Detroit Become Human Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

Detroit Become Human indir

Detroit Become Human  – PC için oyun, 2038 yılına kadar insansı androidlerin insanlarla birlikte sokaklarda yürüdüğü yakın geleceğin dünyasına bir bakış sunuyor. Çağırmaları, yaratıcılarına yardım etmektir, ancak hiçbir şekilde davranışçılara göre daha düşük olmamasına rağmen, eylemleri iletişim kurma ve analiz etme yeteneği. Ancak teknolojinin gelişimi her zaman yararlı değildir, bu da sapmaların doğuşunu tanımayı başaran akıllı makineler hakkında ortaya çıkan söylentiler tarafından doğrulanır. Arsa, yapay olarak yaratılmış bir insanın gözüyle dünyayı göstermek için tasarlanmıştır. Bunu yapmak için sırayla birkaç karakter tarafından kontrol ediliriz.

Detroit İnsan Torrent Oluyor

İlki Kara adında bir android kız. Öz-farkındalık kazanmayı başarır, bundan sonra yeri olmadığı gibi insanların yaşadığı geniş bir dünyada yalnız kalır. Sonuç olarak Kara, daha sonra ne yapacağını anlamak için kaçmak zorunda kalıyor, çünkü “Ben” i anlamanın yanı sıra, gerçek bir ölüm korkusu hissi geldi. Önceki kahramanın aksine, gelişmiş donanımlara sahip androidlerin en son sürümlerinden biri olan Connor duruyor. Polis departmanında görev yapmak üzere gönderilir ve burada kaybolan temettüleri içeren davaları araştırmaya çağırılır.

Yeni gelenin programı, içinde sempati için yer olmayacak şekilde tasarlanmıştır, sadece kendisine verilen görevleri yerine getirir. Bu konuda daha önce bahsedilen bileşenler ve diğer androidlerin yoksun bırakıldığı birkaç ileri teknoloji ile yardımcı olur.

Oyun zengin etkileşim açısından ilginç. Bireysel kahramanlar için tarihin bölümlerini geçerek ölebilirler, ancak geçiş sona ermeyecek ve katılımları olmadan sonuç gösterilecektir. İlgili karakterlerle ilişkiler de üçüncü taraf etkinliklerine erişim açarak veya karmaşık bulmacaların çözümünü basitleştirerek rol oynar. Hikayeyi tam olarak anlamak isteyenler muhtemelen birkaç kez hikayeden geçecek, başka eylemler seçecek veya karşılaştıkları herkesin hayatlarını kurtarmaya çalışacaklar.

Geçen yaz Paris Oyunlar Haftası’nda yaptığımız duyurudan sonra, bir sonraki başlığımız Detroit: Become Human! Bugün, oyun içi çekimlere dayanan yeni bir fragman çıkardık ve size Detroit hikayesi ve oyundaki bir güncelleme hakkında biraz daha bilgi vermek istedik.

Detroit İnsan Torrent Oluyor

DETROIT DÜNYASI
2012 yılında “Kara” adlı kısa filmimizden esinlenilen Detroit, yakın gelecekte Detroit şehrinde yer alan bir neo-noir gerilim filmidir. Tam olarak insana benzeyen Android’ler çoğu görevde insanların yerini almıştır: bunlar işçiler, bebek bakıcıları, bahçıvanlar, hemşireler, öğretmenler, katiplerdir. Detroit’ün hikayesi, Android’leri etkilemeye başlayan açıklanamayan bir olayla başlar. Bazıları hiçbir açıklama yapmadan kaybolur, bazıları beklenmedik davranışlara sahiptir ve garip bir şekilde duygu belirtileri gösterir. “Sapkın” androidlerin söylentileri yayılmaya başlıyor, ancak kimse gerçekten ne olduğunu bilmiyor gibi görünüyor…

CONNOR, DEVIANT HUNTER Kara’dan
sonra Connor, tanıttığımız ikinci oynanabilir karakter.
Connor, sapkınları içeren davaları araştırmak için polis güçlerine atanan gelişmiş bir prototiptir. O soğuk ve analitik; hızlı düşünüyor ve bazı şaşırtıcı gelişmiş özelliklerden faydalanıyor. Çok kararlı ve hiçbir şey onun için programlandığı görevi yerine getirmekten daha önemli değil.
Bu yeni fragmanda Connor, küçük bir kız tutan ve bir çatıdan atlamakla tehdit eden sapkın bir android içeren gergin bir rehine durumu ile karşı karşıya. Kararlarınıza ve stratejinize bağlı olarak Connor kızı kurtarmayı başaracak ya da başaramayacak; hayatta kal ya da öl. Eylemleriniz farklı sonuçlara yol açacak ve bu sahnenin çok ötesinde sonuçları olacaktır.

Detroit İnsan Torrent Oluyor

sistem gereksinimleri

En az:

 • İşletim Sistemi:  Windows 7/8/10 (64-bit)
 • İşlemci:  AMD FX-8320 (3,5 GHz) / Intel i5-4690K (3,5 GHz)
 • Bellek:  8 GB RAM
 • Ekran Kartı:  1 GB, AMD Radeon R7 360 / NVIDIA GeForce GTX 560 Ti
 • DirectX:  Sürüm 11
 • Ağ:  Geniş bant İnternet bağlantısı
 • Depolama:  95 GB kullanılabilir alan
 • Ek Notlar:  OYUN AKTİVASYONU İÇİN GEREKLİ İNTERNET BAĞLANTISI

Önerilen:

 • İşletim Sistemi:  Windows 7/8/10 (64-bit)
 • İşlemci:  AMD FX-8370 (4,0 GHz) / Intel Core i7-3820 (3,6 GHz)
 • Bellek:  16 GB RAM
 • Ekran Kartı:  4 GB, AMD Radeon RX 480 / NVIDIA GeForce GTX 970
 • DirectX:  Sürüm 11
 • Ağ:  Geniş bant İnternet bağlantısı
 • Depolama:  95 GB kullanılabilir alan
 • Ek Notlar:  OYUN AKTİVASYONU İÇİN GEREKLİ İNTERNET BAĞLANTISI
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...