Desktop Calendar Indir

Desktop Calendar Indir

5/5 - (1 vote)

Desktop Calendar Indir

Bu Masaüstü Takvimi tam bir masaüstü görünümüne sahiptir ve düzenleyici özellikleriyle yüklenmiştir. Bilgisayarınızda zaten yüklü olan yazılıma iyi bir alternatif olarak hareket eden ücretsiz bir programdır. Program ayrıca ücretli programlarda bulmaya meyilli olduğunuz birçok özelliğe de sahiptir, bu nedenle bir tane satın almadan önce bu takvimi göz önünde bulundurun.

Windows’un sahip olmadığı bir şey, iyi bir takvimdir. Aktif Masaüstü Takvimi, notlar, görevler, alarmlar içeren ve sahip olduğunuz masaüstü duvar kağıdına düzgün bir şekilde birleşen tamamen özelleştirilebilir bir takvimdir.

Bu takvimin en iyi özelliklerinden biri, tarihleri ​​ve verileri ağınızdaki diğer kişilerle paylaşmanıza izin vermesidir. Ayrıca Outlook ile bütünleşir, böylece randevularınız ve görevleriniz masaüstünüzde net bir şekilde görüntülenir.
Hatta Outlook aracılığıyla PDA’nızla senkronize olmasını bile sağlayabilirsiniz.
Takvim oldukça özelleştirilebilir. Takvim simgelerini, yazı tiplerini ve renkleri değiştirmek, hafta içi günleri işaretlemek ve notlarla ve / veya alarmlarla tarihleri ​​işaretlemek için çeşitli seçenekler vardır.
Takvimin yavaş çalıştığını veya sisteminizi yavaşlattığını fark ederseniz, takvimin salt metin sürümüne de geri dönebilirsiniz. Önemli tarihlerinizin basılı kopyalarına ihtiyacınız varsa, takvim verileri için kullanımı çok kolay bir yazdırma seçeneği de vardır.

Masaüstü Takvimi İndir
Gerekli olmasa da, bilgisayarınızın sistem saatini ve ayrıca dünyanın dört bir yanındaki beş ana saat dilimini gösteren bir dünya saati ekran koruyucusu da vardır.

En Ücretli Takvim Programlarını Görmezden Gelir

Masaüstü Takvim arayüzü temiz, ancak bu kısmen yetersiz özelliklerinden kaynaklanıyor. Bir düzenleme bölümü gibi beklediğiniz her şeye sahiptir ve takviminize bir şeyler yazabilir, ancak daha iyi bir bildirim sistemi ve renk kodu veya görevlerinizi gruplandırın. Düzenleyici özellikleriyle yüklü, ancak biri birkaç tane daha sıralama ve kategorize etme özelliği kullanabileceğini düşünüyor.

Özellikler ve Öne Çıkanlar

  • Windows masaüstüne çift tıklayarak her şeyi kaydedin.
  • Çeşitli genel festivaller, yıldönümleri ve diğer bilgiler sunar.
  • Verilerinizi güçlü araçlarla bir cihazdan diğerine taşıyın.
  • Çalışırken duvar kağıdıyla takvimin herhangi bir sayfasını yazdırın.
  • İstediğiniz herhangi bir gün için arka plan rengini ayarlayın. Yani günler renkli.
  • Güçlü ve kullanımı kolay ayarlar, kendi takviminizi kolayca özelleştirmenize olanak tanır.
  • Güçlü  bulut senkronizasyonu  , kolayca geri dönmenizi ve verilerinizi daha güvenli hale getirmenizi sağlar.
  • Mobile DesktopCal, gerçek zamanlı veri senkronizasyonunun keyfini çıkarın.

Leave a Reply