Deep Freeze Indir

Deep Freeze Indir

5/5 - (2 votes)

Fnaf 3 Indir

Bazen   virüs içerebileceğinden veya bilgisayarın yapılandırmasını değiştirdikleri için sistem için tehlikeli olabilecek bir bilgisayar programına yüklemek gerekirDeep Freeze  ,  uyguladığınız hiçbir değişikliğin etkilememesi için sistemi dondurmanıza izin veren bir programdır  . İkincisi sayesinde, bilgisayarınızı yeniden başlattığınızda, donmadan önceki durumuna geri dönersiniz. PC’nize yüklediğiniz programların neden olduğu sorunlardan kaçının.

Deep Freeze nasıl kullanılır

Deep Freeze’i yükledikten sonra  , program sizden bilgisayarı yeniden başlatmanızı isteyecektir. Bunu yaptıktan sonra bilgisayar donacaktır. İlk olarak  , uygulamaya erişmek için bir şifre oluşturmanız gerekir  . Bunun dışında, sistem tepsisinde artık bir ayı şeklinde bir simge bulabilmeniz dışında yeni bir şey görmeyeceksiniz. Bu ayı PC’nin donmuş olduğunu gösterecektir  .

Bu durumu veya şifreyi değiştirmek için SHIFT  düğmesini basılı tutarken simgeyi çift tıklamanız gerekir  . İşte o zaman Deep Freeze’in arayüzü   açılacak ve durumu  Çözülmüş olarak değiştirebileceksiniz  . Bu durumda tamamlanan değişiklikler bilgisayarda etkili olur. Nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa ,  Deep Freeze  kılavuzunu her zaman  indirebilirsiniz .

Kullanıcı hatalarından tam koruma

Birçok şirketin, okulun ve diğer kurumların belirli bir dönemde birden çok kişi tarafından kullanılan bilgisayarları vardır. Bu işlemler  , işlem sırasında bilgisayarda hassas bilgilerin veya hasarların bırakılabileceği anlamına gelir  .

Derin Dondurucular üreten Faronics , bilgisayarlarını bu risklerden korumak için şirketlerle birlikte çalışıyor. Bu deneme yazılımı, bilgisayarlarda sisteme zarar gelmesini önlemek için yaptıkları birçok yazılımdan biridir.

Derin Dondurucu İndir

Bir iş ortamında gevşek dolaşan çocuklar tarafından sunulan tehlikeler, operasyonun bütünlüğü için son derece tehlikelidir. Uzun süreli sağlık  PC’nin bu yazılımın amacı. Bilgisayardaki yıpranma ve aşınmanın korunması burada ana konudur.

Derin Dondurucu Nedir?

Bu uygulama  bilgisayarınızı  belirli bir noktaya sıfırlar . Sürece sistemin belirli bir noktada dondurulması denir. İster tek bir bilgisayar, ister tek bir işlemde birden çok bağlantı olsun, bu programın tümünü kapsar.

Bir sistemi dondurduktan sonra, her  yeniden başlatıldığında , her şey olduğu noktaya geri döner. Donmuş noktayı değiştirmek için herhangi bir şey eklenmeden önce bir şifre girmeli ve yeniden başlatmalısınız. Bundan sonra, geri koyabileceksiniz. Gelen tüm veriler sistemin belirli bir bölümüne yönlendirildi ve bir daha asla referans alınmayacak.

Programın etkin olduğunu gösteren simgenin kendisi, kullanıcılara bildirmemek için gizlenebilir. Kişi ayrıca sistemdeki herhangi bir şeyi değiştirmek için tamamen sınırsız erişime sahiptir. Yeniden başlatıldığında, şifre  girilmeden ayar geri alınır  .

Ayrıca DP, istenmeyen yazılımlara karşı mükemmel koruma sağlar. Çözülecek alanlar oluşturulabilir ve istediğiniz programları tutmak için boyut olarak sınırlandırılabilir. Kimlik avı  güvenlik tarafından korunur.

Güncellemeler, hızlı ağ dağıtım özellikleri kullanılarak birden fazla sürücüde de gerçekleştirilebilir. Bu işlevlerin bir PC’de olması gerekmez; SSD veya IDE de olabilirler  .

Koruma,  ana önyükleme kaydına  koruma sağlar. Ayrıca bilgisayarda bulunmasa bile bilgilerinizi depolamak için sanal bölümler oluşturabilir. Bu faktör, sisteme ne olursa olsun verilerinizin her zaman güvenli olduğu anlamına gelir.

Derin dondurma ne işe yarar?

Bu, bilgisayarla ilgili herhangi bir sorun olması durumunda evler için yararlı olabilir, ancak küçük bir yazılım değişikliği yaptığınızda bilgisayarınızı yeniden dondurmanın zorluğu olacaktır. Bu programın yaptığı iş çoğunlukla  kamu tesislerinde .

Hastaneler, kütüphaneler, üniversiteler, okullar vb. Sürekli olarak cihazları kullanan ve muhtemelen zarar veren insanlara sahiptir. Bu program özellikle buna karşı gider, çünkü ana hesaptan birçok bilgisayarı dondurmak için kullanılabilir  .

Başka bir tarafı da geliştiriciler tarafından kullanılabilmesidir.  Bilgisayarlarda değişiklik yapmak ve yeni yazılımları test etmek isteyenler  , işletim sistemine herhangi bir zarar gelmesi durumunda kalıcı olmayacağını bilerek dinlenebilirler.

Sınırlamalar ve hatalar

Sistemde önemli bir hata yoktur. Düzenli olarak güncellenir. Ancak, ana sorunlardan biri işletim sistemi güncellemelerine izin verecek bir ayar olmamasıdır  . Güncelleme işlemi sırasında bilgisayarı çözmeyi unutursanız, tüm değişiklikler geri alınır. Başka bir sorun, sabit diskinizdeki alanın% 10’unu kaplamasıdır.

Her değişiklik yapılması gerektiğinde, bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekir ve bu bir zaman vapuru olabilir. Ayrıca AVG gibi diğer yazılımlardan farklı olarak bilgilerinizi çalmaya karşı sizi korumaz  .

İçin  unthawed diskler  kalıcı yazılımı yüklemek için kullanabileceğiniz, uzay sınırlıdır. Sürücünün bu bölümleri yalnızca belirli bir dereceye kadar boyutlandırılabilir. Son olarak, DP’nin fiyatı, yüklemek istediğiniz bilgisayar sayısı ve koşulları için artar, bu nedenle belirli bir fiyat teklifi yoktur.

Derin Dondurucu alternatifleri

Yeniden Başlatma Geri Yükleme Rx’in  bir ana avantajı vardır; ücretsizdir. Ayrıca, Deep Freeze’in yapamayacağı belirli sistem dosyalarını seçici olarak koruyabilir. DP ile ilgili en büyük sorunlardan biri, Reboot Restore Rx’in  sahip olmadığı birden fazla sisteme kurmanın fiyatıdır  .

Sandboxie’ye karşı  , benzer şekilde ama ayrı alanlarda uğraşırlar. Sand, sonucu görmek için belirli bir programın bilgisayarda kalıcı değişiklikler yapmasını engellemeye kendini adamıştır. Dondur, bunun yanı sıra başka herhangi bir şeyi de hesaba katar. Ancak, bu program ücretsizdir.

Son olarak,  Shade Sandbox  diğer alternatiflerden çok farklı. Yeni verileri bilgisayara alır ve kalıcı olarak bilgisayara izin vermeden önce ne yaptığını görmek için sanal bir ortam üzerinden çalıştırır. Kötü amaçlı yazılımlarla uğraşırken çok daha esnektir, ancak DP gibi sistem sıfırlamaları için iyi değildir.

Tek bir pakette birden fazla sistem için güvenlik

Sonuç olarak, Deep Freeze Standard, birçok parçada kapsamlı koruma için iyi bir seçenektir. İyi bir savunma için para harcamak istiyorsanız  , DPS mükemmel bir seçimdir. Paranın bir sorun olup olmadığını göz önünde bulundurmanız gereken başka rakipler de vardır.

Windows XP desteği son güncellemede sonlandırıldı ve ayrıca tüm Microsoft güncelleştirmelerini  (WSUP değil) yükleme seçeneği  eklendi. Ayrıca aboneliği olanlar için bulut sürücü bağlantısında iyileştirmeler yaptılar. Son olarak, şirket bazı programlar yüklendiğinde bilgisayarın çökmemesini sağladı.

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply