Depth Indir

5/5 - (1 vote)

Depth Indir

Derinlik PC Oyunu Su Altı Tema ile Gelen Bir Aksiyon Oyunu. Bu oyun geliştirildi ve dijital şekerlemeler aynı bayrağı altında yayınlandı  . Bu Bağımsız Tabanlı Hayatta Kalma Korku ve Atış Oyunu 3 Kasım 2014’te Çıktı. Oyun Tehlikeli Köpekbalıkları ile Dolu Okyanusların Derin Yüzeyleri Altında Başlıyor. Oyun bir dalgıç olarak oynamayı tercih edebilir ya da oyunda bir köpekbalığı olarak oynamayı seçebilir. Bir köpekbalığı olarak, oyuncu taktik eylemleri ve zeki hareketleri kullanarak insanları avlamak zorundadır. Oyun Çeşitli Zorlu Görevleri Tamamlamak İçin Arkadaşlarıyla Bir Takım Kuruyor.

Dalgıç, Hızlı tempolu Aksiyon Savaşlarında Köpekbalıklarının Saldırılarından Kendini Savunmak Zorundadır. Ayrıca, oyunda çeşitli görevleri başarıyla tamamlayarak yeni ölümcül silahların kilidini açabilir. Oyun dalgıçları avlamak için köpekbalıkları 7 farklı tür arasında seçim yapabilirsiniz. Tam Oyun Deneyimi Sadece Derinlik İndirerek Ücretsiz PC Oyunu İndirilebilir. Oyun Köpekbalıklarının Taktik Performansı İçin Yeni Yükseltmelerin Kilidini Açabilir ve İnsanları Parçalara Ayırır.

Bu Derinlik İndir Ücretsiz PC Oyunu Multiplayer Desteği ile Birlikte Gelir. Oyun, Bir Takım Tabanlı Aksiyon Oyunu oynamak için Çevrimiçi Çok Oyunculu Modda Diğer Oyuncularla Oynayabilir. Oyunda Mevcut Seviye Editörü seçeneğini kullanarak kendi seviyelerini oluşturabilir. Hayatta Kalma Korku Ve Harika Açıklamalar Bu Su Altı Oyunu Anahtar Rolleri Oynar. Yüksek Kaliteli Grafikler ve Gerçekçi Görseller Oyunu En Güzel Görünümde Sunacak. Korku Dolu Oyun Sesleri Mükemmel Müziklere Ek Olarak Oyunun İçinde İnanılmaz Olacak.

Derinlik İndirimi

Depth, Digital Confectioners tarafından geliştirilen ve 2014 yılında Microsoft Windows için piyasaya sürülen birinci şahıs nişancı video oyunudur. Oyuncular dalgıç veya köpekbalığı olabilir. Dalgıçlar, toplanmış hazineyle satın alınan ateşli silahlar, zıpkınlar, patlayıcılar ve diğer ekipmanları kullanarak batık hazineyi toplamak için otomatik bir dalgıçlara eşlik eder ve savunurlar. Oyunlar, her iki tarafın da yeniden doğmalarının bitmesi, dalgıçların su altında bırakma noktasına başarıyla eşlik etmeleri veya dalgıçları yok eden köpekbalıkları tarafından kazanılır.

Senin bilgi ve yeteneğin dışında

İlk başta, oyunu öğrenmek biraz zor olabilir. Köpekbalıkları dalgıçları çok hızlı bir şekilde öldürür ve dalgıçlar sualtı saldırı tüfekleri veya zıpkın silahları gibi araçlara sahip olduklarında, geri dönebilir ve köpekbalıklarını en kısa sürede öldürebilirler. Oyunun haritalarının nasıl düzenlendiğini öğrenmek, çok fazla farkındalık geliştirmek ve öğrenirken ölmeye katlanmak istiyorsanız, bu bir sorun olmayacaktır. Ve ödüllendirici. Çok az oyun yüzme ve Diver’in yaptığı gibi, bu da öncül bir rahatlamadır! Her haritayı oynamak, germek ve gelişmek hızlıdır, çünkü dalgıçlar yeni ekipmanlar edinir ve köpekbalıkları onları avlamak ve öldürmek için zamana karşı yarışır.

Masaları Döndürme

Genel olarak, Derinlikteki her iki taraf da oynamak için eğlenceli ve üçüncü şahıs perspektifi kovalanma (veya kovalama) hissini oldukça gerçek hale getirebilir. Oyunu öğrendikçe sabırlı olmaya istekliyseniz ve atmosfer hakkında ham grafik görünümden daha fazla önem veriyorsanız, Depth’in tadını çıkarabilirsiniz.

Derinlik PC Oyun Özellikleri

Derinliği Kurduktan Sonra Bazı Özellikleri Deneyimleyebilirsiniz Hangi Bilgisayarınıza Bedava PC Oyunu İndir.

 • Tehlikeli Köpek Balıkları ile Dolu Su Altı Ortamları.
 • Oyuna Başlamak İçin Bir Dalgıç Veya Köpekbalığı Olarak Oynayın.
 • Bir dalgıç olarak köpekbalıkları saldırıları kaçmak zorunda.
 • İnsanları avlamak ve köpekbalığı olarak saldırılarından kaçmak zorundasın.
 • Hızlı Yüz ve Tehlikeli Köpekbalıklarının Saldırılarından Kaçış.
 • Oyunda Köpekbalıklarının Mevcut 7 Türünden Seçim Yapın.
 • Hız ve duyuları ile birlikte köpekbalıkları için silah olarak taktik hamle.
 • Oyunda Köpekbalıkları İçin Yeni Yükseltmelerin ve Dalgıçlar İçin Yeni Silahların Kilidini Açın.
 • Kendi Amaçları ve Hedefleri ile Çeşitli Zorlu Görevler.
 • Takım Tabanlı Aksiyon Oyunu oynamak için Diğer Oyuncularla Çevrimiçi Çok Oyunculu.
 • Kullanılabilir Dahili Seviye Düzenleyiciyi Kullanarak Kendi Seviyelerinizi Oluşturun.
 • Hayatta Kalma Korku Ve Harika Açıklamalar Oyunda Çekici.
 • Gerçekçi Görsel Efektlerin yanı sıra Yüksek Kaliteli Grafikler.
 • Korku Dolu Oyun Müzikleri Mükemmel Müziklere Ek Olarak.

Depth PC Game Sistem Gereksinimleri

minimum sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows Vista /
7/8 / 8.1 / 10 İşlemci: INTEL 2.6 GHz Çift Çekirdekli
RAM: 3 GB
Video Belleği: 512 MB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 550 Ti veya ATI Radeon 6770
Ses Kartı: DirectX Uyumlu
DirectX: 9.0c
Sabit Sürücü: 5 GB ücretsiz

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows Vista /
7/8 / 8.1 / 10 İşlemci: INTEL Core i5
RAM: 4 GB
Video Belleği: 1 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 Ti veya ATI Radeon R9 270
Ses Kartı: DirectX Uyumlu
DirectX: 9.0c
Sabit Sürücü : 5 GB ücretsiz

Derinlik Bedava Full PC Oyunu İndir

Derinlik İndirmek  için Aşağıdaki Düğme Bağlantısına tıklayın  Bedava  Tam PC Oyunu. Tam Ve Komple Oyun. Sadece İndirin, Çalıştırın ve Kurun. Gerek yok çatlamak veya seri numarası veya herhangi bir anahtar. Kurulumdan Sonra Oynatmaya Başlayın. Doğrudan Bağlantı Sağladık Bu Oyunun Tam Kurulumu.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...