni standartlar belirledi, ayrıca bu oyunun kariyer modu çok iyi düşünülmüş ve sunulmuştur ve oynamak için bir zevktir!

Motor sporları doğası gereği tehlikelidir. DiRT 4 tamamen bu tehlikeyi kucaklamakla ilgilidir. Off-road yarışları için kesinlikle hayati olan heyecan, heyecan ve adrenalin hakkında. Ve daha da fazlası, bu duyguyu sevmekle ilgili. Tamamen düz bir uçurum damlasının yanına itmekle ilgili. Biraz fazla küçük olan boşluğu bulmak. Bir kamyonda ne kadar hava alabileceğinizi görmek. Buna ‘korkusuz’ diyorlar. DiRT 4 ayrıca Sahne Alanınız adlı oyun değiştiren bir sisteme sahiptir; bir düğmeye basarak neredeyse sonsuz sayıda benzersiz sahne üretmenizi sağlayan yenilikçi bir ralli rotası oluşturma aracı. Konumunuzu seçiyorsunuz ve rota parametrelerini ayarlıyorsunuz, sonra Sahne Alanınız yarışabileceğiniz, arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz ve daha sonra zamanınızı yenmek için onlara meydan okuyabileceğiniz benzersiz bir ralli sahnesi oluşturmak için zor işi yapıyor.

Dirt 4 İndir

Dirt 4 (DiRT4 olarak stilize edilmiştir) Codemasters tarafından geliştirilen ralli temalı bir yarış video oyunudur. Oyuncular, değişen hava koşullarında asfalt ve arazi arazisinde zamanlı sahne etkinliklerinde yarışırlar. Ralli aşamaları beş yere yayılıyor: Avustralya’da Fitzroy, İspanya’da Tarragona, ABD’de Michigan, İsveç’te Värmland ve Galler’de Powys. Otomobiller, 1980’lerin B Grubu otomobilleri, 1990 ve 2000’lerden A Grubu ve N Grubu otomobilleri ve 2010’lardan R Grubu otomobilleri gibi çok çeşitli yarışma sınıflarından ve zaman aralıklarından çekilmektedir. Oyun Dünya Ralli Arabaları veya Dünya Ralli Şampiyonası ile ilişkili herhangi bir unsur içermez. Dirt 4 ayrıca, oyuncunun tanımladığı bir ayara ve parametrelere dayalı olarak işlemsel olarak ralli aşamaları oluşturan “Sahne Alanınız” adlı yeni bir özellik de sunar.

Motor sporları doğası gereği tehlikelidir. DiRT 4 tamamen bu tehlikeyi kucaklamakla ilgilidir  . Off-road yarışları için kesinlikle hayati olan heyecan, heyecan ve adrenalin hakkında. Ve daha da fazlası, bu duyguyu sevmekle ilgili. Önemli bir uçurum damlasının yanına doğru itmekle ilgilidir DiRT 4 ayrıca  Sahne Alanı adı verilen oyun değiştiren bir sisteme sahiptir; bir düğmeye basarak neredeyse sonsuz sayıda benzersiz sahne üretmenizi sağlayan yenilikçi bir ralli rotası oluşturma aracı. Konumunuzu seçiyorsunuz ve rota parametrelerini ayarlıyorsunuz  , sonra Sahne Alanınız yarışabileceğiniz, arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz ve daha sonra zamanınızı yenmek için onlara meydan okuyabileceğiniz benzersiz bir ralli sahnesi oluşturmak için zor işi yapıyor.
Motor sporları doğası gereği tehlikelidir. DiRT 4 tamamen bu tehlikeyi kucaklamakla ilgilidir. Off-road yarışları için kesinlikle hayati olan heyecan, heyecan ve adrenalin hakkında. Ve daha da fazlası, bu duyguyu sevmekle ilgili. Tamamen düz bir uçurum damlasının yanına itmekle ilgili. Biraz fazla küçük olan boşluğu bulmak. Bir kamyonda ne kadar hava alabileceğinizi görmek. Buna ‘korkusuz’ diyorlar.
DiRT 4 ayrıca Sahne Alanınız adlı oyun değiştiren bir sisteme sahiptir; bir düğmeye basarak neredeyse sonsuz sayıda benzersiz sahne üretmenizi sağlayan yenilikçi bir ralli rotası oluşturma aracı. Konumunuzu seçiyorsunuz ve rota parametrelerini ayarlıyorsunuz, sonra Sahne Alanınız yarışabileceğiniz, arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz ve daha sonra zamanınızı yenmek için onlara meydan okuyabileceğiniz benzersiz bir ralli sahnesi oluşturmak için zor işi yapıyor. Stage’iniz, deneyimli ralli oyuncularının daha uzun, daha teknik rotalar oluşturmasına izin verirken, yeni gelenler yeteneklerini geliştirdikçe daha kısa yollar oluşturabilirler.
DiRT 4 ile Codemasters, geçen yılki DiRT Rallisi’nden gelen heyecan ve gerçekçilik seviyelerini, daha önce eleştirmenlerce beğenilen önyargıları olan DiRT 2 ve DiRT 3’te korkusuz heyecan, erişilebilirlik ve adrenalin yakıtlı yarışlarla birleştirmeye çalıştı.
Colin McRae Ralli oyunları tarafından kurulan temeller üzerinde inşa etmeye devam eden klasik ralli yarışları, resmi FIA Dünya Ralli Kros Şampiyonası’nın morarma yarışmaları, yarış kamyonları ve arabalarının çılgın savaşları ve Joyride’daki açık hava olaylarının çılgın eğlencesi üç kıtaya yayılan konumlardan zorluklarla karşılaşacak.

Kir 4 Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Kir 4 bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “DiRT 4.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Dirt 4 klasörünün içini çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi:  Windows 7, Windows 8, Windows 10’un 64bit Sürümleri
 • İşlemci:  AMD FX Serisi veya Intel Core i3 Serisi
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran  Kartı : 1GB VRAM ile AMD HD5570 veya NVIDIA GT440 (DirectX 11 ekran kartı gerekir)
 • Ağ:  Geniş bant İnternet bağlantısı
 • Depolama:  50 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı:  DirectX Uyumlu ses kartı
 • Ek Notlar:  Desteklenen Ekran Kartları: NVIDIA GT 440 veya Üstü, GT 530 veya Üstü, GT 630 veya Üstü, GT 720 veya Üstü, GTX 900 Serisi, GTX 1000 Serisi AMD HD 5570 veya Üstü, HD 6570 veya Üstü, HD 7570 veya Üstü , R7 Serisi, R9 Serisi, RX Serisi

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...