Diner Bros Indir

Diner Bros Indir

Çok ilginç, ancak düşük profilli ve üzücü, bu yüzden ilk incelemeyi yapmaya karar verdik. Overcooked’ı sevdiyseniz, kesinlikle denemelisiniz. Japonca desteklenmiyordu, ancak İngilizce kötüydü ve sıkışıp kalmadan sonuna kadar mutlu bir şekilde oynayabilirdik. Ana oyunla aynı miktardaki yeni aşamaları, piyasaya sürüldükten sonra bile ücretsiz olarak eklenmesini ve harika kullanıcı desteğiyle geliştirme ekibinden etkilenmeyi mümkün kılan ilk incelemeydi.

Bu tycoon oyununu sadece bir cep telefonu oyunuyla oynadık. İlk başta İngilizce konuşmanıza bile gerek yok ama kontroller kontrol, boşluk ve ok tuşları. (Aynı zamanda bir çubuk da olabilir) Basit görünüyor mu? Bu oyunu oynarsanız, elleriniz bükülür ve bol miktarda beyin çardağınız olur.
Ve kahramanın biraz daha hızlı yürümesini istiyoruz, yürümeyin, koşun! Bir işletme olmak istiyor musun? !!! İflas etmek ister misin? Daha çok çalış! Avantajları: Sevimli, kullanımı kolay, zihninizi arındırın, iş adamı oyununu seviyorsanız lütfen satın alın! Dezavantajlar: Ellerim bükülmüş, düşünüyor ve yemek yapıyoruz, kendime kızıyoruz, bundan sonra ne yapmalıyım, beyin bir süre duruyor. Ve alıştırma çok ㅡ ㅡ domates ve Çin lahanası ve biraz bekledim… Lütfen zamanı artırın.

Diner Bros,  müşterilerinize çok acıkmadan önce yemek pişirip servis etmeniz gereken çılgın bir  yemek pişirme ve restoran yönetimi oyunudur. Az önce lokantanı açtın. İlk müşteriler yerlerini alırken mutfağa koşuyorsunuz. Bir müşteri hamburgerinde domates istemiyor, diğeri içki istiyor. O masalar da kendi kendilerini temizlemeyecek… Çok uzun   sürerseniz müşterileriniz kızgın ve aç bırakacak ve yakında işsiz kalacaksınız! Küçük, hamburger pişirmeye ve birkaç meraklı müşteriye içecek sunmaya başlayın. Restoranınızı yeni tariflerle yükselterek, yemek alanını genişleterek, personeli işe alarak ve   müşterilerinizi etkileyerek , akşam yemeğiniz hızla hareketli bir nokta haline gelebilir.

Grafikler

Restoranın dışında pek fazla aktivite olmadığı için, rahat çizgi grafikler bu tür için oldukça uygundur. Grafikler zayıf kontrastlı ve yavaştır, bu da bu oyunu oynarken eğlenceden önemli ölçüde uzaklaşır. Zaman zaman, her bir müşterinin üzerindeki azalan zaman çubuklarını görmeye çalışmak zorlaşırken, çoğu zaman oyun tuhaf bir şekilde yavaştır. Hangi etkinliğe öncelik verilmesi gerektiğini görmek için ekranınızı dikkatlice kontrol etmeniz gerekir.

Oynanış

Oyun ve mekanik, bu Diner Bros incelemesinin temel parçalarıdır. Bu oyun, her zaman sizden daha hızlı hareket eden rahatsız edici zamanlayıcı dışında çok az şey sunuyor. Bu türdeki diğer iyi bilinen oyun olan Overcooked’ın aksine burada ortam değişikliği yoktur. Yemek hazırlamanın belirli bir zamanlayıcısı vardır ve müşterilere zamanında hizmet etmezseniz para kaybedersiniz. Farklı sayıda müşteriyi memnun etmek ile yemekleri doğru bir şekilde hazırlamak arasında denge kurmalısınız. Jogger’lar ve inşaat işçileri gibi hepsi farklı zamanlayıcı ihtiyaçları olan farklı müşteri türleri vardır.

Oyun, çeşitli yemekler hazırlamak için kullanmanız gereken farklı malzemeleri gösterir. Bununla birlikte, malzemeleri farklı yerlerde bulabilirsiniz ve bunlara ulaşmak, duyarlı olmayan kontrollerle eğlenceli değildir. Bu oyundaki her şeye, ekranda olup biten her şeyle kolayca takip edebileceğiniz fırındaki yiyecekler de dahil olmak üzere bir zamanlayıcı eklenir. Oyun, kooperatif oynamak için eğlenceli olan farklı mutfak konfigürasyonları sunar.

Kontroller

Bu oyunun en kötü yanı, gecikmeli oynanışla daha da kötüleştirilen hantal, tepkisiz kontroller olmalı. Tercih ettiğiniz kontrol düğmelerini haritalayabilseniz de, süreç sezgisel olmaktan uzaktır ve düğmelerin planlandığı gibi çalışmadığını öğrenerek kolayca hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Yeni başlayan oyuncular için bu deneyim çıldırtıcı olabilir ve kendinizi kontrol cihazınızı fırlatırken bulabilirsiniz.

Diner Bros Indir

Tekrar Oynatma Değeri

Bu oyun, tek tasarruf zarafetiyle oynamaya devam etmek için çok az teşvik sunuyor, arkadaşların farklı restoran kurulumlarında size katılabileceği kooperatif modu. Oyun, yeni içerik açısından pek bir şey sunmuyor ve hizmet verdiğiniz menülerde bile çok az yenilik var. Kampanyayı 5 saat veya daha kısa sürede bitirebilirsiniz ve daha sonra bu oyunu oynamak için kontrol cihazını elinize alıp almayacağınız şüphelidir.

Sonuç

Oyun biraz kasvetli görünse de, bu oyun ile Overcooked gibi aynı türdeki bir başlık arasında hızlı bir karşılaştırma yapabilirsiniz. Her ikisi de pişirme simülasyon oyunlarıdır, ancak ikisi arasındaki yaratıcılık farkını kolayca anlayabilirsiniz. Diner Bros gecikmeli ve çok az çeşitli menüler veya ayarlar sunarken, Overcooked basit bir pişirme sim oyunu için çok fazla macera sunuyor.

Sistem gereksinimleri!

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 2,4 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1024 MB VRAM
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Gamepadler Önerilir

Nasıl kurulur

  • Oyun indir
  • Winrar VEYA Winzip ile Çıkarın
  • Kurulumu Çalıştırın ve Yükleyin
  • Oynayın ve Keyfini Çıkarın

Leave a Reply