Delta Force Indir

5/5 - (1 vote)

Delta Force Indir

Birinci şahıs nişancı video oyunudur ve  PC için Tam Sürüm Delta Force 1 oyunu (DeltaForce 1) Ücretsiz indirebilirsiniz  . Novalogictarafından geliştirilmiş ve daha sonra Electronic Arts tarafından yayınlanmıştır. Delta Force oyunu, “ Eylül 1998de piyasaya sürülen “Delta serisinin” ilk oyunudur . İnsanlar Delta Force Black Hawk Down ile gerçekten ilgileniyorlar 

İndir Delta Force 1 Game Full Version for PC Genel Bakış

Delta Force 1 Softonic Bedava Yükleme

 Bu oyunun oyuncuları için Windows 8 için Delta Force 1 Oyunu Bedava İndir birçok görev vardır  . Her görevde, oyuncunun bu zor görevleri tamamlaması gereken bazı zor görevler vardır Herhangi bir görevin görevlerini tamamlamak için, bir oyuncu en iyi silahları seçebilir. Oyuncu istediği gibi tüm silahları kolayca yönetir.  Tüm dünyayı tahsis eden Delta force oyununda 40 görev var  . Oyuncu arkadaşının yardımıyla bu oyunun tüm görevini tamamlayın. Burada ayrıca Delta Force Xtreme 2’yi de bulabilirsiniz  .

Delta Force Indir

Delta Force Game Windows 10 için ücretsiz indirme

Delta Force İndir 1

tüm İşletim sistemine yükleyebilmenize rağmen, Windows 10 için delta force oyunu ücretsiz indirildiğinde en iyisi olacaktır, çünkü win 10 özellikle oyun için en iyi pencerelerdir.

Delta Force 1998 İndir

Delta Force İndir 1

Bu oyun en iyi şeylerden biri Game of delta force 1998 ücretsiz indir gerçek dünya etkileri olmasıdır. Gerçek dünyaya örnek olarak gıcırdayan köprüler, böceğin vızıltısı, kuş sürüsü ve ısırmış gibi görünen balıklar var.

Haritayı kullanarak düşmanın hareketlerini izleyebilir ve hatta düşmanı yok etmeye hazır olabileceğiniz hareketi dinleyebilirsiniz. Bu  platformda Delta Force 2 PC oyunu da sunduğumuz için bu bitmiyor  .

Windows 10 için Delta Force 1 Oyunu Bedava İndir

Delta Force  1, 90’lı yıllardan beri daha eski bir oyundur.Bu nedenle Delta Delta 1, Delta Force 1998  olarak da bilinir,  bu yüzden şimdi ikisi arasında karıştırmanıza gerek yoktur.

Delta Force  Shooter oyununda nasıl savaşabilirsiniz ?

Delta Force İndir 1

Delta Force Full oyununda hem büyük mesafe hem de küçük mesafe boyunca savaşabilirsiniz.

Düşmanınız 2 veya 3 mil mesafedeyse, bunu kolayca hedefleyebilir ve düşmanınızı öldürebilirsiniz. Böylece uzak mesafeden düşmanınızı Delta Force 1 Game’e dahil edebilirsiniz.

Delta Force 1 PC oyununda ne kadar görev var?

Delta Force İndir 1

Oyuncu için zor bir görev olan 40 görev var. Bu görevler, Orta Asya’daki havaalanı ve yayından kaldırma arasında değişen 5 kıtadadır. Eğer  ilgileniyorsanız Sistem Gereksinimleri Delta Force 1’i kontrol edebilirsiniz  .

Delta 1 Oyununda güvenlik ve düşmanları öldürmek için ipuçları

1. İnternet hızı

Eğer internet hızınız yavaşsa o zaman bu oyunun görevlerinde hayatta kalamazsınız. FPS’iniz çok erken ölüyor çünkü hızlı internet gerekiyor.
Eğer hız yavaşsa o zaman bu oyunu oynayan arkadaşınızla karşılaştırırsınız. Ancak internet hızı daha büyükse, sizin için iyidir çünkü internet hızı nedeniyle herhangi bir engel olmadan çevrimiçi Delta Force (1) Video Oyunu oynarsınız.

2. Harita

Oyun Delta Force 1, strateji olmadan oynanamayan ABDnin askeri operasyonunun bir simülasyonudur . Stratejiyi yapabilmek için harita üzerinde tam bir komuta sahip olmanız şarttır. Tam komutu alırsanız, düşmanlarınıza nasıl saldırdığınızı ve düşmanlarınızı nasıl öldürdüğünüzü iyi bir strateji haline getirirsiniz.
Bir harita üzerinde iyi bir komutunuz yoksa, FPS’nizi kaybedeceğiniz düşmanların tepkisine saldırmak için iyi bir strateji oluşturmamanız anlamına gelir.

3. Yakınlaştır

Düşmanlarınızı ve düşmanlarınızın yerini daha yakından görebileceğiniz kullanma tekniğidir. Yakınlaştırdığınızda düşmanlarınızı mükemmel bir şekilde öldürebilirsiniz.

4. Uzaklaştır

Bu tekniği kullanarak düşmanlarınızın tüm alanını tek bir ekranda görebilirsiniz, daha sonra düşmanlarınıza hangi taraftan saldırdığınız ve onları öldürme stratejisiyle düşmanlarınıza saldırabilirsiniz.

5. Delta Force Silahları Son Sürüm Oyunu

Delta Force 1 Oyununa birçok silah eklendi 

Düşmanlarınıza karşı kullanabileceğiniz PC oyunu. Bu silahları kullanmak için herhangi bir kısıtlama yoktur. Farklı görevlerden hangi silah türlerini seçeceğiniz üzerinizdedir.
Makineli tüfekler, tüfekler, bıçaklar ve diğer silahları görev durumuna göre FPS’nizi kurtarabilir ve düşmanları öldürerek çok görev geçebilirsiniz. Daha fazla silah için Delta Force 3 Video Oyunu Kara Savaşçısı almak isteyebilirsiniz  .

6 Genel Sistem Gereksinimleri  Delta Force1  PC Game

Delta Force İndir 1

İşte Delta Force 1 Game için en önemli 6 sistem gereksinimi.

1. İşletim Sistemi

Bu oyunu Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1 ve 10’da çalıştırabilirsiniz.

2. CPU

Bu oyun için CPU Pentium 4 olmalıdır.

3. İşlemci

Bu oyunun işlenmesi için 800 GHz işlemci gerekir.

4. Video belleği (Grafik kartı)

Video belleği 16 MB gerektirir.

5. RAM

Ram bu oyun için gerekli 256 MB veya daha fazla olacak sonra bu olacak.

6. Sabit Disk

Bu oyunun yüklenmesi için 350 MB boş alanınızın olması gerekir.

Windows 7 için Delta Force PC Oyunu Bedava İndir

Windows 7 için Delta Force 1 PC Game arıyorsanız, bundan başka bir yer yoktur. Delta tam oyun indirmeye zorlar ve sisteminizde hoşlanır. Eğer delta force 5 ücretsiz indir arıyorsanız o zaman piyasada böyle bir oyun yok. Delta Force son sürümü ücretsiz indirme için bizimle bizi izlemeye devam edin.

Delta Force 1 PC Tam Sürüm Oyunun 5 Önemli Özellikleri

Delta Force1 Video Oyununun önemli özellikleri aşağıdadır.

1. Bu dünyanın en iyi atış oyunu.
2. Bu oyunda kullanılan yüksek kaliteli grafikler.
3. Tek oyunculu ve çok oyunculu mod bu oyunda mevcuttur.
4. Özellikle ordunun eğitimi için kullanın.
5. oynamak ve yüklemek için Basit.

Delta Force  1 PC Oyun  Eğitimi Nasıl İndirilir 

4 Delta Force 1 PC Game’in Temel Teknik Kurulum ayrıntıları

Delta Force İndir 1

1. Dosya adı: Delta Force1.
2. Dosya Kurulum adı: DeltForce1.exe
3. Dosya boyutu: 371 MB
4. Geliştirici:  Novalogic

Delta Force 1 Bedava İndir Tam Sürüm Softonik Oyun

Softonic’te de mevcut olan Delta Force oyununu indirmek için çok basit bir süreç var. Bu video oyununu aşağıdaki indirme düğmesine tıklayarak alabilirsiniz.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...