Deep Rock Galactic Indir

5/5 - (1 vote)
Deep Rock Galactic, badass uzay cüceleri,% 100 yok edilebilir ortamlar, yöntemsel olarak oluşturulmuş mağaralar ve sonsuz sayıda uzaylı canavar sürüsü içeren 1-4 oyunculu bir kooperatif FPS oyunudur. ve ölümcül düşman orduları ve değerli kaynaklarla dolu devasa bir mağara sisteminde savaşın. Galaksideki en düşman mağara sistemlerinde hayatta kalmak istiyorsanız takım arkadaşlarınıza güvenmeniz gerekecek! 4 EŞSİZ SINIF İş için doğru sınıfı seçin. Nişancı olarak düşmanları biçin, İzci olarak ileriye gidin ve mağaraları aydınlatın, Delici olarak sağlam kayaları çiğneyin ya da Mühendis olarak savunma yapıları ve taretlerle ekibi destekleyin. Hedefinize ulaşmak için etrafınızdaki her şeyi yok edin. Görevinizi istediğiniz şekilde tamamlayabilmeniz için belirlenmiş bir yol yoktur.
Doğrudan hedefinize ulaşın veya çevrenizi keşfetmek için karmaşık bir yol ağı oluşturun – seçim sizin. Ancak dikkatli bir şekilde ilerleyin, hazırlıksız bir uzaylı sürüsüne rastlamak istemezsiniz! PROSEDÜREL OLARAK OLUŞTURULMUŞ MAĞARA AĞI Savaşmak için düşmanlarla ve toplanacak zenginliklerle dolu yöntemsel olarak oluşturulmuş mağara sistemleri ağını keşfedin. Her zaman keşfedilecek yeni bir şeyler vardır ve hiçbir oyun birbirine benzemez. YÜKSEK TEKNOLOJİ GADGETLER VE SİLAHLAR Cüceler işi bitirmek için ne getirmeleri gerektiğini bilirler. Bu, en güçlü silahlar ve etraftaki en gelişmiş cihazlar – alev silahları, gatling silahları, portatif platform rampaları ve çok daha fazlası anlamına gelir. YOLUNU AYDIN ​​Yeraltı mağaraları karanlık ve dehşet dolu. Bu zifiri karanlık mağaraları aydınlatmak istiyorsanız kendi ışıklarınızı getirmeniz gerekecek.

Ölümcül düşman orduları ve değerli kaynaklarla dolu devasa bir mağara sisteminde kazmak, keşfetmek ve savaşmak için bir ekip olarak birlikte çalışın. Galaksideki en düşman mağara sistemlerinde hayatta kalmak istiyorsanız takım arkadaşlarınıza güvenmeniz gerekecek  ! İş için doğru sınıfı seçin. Nişancı olarak düşmanları biçin, ileride keşfe çıkın ve İzci olarak mağaraları aydınlatın, Delici olarak sağlam kayaları çiğneyin veya Mühendis olarak savunma yapıları ve taretlerle ekibi destekleyin.

Hedefinize ulaşmak için etrafınızdaki her şeyi yok edin. Görevinizi istediğiniz şekilde tamamlayabilmeniz için belirlenmiş bir yol yoktur. Doğrudan hedefinize ulaşın veya çevrenizi keşfetmek için karmaşık bir yol ağı oluşturun – seçim sizin. Ancak dikkatli olun, hazırlıksız bir uzaylı sürüsüne rastlamak istemezsiniz! Savaşacak düşmanlarla ve toplanacak zenginliklerle dolu, usule uygun olarak oluşturulmuş mağara sistemleri ağını keşfedin. Her zaman keşfedilecek yeni bir şeyler vardır ve hiçbir oyun birbirine benzemez.

Cüceler işi bitirmek için ne getirmeleri gerektiğini bilirler. Bu, en güçlü silahlar ve etrafındaki en gelişmiş cihazlar – alev silahları, gatling silahları, taşınabilir platform rampaları ve çok daha fazlası anlamına gelir. Yeraltı mağaraları karanlık ve dehşet dolu. Bu zifiri karanlık mağaraları aydınlatmak istiyorsanız kendi ışıklarınızı getirmeniz gerekecek.

Deep Rock Galactic, badass uzay cüceleri,% 100 yok edilebilir ortamlar, yöntemsel olarak oluşturulmuş mağaralar ve sonsuz uzaylı canavar ordularını içeren 1-4 oyunculu bir kooperatif FPS’dir.
Deep Rock Galactic Indir

1-4 OYUNCU ORTAKLIĞI

Ölümcül düşman orduları ve değerli kaynaklarla dolu devasa bir mağara sisteminde kazmak, keşfetmek ve savaşmak için bir ekip olarak birlikte çalışın. Galaksideki en düşman mağara sistemlerinde hayatta kalmak istiyorsanız takım arkadaşlarınıza güvenmeniz gerekecek!

4 EŞSİZ SINIF

İş için doğru sınıfı seçin. Nişancı olarak düşmanları biçin, ileride keşfe çıkın ve İzci olarak mağaraları aydınlatın, Delici olarak sağlam kayaları çiğneyin veya Mühendis olarak savunma yapıları ve taretlerle ekibi destekleyin.

TAMAMEN YIKILABİLİR ORTAMLAR

Hedefinize ulaşmak için etrafınızdaki her şeyi yok edin. Görevinizi istediğiniz şekilde tamamlayabilmeniz için belirlenmiş bir yol yoktur. Doğrudan hedefinize ulaşın veya çevrenizi keşfetmek için karmaşık bir yol ağı oluşturun – seçim sizin. Ancak dikkatli olun, hazırlıksız bir uzaylı sürüsüne rastlamak istemezsiniz!

PROSEDÜRLE OLUŞTURULAN MAĞARA AĞI

Savaşacak düşmanlarla ve toplanacak zenginliklerle dolu, usule uygun olarak oluşturulmuş mağara sistemleri ağını keşfedin. Her zaman keşfedilecek yeni bir şeyler vardır ve hiçbir oyun birbirine benzemez.

YÜKSEK TEKNOLOJİ GADGETLER VE SİLAHLAR

Cüceler işi bitirmek için ne getirmeleri gerektiğini bilirler. Bu, en güçlü silahlar ve etrafındaki en gelişmiş cihazlar – alev silahları, gatling silahları, taşınabilir platform rampaları ve çok daha fazlası anlamına gelir.

YOLUNUZU AYDINLATIN

Yeraltı mağaraları karanlık ve dehşet dolu. Bu zifiri karanlık mağaraları aydınlatmak istiyorsanız kendi ışıklarınızı getirmeniz gerekecek.

Deep Rock Galactic Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Deep Rock Galactic indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Deep.Rock.Galactic.v1.31.41183.0.zip” e tıklayın.
 4. Deep Rock Galactic klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları kurun.

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi:  Windows 7 64 Bit
 • İşlemci:  2,4 GHz Çift Çekirdekli
 • Bellek:  6 GB RAM
 • Ekran Kartı:  NVIDIA GeForce GTX 460 veya AMD Radeon HD 5770 / w 1GB VRAM
 • DirectX:  Sürüm 11
 • Depolama:  3 GB kullanılabilir alan
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...