Diablo 3 Indir

5/5 - (1 vote)

Diablo 3 Indir

Diablo 3 beceri tabanlı bir video oyunudur. Sadece ‘saldırı’ ve ‘iksir’ düğmesine tekrar tekrar basarak gelmeyeceksiniz.Diablo, Blizzard’ın en tanınmış oyunlarından biridir. Bu oyunun selefi Diablo 2, çevrimiçi çok oyunculu dünyayı bir fırtına ile aldı. Son taksit doldurmak için büyük ayakkabı vardı. Ancak Blizzard, uzun zamandır hayranlar ve yeni gelenler için bir devam filmi yaratmayı başardı.

Diablo, Blizzard tarafından geliştirilen bir aksiyon RPG serisidir. Moniker “dünyanın en tehlikeli oyunu” taşımasına rağmen, Diablo 3 oldukça çekici görünüyor. Karikatürize sanat tarzı, her karakter, kahraman ve canavarlarla ilgili her ayrıntıyı vurgular.

Diablo 3’ün hikayesi uzun zamandır fantezi hayranlarına tanıdık gelebilir. Anlatı klişelerle doludur. Ancak, hikaye arkı bu oyunun satış noktası değil. Bunun en güçlü yanı oyunun içinde. Hikaye, oynamaya başlamak için oyun içi bir neden vermek için hazırlanmış. Diablo 3’te bazı istisnai sesler var.

Diablo 3 beceri tabanlı bir video oyunudur. Sadece ‘saldırı’ ve ‘iksir’ düğmesine tekrar tekrar basarak gelmeyeceksiniz. Diablo 3’te her biri farklı ve benzersiz becerilere sahip beş farklı sınıf vardır. Sınıflarında ustalaşan oyuncular bu oyunda savaş kazanıyor. 

Deneyiminizi daha kişisel hale getirmek için Blizzard oyuna bir arkadaş listesi seçeneği ekledi. Geniş Diablo 3 topluluğunda arkadaşlarınızla bağlantıda kalın.

Diablo 3 İndir

Bu programı nerede çalıştırabilirsiniz?

Diablo 3 anlık bir klasiktir. Ortalama bir donanıma sahip tüm Windows ve Mac sistemleri bu eylem RPG’sini çalıştırabilir. Xbox One ve PlayStation 4 gibi bazı konsollar da oyunu çalıştırabilir.

Daha iyi bir alternatif var mı?

Diablo 3, Blizzard’ın daha tanınmış oyunlarından biridir. Çevrimiçi oyun endüstrisinde en iyi aksiyon tabanlı, hızlı tempolu RPG’dir. Amiral gemisi MMORPG World of Warcraft’a bir alternatif sunuyor.

Bizim almak

Diablo 3, hayatınızın tonlarca saatini çalacak bir aksiyon RPG. Büyüleyici sanat tarzı sizi cezbederken, zorlu oyun bu oyuna aşık olmanızı sağlar.

İndirmeli misin?

Evet. Diablo 3, başarılı selefinin belirlediği beklentileri karşılıyor. Topluluk etkin ve geliştirici hala daha fazla içerik ekliyor ve oyunu geliştiriyor.

In  Diablo 3  oyunu, rünler size görülmemiş vermek  beceri ve güçler üzerinde kontrol element hasar tipleri, doğruluk ve etkisi alanının değiştirilmesi; yavaşlama ve sersemletme gibi yeni zayıflatıcı efektler eklemek ve hatta yeteneklerinizin doğasını ve görünümünü değiştirmek. Blizzard’dan Diablo III  , bu mirasın mirasçısı ve Sanctuary dünyası için bir vizyon oluşturmaya devam etmek için oyuna daha da fazla unsur ekledik. PC için Diablo 3  , melekler ve şeytanlar arasındaki ebedi çatışma tarafından tahrip edilen bir dünya olan Sanctuary’de belirlenen bir tür tanımlayıcı aksiyon RPG’dir.

Bazen bir kahramanın yardım eli gerekir. İzleyiciler, Burning Hells ile savaşta size katılmaya yetecek cesur şampiyon, Henchmen’e benzer Diablo II  , ilgili silah ve zırhlarla donatılabilecekleri için, ancak kendi becerileriyle yükseltilebilirler, nasıl savaştıklarını ve hangi pasif faydaları özelleştirmenizi sağlarlar. Onlar da kendi başlarına tenha kişilikler.

Sanctuary’deki yolculuğunuz sırasında insanlarla tanışıp onlara yardım ederken, dünyanın en yetenekli ustalarından bazıları sizinle seyahat etmek için oturum açacak. Bu zanaatkârlar, vahşi doğada bulacağınız malzemeleri, gereksiz eşyalardan iyi bir kullanıma sokabilir,  özelleştirilmiş zırh takımlarını çekiçleyebilir  veya güçlerini açmak için taşları birleştirebilir. Diablo III’teki

mücadele   , gıcırdama, düşmanları hırpalama ve katliamı izlemenin yerleşik modelini izler – ancak daha derin ve daha zengin. Her sınıf için savunma yetenekleri takımları daha taktiksel olasılıklar anlamına gelir; iksirlerdeki bekleme süreleri hedeflerinizi dikkatlice seçmeyi ve savaş alanını kontrol etmeyi garanti eder  kavgaya getirdiğiniz kadar önemlidir ve sağlık kürelerinin varlığı, hareketliliğin yaşam ve ölüm arasındaki fark anlamına gelmesini sağlar. Diablo III’te

yedi sınıf vardır  ; beşi ( barbarcadı doktoruiblis avcısıbüyücü ve  keşiş ) Sanctuary savaşının gazileridir. Haçlı onlara Ruhların Ocağı genişlemesinde ve Necromancer paketinin Yükselişinden büyücü olarak katılır, düşmanlarla yırtılmak için birçok yeni yıkıcı hile sahiptir. Her sınıfın benzersiz bir kaynak sistemi  ve uygun şekilde farklı bir oyun stili vardır.
Oyundaki başarılarınızın görsel bir temsili olarak tüm Blizzard oyuncuları tarafından görülebilen bir pankart, bir savaş standardı ile başarılarınızı gösterebileceksiniz  . Ve benzersiz hedeflere ulaşmanıza ve Sanctuary dünyasında her zamankinden daha fazla zafere ulaşmanıza izin verecek olan daha fazla ‘oyun sonu’ ilavesinin gelmesini beklemelisiniz.

Önerilen Sistem Gereksinimleri – Can I Run Diablo 3

  • İşlemci:  Intel  Core 2 Duo 2.4 GHz veya  AMD  Athlon 64 X2 5600+ 2.8 GHz
  • CPU SPEED: Bilgi
  • Rastgele erişimli hafıza: 2 GB
  • İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 (En Son Hizmet Paketleri)
  • VİDEO KARTI:  NVIDIA  GeForce 260 veya ATI Radeon HD 4870 veya daha iyisi
  • PİKSEL SHADER: 4.0
  • VERTEX SHADER: 4.0
  • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 12 GB
  • ÖZEL VİDEO RAM: 512 MB

Sonuç

Bunlar ilk Diablo III izlenimlerimiz – yakında daha ayrıntılı gösterimler ve son Softonik derecelendirmeyle güncelleyeceğiz.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...