Dirt 3 Torrentle Indir

Rate this post

Dirt 3 Indir

Dirt 3’teki sürüş sıkı ve duyarlı hissediyor ve altı ayar seçeneği herhangi bir arazi türünü dengelemek için geri dönüyor. Finlandiya, Michigan, Norveç, LA, Kenya ve Monako’da araba sürmek harika bir duygu. Otomobiller en ufak kontrol dokunuşlarına etkili bir şekilde tepki verir ve sıkı frenleme ihtiyacı ön plana çıkar. Çakıldan asfalt veya kar üzerine yapılan her slayt önemli hissedilir ve varyasyonlar aşırı konsantrasyon gerektirir. Yarışmacılar ön cama bir kar spreyi attığında, etki uygun şekilde kaotiktir. Yağmur, kar ve gece sürüşünün eklenmesi sadece kozmetik değildir – farlar gereklidir, silecekler meşgul kalır ve lastikler test edilir.

Dirt 3 Torrentle İndir

DiRT 3, geçen yıl yenilmez bir resepsiyona sunulan bir ralli yarış oyunudur. Katkısız sürüm, geçen yıl sunulan tüm indirilebilir içeriği tam oyunun kendisine kazandırır. Thats 20 değerinde otomobil, parça ve ek hediyeler. Grafikler, sesler ve oynanış her biriyle ilişkilidir ve yine de güzel görünmektedir. Arabalar tamamen ustaca idare ediyor ve oyuna şefkatle dökülen genel cila henüz destekleyici değil. Gerçek baskı bu oyun için doğru yayındır.

Twisted Metal incelememi kabul ederseniz, bu oyunun kural olarak ne kadar derin olduğunu bileceksiniz. DiRT 3 çok daha basit bir olaydır. R2 ve L2 dikkate alınarak fren / geri vites dikkate alınarak hızlandırın. Direksiyon, D pedini veya sol kasayı dikkate alarak perdelerdir. Üçgen düğmesi, daire el frenini çekerken ön plana doğru bakar. Bu, her biri gevşek bir çağrıda ve çöreklerin el freni ile bitirilmesinden dolayı önemlidir. Bir efekt üretmeye başlar başlamaz, araçların çakıl, ahşap, taş, kar veya kum gibi yol tutuşunun ne kadar mütevazi olduğunu ve arabanın farklı davrandığını ve tüm dönemin mükemmel şekilde davrandığını beyan edersiniz. Salıncak otomobillerin sahip olduğu sonuç, oldukça dikkat çekici.

Menüde yarış keyfiniz için birkaç seçeneğiniz var. DiRT turu bu oyunun eti. Burada paylaşabileceğiniz birçok yarış ve yarışma var. Bunlar her sezon dört şampiyona ve her şampiyonluğun yarışlara sahip olduğu dikkate alınarak mevsimlere ayrılıyor. Yani burada bir araya gelmek için bir sürü yarış var. Her şampiyonada enerjik olabilmek için, şampiyonada kesin olarak yer almayı kabul etmek için puanları artırmalısınız. Keyifli bir sürücü olduğunuzu kanıtladıktan sonra, dünya turlarını hünerle çözüyorsunuz. Bu en üst düzeyde yarışıyor ve zor. Eğer put-on olarak bu oyunun para birimi olan kar sürücüsü temsilcisi. Daha fazla arabanın, daha zorlu şampiyonaların ve daha fazla parkurun kilidini açmanızı sağlayacak temsilcinizi göz önünde bulundurarak büyütün Tek artiste, kilidini açtığınız arabaları kullanarak herhangi bir pistte yarışabileceğiniz bir şey yapıyor. Dahası, yürürlüğe girerken tamamen yararlı olan bir felaketi geri sarabilirsiniz. Ayrıca, dünyaya en kısa sürede ne kadar hoş olduğunuzu görmek için bir dönem prosedürlerinde yarışabilirsiniz. Özellikle herhangi bir arabayı ve herhangi bir pisti kullanabilmenizden zevk aldım, çünkü pratik olarak doğru bir şekilde kullanabilirsiniz.

Dirt 3 Torrentle İndir

Bu oyunu online yapmak size çok eğlenceli bir deneyim sunar. Çok oyunculu yarışlar, reçel oturumları oluşturmak için ellerinizi elinize almanızı sağlamak için kolay bir şekilde itiraf payı olarak olabildiğince profesyonel tur yarışlarında bitişik olarak yarışmak için ısrar ediyor. Sevdiğiniz konu sadece yaklaşık olarak çevrimiçi olacak sevgilisi tabanı katman ve yeni unlockable kar elde etmek için kendinizi kazanmak. Dolayısıyla, onunla savaşmaya uygunsanız, ödüllerin bolluğu var. Rakibinizin bileşik seviyesi daha fazla taraftar kazanırsınız. DiRT 3 ayrıca bağlantılarınızın size karşı koymak için bölünmüş bir ekran moduna sahiptir. Bu son derece eğlencelidir, çünkü arkadaşlarınızı hendekte arabaya itmekten duyduğunuz his çok eğlencelidir. Bu tek sanatçıyı çalacak olan yapay zeka o kadar da zevkli değil, ama pek çok sürüş yardımını durduran belirsizlikler arttı. Eğer perspektif varsa, bu sahne tüm havalandırılır kayma ve amaçsız olacak gibi inanılmaz bir ralli deneyimi için hazırlıklı olun. Grafikler kendilerini yemyeşil görür ve hedeflediğiniz ortamlar çeşitlidir ve önyükleme için saftır. Kar derin, beyaz görünüyor ve bu şekilde sürülüyor. Çölün bunaltıcı sıcaklığı sizi yavaşlatır. Eğim verdiğiniz hız, kalitenin bulanıklaşmasına neden olur, ancak yine de iyi görünür. Otomobillerin detaylarını görmek de anlaşılabilir. Kaputun ve ön camın zıplayan hava etkileri, yakından iyi bir şekilde. Grafik seviyesi burada oldukça yüksek. Kar derin, beyaz görünüyor ve bu şekilde sürülüyor. Çölün bunaltıcı sıcaklığı sizi yavaşlatır. Eğim verdiğiniz hız, kalitenin bulanıklaşmasına neden olur, ancak yine de iyi görünür. Otomobillerin detaylarını görmek de anlaşılabilir. Kaputun ve ön camın zıplayan hava etkileri, yakından iyi bir şekilde. Grafik seviyesi burada oldukça yüksek. Kar derin, beyaz görünüyor ve bu şekilde sürülüyor. Çölün bunaltıcı sıcaklığı sizi yavaşlatır. Eğim verdiğiniz hız, kalitenin bulanıklaşmasına neden olur, ancak yine de iyi görünür. Otomobillerin detaylarını görmek de anlaşılabilir. Kaputun ve ön camın zıplayan hava etkileri, yakından iyi bir şekilde. Grafik seviyesi burada oldukça yüksek.

Peki banka hesabına diske eklenen ek DLC nedir? Hep birlikte 13 yardımcı araba ve 12 ek rota ve parkur var. Bunlar Peugeot 205, Saturn Sky, Ford Mustang, Monte Carlo ve Shibuya pistlerini sunuyor. Bunlar buna değer ve bu oyuna meydana gelen yeni baharatları monte edin. Daha sonra, birleştirilmiş DC’ye erişeceksiniz. Bu, Battersea’da eylemler, stuntlar ve sürüş becerilerinizi değiştirmenize izin veren ilkel bir kendinizdir. Burada Gymkhana adı verilen bir mod tanıtıldı ve hava hileleriyle ilgili ayrıntılar ve küfür ve kalabalığı vay. Smashing blokları, drama sıçramaları, kayıp ve çörek gibi yüksek dönüşleri gerçekleştirebilirsiniz. Değişim eylemleri zincirlerini gerçekleştirmek, sizin için aşamalı bir çarpan ve böylece daha fazla puan payı dikkate alınarak gerçekleşecektir. Bu mod, DiRT turunuz sırasında DC miktarında çeşitli görevleri tamamladığınız için yarıştan iyi bir çatlak. İyi yarış formülüne çeşitlilik ve gerçek mizah ekler. Oyundaki ve menüdeki müzikler fena değil ve içinde bulunduğunuz gibi geleneksel bir hermetik var. Motorlar siz hızlandıkça mırıldanıyor ve virajlarda ilerlerken frenler çığlık atıyor.

Genel olarak eklenti baskısı çoğu oyuncunun başarması gerektiğini düşünüyorum. Bu yarış gemini kaçırdıysanız, ilk büyüme geçişi bunu çok öğütlerim. Disk üzerindeki DLC seçimi oldukça keyifli ve oyun hiç yanlış kullanılmadı. Grafikler veya arabalar ve ortamlar hala devasa görünüyor. Sonra Gymkhana yarışları ve püf noktaları endişe çeşitli gösteri ve ralli yarış oldukça eğlenceli. Yardımların işe yaradığına inanıyorsanız, öğrenme eğrisi çok uzun olabilir, bu parlaklık için önce yürürlükte olduğunu kabul ediyorum. Bu, Mayıs 2012’de DiRT hesaplaşma yüzeylerine kadar gelişmenizi sağlayacaktır.

Dirt 3 Torrentle İndir

DiRT 3 Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Dirt 3 için bir indirme sayfasına yönlendirileceksiniz. Şifre istenirse.
 2. İndirme işleminizi tamamlamak için bir ayna seçin. Torrent indirme kullanıyorsanız, önce uTorrent’i indirmeniz gerekir  .
 3. Dirt 3 indirmeyi tamamladıktan sonra .iso dosyasını PowerISO  veya  Daemon Tools gibi bir yazılım kullanarak açın  .
 4. Oyun kurulumunu .iso dosyası içinde çalıştırın. Oyun kurulumuna gidin (varsayılan olarak her şeyi bırakabilirsiniz) ve oyunu yükleyin.
 5. Kurulum tamamlandıktan sonra, “PLAZA” klasörünün içeriğini kurulum dizinine kopyalayın (zaten mevcut olan dosyaların üzerine yazın). Varsayılan konum C: // Program Dosyaları (x86): // Dirt 3 Complete Edition
 6. Şimdi oyunu masaüstü kısayolundan başlatabilirsiniz.
 7. Oyunun tadını Çıkar!

DiRT 3 Sistem Gereksinimleri

En az:

 • İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP, Vista veya Windows 7
 • İşlemci: AMD Athlon ™ 64 X2 2.8 GHz, Intel Pentium® D 2.8 GHz
 • Bellek:  2 GB
 • Ekran Kartı:  AMD Radeon ™ HD 2000 256 MB, NVIDIA® GeForce® 8000 Series 256 MB
 • Yığın  hafıza / Bellek: 15 GB

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: Windows Vista® veya Windows® 7
 • İşlemci: AMD Phenom ™ II veya Intel® Core ™ i7
 • Bellek:  3 GB
 • Ekran Kartı:  AMD Radeon ™ HD 6000 Series
 • Yığın  hafıza / Bellek: 15 GB
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...