DFX Audio Enhancer Indir

5/5 - (1 vote)

DFX Audio Enhancer Indir

DFX Audio Enhancer  ,  3D surround ses, daha yüksek doğruluk ve gürleyen bas ile geliştirerek bilgisayarınıza Yüksek Çözünürlüklü ses kalitesi getirir  . Sadece DFX’i kurun ve  PC’nizin sağladığı ek ses netliği ve etkisine hayran kalın  . DFX, web sitelerinin, müziğin, videoların, İnternet radyosunun , oyunların, görüntülü sohbetlerin ve diğer programların sesini geliştirecektir  . DFX Audio Enhancer’ın  Keşif özelliği  , doğrudan DFX kullanıcı arayüzünden yeni müzikleri kolayca keşfetmenizi, müzik videolarına erişmenizi, şarkı sözlerini görüntülemenizi ve daha fazlasını yapmanızı sağlar.

DFX Audio Enhancer , ses kalitesini  önemli ölçüde  artırır Windows PC’nizde olağanüstü oynatma kalitesi sağlayan 3D Surround, daha yüksek aslına uygunluk, güçlü bas ve daha fazlasıyla en sevdiğiniz programların ve web sitelerinin listesi.

DFX Audio Enhancer Indir

Kullanımı Kolay ve Özelleştirilebilir
DFX’i kurun ve müzik, video, oyun veya sesli herhangi bir şeyi oynatmaya başlayın. Bu kadar! Standart ayarlarıyla, bilgisayarınızın şimdi sağladığı ek netlik ve etkiye hemen hayran kalacaksınız. Ses  ayarlarınızın ince ayarını yapmak da kolay bir seçenektir. DFX, her tür müzik için fabrikada ayarlanmış ön ayarların eksiksiz bir listesinin yanı sıra size rehberlik edecek araç ipuçları içeren sezgisel bir arayüze sahiptir. Hatta kendi özel ön ayarı oluşturabilir ve kaydedebilirsiniz.

Gelişmiş DSP Ses Kalitesi İyileştirme Etkileri
Herhangi bir ses programının en önemli yönü, ne kadar iyi ses çıkardığıdır. Ses kalitesi son derece öznel olabilse de, hem gözden geçirenlerin hem de kullanıcıların genel fikir birliği, DFX’in ses kalitesinin olağanüstü olmasıdır.

Sistem Çapında İyileştirme
Ziyaret ettiğiniz tüm web sitelerinde daha zengin ve daha net ses deneyimi yaşayın: YouTube, Pandora, Netflix, Hulu, CNN, ESPN, Last.fm, Vimeo, Dailymotion, Facebook, Yahoo !, Google+, Amazon.com, Google Play, iTunes Film Fragmanları, TuneIn, Grooveshark, MOG, VEVO, Rdio, Rhapsody, Flickr, Deezer, Slacker Radio, Jango, SoundCloud, Songza, Turntable.fm, iHeartRadio, SiriusXM İnternet Radyosu ve diğer tüm web siteleri. Çevrimiçi ve masaüstü oyunları oynarken daha fazla ses efektini deneyimleyin: Zynga, Angry Birds, Yahoo! Oyunlar, Games.com, Addicting Games, Miniclip, Nickelodeon Games, Shockwave.com, PBS Kids Games, Pogo.com, MSN Games, Disney Games, Cartoon Network Games, World of Warcraft, Guild Wars, Diablo, The Sims, SimCity, Starcraft, Madden NFL ve diğer tüm oyunlar.

Favori film ve müzik uygulamalarınızda stüdyo kalitesinde ses deneyimini yaşayın: iTunes, Spotify, Windows Media Player,  Winamp , VirtualDJ, VLC media player, Media Player Classic, QuickTime Player, RealPlayer, Rhapsody Software, JetAudio, GOM Player, MediaMonkey, DivX Player, foobar2000, KMPlayer, Songbird,  BS.Player , JRiver Media Center, Pandora One, Last.fm Scrobbler ve diğer tüm medya oynatıcıları. Skype, Google Sohbet, Google+ Hangouts, Windows Live Messenger, Yahoo! üzerinden kişilerle sohbet ederken veya web konferansı yaparken net ve yüksek seslerin keyfini çıkarın! haberci, Camfrog, Paltalk, GoToMeeting, WebEx Meetings, Adobe Connect ve diğer tüm sesli ve görüntülü sohbet programları. Bilgisayarınızda DVD ve Blu-ray filmleri ve TV şovlarını izlerken daha emici ve güçlü video müzikleri deneyimleyin.

Profesyonel Ekolayzer
DFX Gold Edition şimdi ilk defa gerçek profesyonel kalitede eşitlemeyi PC kullanıcıları için kullanılabilir hale getiriyor. DFX Gold, Grammy ödüllü üreticiler ve mühendisler tarafından kullanılan Mix Magazine ödüllü çok bantlı EQ içerir.

Hoparlörler ve Kulaklık Modları
Dinleme ortamı bölümü, dinleme ortamınız için hızlı bir şekilde optimize edilmiş ses elde etmenizi sağlar. Hoparlör modu, hoparlör sistemleri aracılığıyla dinleme deneyiminizi optimize eder. Kulaklık modu, kulaklık aracılığıyla dinleme deneyiminizi optimize eder.

İnce Ayarlanmış Müzik Ön Ayarları
DFX, ses sisteminize ve dinleme zevklerinize en uygun ayarları bulmanızı kolaylaştıran, seçilmesi kolay geniş bir işlem ön ayarları seti ile birlikte sağlanır. İsterseniz kendi özel hazır ayarları da oluşturabilir ve kaydedebilirsiniz. DFX, kişisel ön ayarlarınızı yedekleme ve geri yükleme amacıyla içe ve dışa aktarmanıza olanak tanır.

Dinamik Ses Spektrum Analizörü
Yeni Spektrum Analizörü ile DFX ses geliştirme işlemlerini işyerinde “görebilirsiniz”. Müziğinizin ses frekanslarını görüntüleyerek, optimum ses için geliştirme ayarlarınızı iyileştirmenize izin veren güçlü bir araçtır.

Güçlü Ses İşleme Modları
Klasik işleme moduna ek olarak, DFX artık iki ek ses geliştirme modu içerir. Yeni Müzik Türü II modu, modern, yüksek enerjili müzik tarzlarının sesini geliştirmek için özel olarak optimize edilirken, yeni Konuşma modu filmler, konuşma radyoları ve sesli kitaplar için mükemmeldir.

Şık, Biçimli Dış Görünümler Yeni bir dış
görünüme geçerek masaüstünüzü canlandırın. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var ve çevrimiçi indirmeye hazırlar. Pek çok harika görünümlü dış görünümle, sizin için mükemmel bir şey bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Aksi takdirde, kolayca kendiniz yapabilirsiniz çünkü size nasıl yapılacağını gösteren kolay talimatlar sağladı – ve bunu yapmak için bir uzman olmanıza gerek yok!

5.1 / 7.1 Surround Ses Desteği
DFX, 5.1 ve 7.1 Surround Ses içeriğini tam olarak geliştirir ve tüm çok kanallı Surround Ses formatlarının her bir kanalı için en iyi ses kalitesini sağlamak üzere dikkatlice ayarlanır. DFX ile gerçek sinema ses kalitesini deneyimleyebilirsiniz.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...